Запчастини Заз

ЗАЗ - Запорізький автозавод є одним з найстаріших підприємств галузіЗапорізький автозавод є одним з найстаріших підприємств галузі. Свою історію починає ще з середини 19-го з виробництва сільськогосподарської техніки.

У 1923-му його перейменовують в завод Комунар, який продовжує займатися випуском машин для сільського господарства.

А перші автомобілі зійшли з конвеєра в 1960-го року, коли виїхав за ворота легендарний ЗАЗ-965, над яким працювали половина галузі СРСР та іноземні партнери.

З тих пір завод істотно змінився як технологічно, так і формою власності. Сьогодні ПАТ ЗАЗ це сучасна компанія, що об'єднує не тільки складальні і штампувальні лінії, але і ряд колись суміжних підприємств.

Обладнання, що минув останню модернізацію на початку 2000-х років, відповідає самим жорстким вимогам автомобілебудування. А компанія в змозі випускати до 300 тисяч автомобілів в рік.

Інтернет магазин «Укрзапчастина» пропонує запчастини до ЗАЗ сучасним автомобілям заводу, які сьогодні замінили на конвеєрі компанії легендарних «Запорожців».

Сьогоднішні реалії ЗАЗ

ЗАЗ Форза підбір запчастин від автомобіля Чері А13Тим не менш, нинішній модельний ряд підприємства досить широкий. Зі складального конвеєра невеликими партіями регулярно сходять такі малолітражні автомобілі, як Сенс та Ланос, сучасні Forza і VIDA, пікапи на базі Ланоса і навіть автобуси.

Ведуться підготовчі роботи по запуску в серію нової моделі Slavuta Nova, створеної за сприяння китайських партнерів компанії Chery.

Практично всі автомобілі, що випускаються компанією, являють собою реінкарнацію популярних моделей колишніх часів зарубіжних виробників під власним ім'ям.

Але це не плагіат, а результат спільної діяльності. Так, Форза – це Чері А13, Сенс – це диверсифікований Ланос, Виду – Шевроле Авео.

Незважаючи на катастрофічно низький рівень виробництва, і сьогодні запчастини ZAZ залишаються затребуваним і ходовим товаром.

Тільки в 2008-му році завод реалізував на внутрішньому і зовнішньому ринках більше чверті мільйона автомобілів. І кожен з них потребує обслуговування, ремонту, заміни що вийшли з ладу деталей.

Варто турбуватися власникам автомобілів ZAZ

З урахуванням нинішньої ситуації, майбутнє підприємства під великим питанням. Потрібні не тільки капітальні вкладення, але і повний перегляд виробничої політики. Починаючи від оновлення модельного ряду, і закінчуючи підвищенням енергоефективності та зміни цінової політики.

Одним з напрямків може стати випуск електромобілів, над чим наш легендарний автовиробник працює сьогодні спільно з південнокорейською корпорацією Деу.

Але власникам автомобілів з логотипом компанії на капоті турбуватися не про що. Запчастини ЗАЗ не пропадуть з прилавків, оскільки випускаються не тільки самим заводом, а й безліччю суміжних підприємств.

Це означає, що навіть у разі повної зупинки, потрібні комплектуючі завжди будуть у нас у продажу за справедливою ціною.

Кращі пропозиції від «Укрзапчастина»

Інтернет магазин Укрзапчастина з розумінням ставиться до проблем і бажань клієнтів, а тому запчастини ZAZ в нашому асортименті займають досить великий і широко представлений розділ.

Враховуючи наші складські можливості і тісні партнерські відносини з кращими виробниками, ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найкраще якість комплектуючих, яке відповідає жорстким реаліям сьогодення.Відгуки клієнті

резонатор глушника 96497471-Polmo
Черняев Виктор
Внешний вид
4
Установка
5
Цена
3
Доставка
4
Качество
5
резонатор глушника

Видео отчёт по замене резонатора глушителя на Сенсе - https://youtu.be/A-5w0j3YXfo. И конечно же не забываем сразу покупать новенькие прокладки под замену резонатора. И на самом деле если рассматривать варианты резонаторов на Сенсе/ Ланосе, то Polmo это сейчас лучшое что может быть в этом ценовом диапазоне.

Ремінь ГРМ DY 94904-DAYCO
Валік Кузніцов
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Ремінь ГРМ

У мене ЗАЗ Віда. Як тільки купив машину постало питання поміняти ремінь ГРМ і масло з фільтрами. Зателефонував сюди в магазин (хотів купити ремінь Gates, бо знаю що це найвищий пілотаж) але продавець порадив взяти замість нього Dayco він в рази дешевше, але ні чим не гірше. Перший раз я чесно скажу коли їздив боявся, в інтернеті відгуки розділилися. Поміняв на 50000 перший раз, він був як новий, можна було ще кататися. А от другий раз вже пройшов 57000 буду міняти, і знову буду ставити Dayco, от як раз замовляю. Всім раджу вартий своїх грошей!!!

Болт ГБЦ 94501031-OEM (Korea)
СТО " МоторОК"
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Болт ГБЦ

Багато хто чітко не розуміє, чому і коли потрібно все ж таки замінювати болти ГБЦ. Тому є сенс дати пояснення чому все таки варто їх міняти, і при яких умовах. Головна необхідність заміни болтів ГБЦ виникає в разі їх зносу (як правило, це в тому разі, коли часто повторюється збирання та розбирання двигуна) або при неякісній установці. В цьому випадку може відбутися наступне: руйнування ниток різьблення, витягування тіла болта, зміна його первинної форми, порушення форми граней головки болта, руйнування шайб. Візьміть просто собі за правило: Завжди при збиранні ГБЦ, уважно оглядати їх стан.

Сальник ступиці задньої (40x52 / 58x7,6) 09283-40001-VAG (Germany)
Покупатель
Внешний вид
4
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Сальник ступиці задньої (40x52 / 58x7,6)

Сальник в одиночку вряд-ли кто будет менять, потому и поделюсь инфой по замене супутствующей детали, такой как задний ступичный подшипник- https://www.google.com/amp/i-love-mycar.com/zamena-zadnih-stupichnyh-podshipnikov-lanos/amp/. Сальник VAGовский в действительности! Имеет соответствующие отметки!

Шрус внутренний OP-3701-HERI (Poland)
Dimon 78
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Шрус внутренний

Скажите пожалуйста количество зубов, внутринний-наружный? Буду весьма признателен!

Підшипник ступиці передній (13 ') 95983139-FAG (Korea)
Anton Chekhov
Внешний вид
4
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Підшипник ступиці передній (13 ')

Я на свой Сенс который у меня был до Виды покупал ступичные подшипники только от бренда FAG, других не признавал, но только покупал их где придётся, за разные стоимости) Здесь цена более приятная, и смотрю не поменялась на протяжении года. Я уже провёл данную замену. И это ребята, круть!!! Подшипники полностью готовы к установке, ни о каком добавлении смазки, речь идти не может.

Опора двигателя задняя (МКПП) 96535402-OEM (China)
Маринець Василь В.
Внешний вид
4
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Опора двигателя задняя (МКПП)

А на авео 1.6 подходит? Или только Шевролет смотреть?

Подшипник муфты кондиционера Дания A11-8104013BB-Cargo
Форумчанен
Внешний вид
4
Установка
5
Цена
3
Доставка
4
Качество
5
Подшипник муфты кондиционера Дания

Обсуждение на форуме Форза темы: замены подшипника муфты кондиционера - https://forza-club.org.ua/index.php?topic=6179.0. У кого тоже есть беспокойство по этому поводу, есть смысл ознакомиться с содержимым темы на форуме.

Брызговик передний правый 96306140-Genuine
Александр
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Брызговик передний правый

Товар соответствует описанию. Пришел быстро. На Сенс 2013 года стали то- что надо! И так как это бризговик не универсальный, то не нужно заморочиватся с установкой. Магазин отличный, сервис на высоте! Рекомендую для заказа!!!

Решетка радиатора 96492232-Genuine
Степанюк Макар
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Решетка радиатора

Даже со значком идёт в комплекте? Если да, то весьма выгодное предложение! Я два года назад один только значек за 250 гривен купил)

прокладка ГБЦ 96378802-Autox (Korea)
Ярослав
Внешний вид
4
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
прокладка ГБЦ

Отличная прокладка. Все отверстия чётко совпали. Материал плотный. При доставке не повредилась. После установки никаких "сюрпризов" не появилось. Спасибо!

Коленвал (под шестигранник) 96144045-ZETRA (Korea)
Клиент
Внешний вид
4
Установка
5
Цена
3
Доставка
3
Качество
5
Коленвал (под шестигранник)

В любом случае без книжки по ремонту и експлуатации автомобиля не обойтись, даже элементарно подготовится к " распотрошению" двигателя. Оставлю ссылку на электронную книгу, чтобы не покупать обычную. Не вижу в этом смысла - https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://rusautomobile.ru/phocadownloadpap/130323/zaz-vida_service_manual.pdf&ved=2ahUKEwiU6dS_z8LpAhWmk4sKHdyqDjsQFjAGegQIBRAB&usg=AOvVaw3VXYwoNr2GDwkQiJH_Y_n-