Запчастини Заз

ЗАЗ - Запорізький автозавод є одним з найстаріших підприємств галузіЗапорізький автозавод є одним з найстаріших підприємств галузі. Свою історію починає ще з середини 19-го з виробництва сільськогосподарської техніки.

У 1923-му його перейменовують в завод Комунар, який продовжує займатися випуском машин для сільського господарства.

А перші автомобілі зійшли з конвеєра в 1960-го року, коли виїхав за ворота легендарний ЗАЗ-965, над яким працювали половина галузі СРСР та іноземні партнери.

З тих пір завод істотно змінився як технологічно, так і формою власності. Сьогодні ПАТ ЗАЗ це сучасна компанія, що об'єднує не тільки складальні і штампувальні лінії, але і ряд колись суміжних підприємств.

Обладнання, що минув останню модернізацію на початку 2000-х років, відповідає самим жорстким вимогам автомобілебудування. А компанія в змозі випускати до 300 тисяч автомобілів в рік.

Інтернет магазин «Укрзапчастина» пропонує запчастини до ЗАЗ сучасним автомобілям заводу, які сьогодні замінили на конвеєрі компанії легендарних «Запорожців».

Сьогоднішні реалії ЗАЗ

ЗАЗ Форза підбір запчастин від автомобіля Чері А13Тим не менш, нинішній модельний ряд підприємства досить широкий. Зі складального конвеєра невеликими партіями регулярно сходять такі малолітражні автомобілі, як Сенс та Ланос, сучасні Forza і VIDA, пікапи на базі Ланоса і навіть автобуси.

Ведуться підготовчі роботи по запуску в серію нової моделі Slavuta Nova, створеної за сприяння китайських партнерів компанії Chery.

Практично всі автомобілі, що випускаються компанією, являють собою реінкарнацію популярних моделей колишніх часів зарубіжних виробників під власним ім'ям.

Але це не плагіат, а результат спільної діяльності. Так, Форза – це Чері А13, Сенс – це диверсифікований Ланос, Виду – Шевроле Авео.

Незважаючи на катастрофічно низький рівень виробництва, і сьогодні запчастини ZAZ залишаються затребуваним і ходовим товаром.

Тільки в 2008-му році завод реалізував на внутрішньому і зовнішньому ринках більше чверті мільйона автомобілів. І кожен з них потребує обслуговування, ремонту, заміни що вийшли з ладу деталей.

Варто турбуватися власникам автомобілів ZAZ

З урахуванням нинішньої ситуації, майбутнє підприємства під великим питанням. Потрібні не тільки капітальні вкладення, але і повний перегляд виробничої політики. Починаючи від оновлення модельного ряду, і закінчуючи підвищенням енергоефективності та зміни цінової політики.

Одним з напрямків може стати випуск електромобілів, над чим наш легендарний автовиробник працює сьогодні спільно з південнокорейською корпорацією Деу.

Але власникам автомобілів з логотипом компанії на капоті турбуватися не про що. Запчастини ЗАЗ не пропадуть з прилавків, оскільки випускаються не тільки самим заводом, а й безліччю суміжних підприємств.

Це означає, що навіть у разі повної зупинки, потрібні комплектуючі завжди будуть у нас у продажу за справедливою ціною.

Кращі пропозиції від «Укрзапчастина»

Інтернет магазин Укрзапчастина з розумінням ставиться до проблем і бажань клієнтів, а тому запчастини ZAZ в нашому асортименті займають досить великий і широко представлений розділ.

Враховуючи наші складські можливості і тісні партнерські відносини з кращими виробниками, ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найкраще якість комплектуючих, яке відповідає жорстким реаліям сьогодення.Відгуки клієнті

Важіль передньої підвіски (Китай, WHCQ) A11-2909010-CQ
Павло
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Важіль передньої підвіски (Китай, WHCQ)

При такій вартості нового ричага підвіски, я рахую, що краще буде його замінити, ніж перепресовувати або випалювати сайлінтблоки зі старого ричага, тим більше старий потрібно все одно знімати. І по ресурсу думаю вистачить не менше чим замінених тяжкою працею нових сайлінтблоків.

Направляющая клапана (STD) 96336671-GM (Korea)
Безверхний Александр
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
3
Доставка
4
Качество
4
Направляющая клапана (STD)

Направляюшие действительно хорошего качества. Можно смело брать и не бояться. Внутрений диаметр в размере (клапан входит легко) после запресовки в ГБЦ, нужно проходить разверткой. Сколько отходят только время покажет! А так всё устраивает!

Кільце стопорне вала рульової колонки 93740625-GM (Korea)
Святослав
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
3
Доставка
4
Качество
5
Кільце стопорне вала рульової колонки

Брал такое колечко. Материал хороший пружинный. Без проблем стало на рулевой вал. Ещё обязательно обращусь!

Заглушка блока цилиндров (34мм) (белая) 96180730-OEM (Korea)
Артеменко Стёпа
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Заглушка блока цилиндров (34мм) (белая)

Как зацепился с одной заглушкой блока цилиндров на заз вида, так и решил поменять уже все. Выбрал какие-то корейские OEM. Отлично стали на свои места. Плотничком, с хорошим натягом. Течи антифриза нету. Самое сложное поменять первую, а дальше остальные по накатоной))

бачок ГУР 96413748-OEM (China)
Vida ZAZ
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
бачок ГУР

Хороший бачек. Хоть и китайский, но вроде и пластик не очень отличается от того с чего сделан родной бачок ( не понятно, может и он китайский)). Да и фильтр, штуцера - сделаны нормально. Одним словом- Спасибо! Угодили!

Бризговики задній лівий 96808284-OEM (Korea)
Сергей Рубан
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Бризговики задній лівий

Бризговик ничем не уступает оригиналу, даже лучше мне кажется. Когда-то покупал саморезы обычные металлические для переднего бампера, со временем начала отходить левая сторона. Так осталось пару штук. Как раз и пригодились при установке нового бризговика.

Сальник коленвала задний (80x98x10) 96101489-Taiwan
Диндарь Сергій Володимирович
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Сальник коленвала задний (80x98x10)

Раджу, це краще ніж Віктор Ренз, особливо якщо попадеться не оригінал а репліка (зажувало при установці), а на цьому знята фаска для більш зручної посадки, як і до цього на встановленому сальнику ( не Ренз). Став сальник відмінно, свою фунцкію виконує, якість хороша! А головне по розміру точ в точ.

Пружина прижимная задних тормозных колодок 94535388-GM (Korea)
Михаил
Внешний вид
4
Установка
5
Цена
3
Доставка
4
Качество
4
Пружина прижимная задних тормозных колодок

Недавно поменял ремкомплект задних тормозов на виде. Было два пути. Первый покупка готового ремкомплекта, но их в оригинале не бывает только китайские сомнительного качества. Или купить в оригинале пружинки, солдатики и тарелочки под них. Все это взял на этом сайте. Пришло в оригинальных упаковках GM. Качество отличное. Немного помучался с заменой первой пружинки, так как без опыта сложно нажать пружинку и одновременно провернуть тарелочку, но научившись на первой, остальные три заменил вообще легко. Всем удачи!!!

помпа водяна 96872704-Parts-Mall (Korea)
Вадик Ломачев
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
помпа водяна

Думаю многим известно что это упаковщик. Я уже лично на Виду покупал фильтра и прокладки Parts- mall. и могу сказать за правду, что ничего из перечисленного не подвело. Я заметил что хаят этот бренд, только теоретики, кто приобрёл, "юзает" спокойно без проблем! Сейчас вот изучаю за помпу 80тыс спокойно выхаживают -это как бы показатель! Буду брать по ходу

Скло плафона салону 96269485-OEM (Korea)
Мирослав Нагаецкий
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Скло плафона салону

В погоне за эффективностью поставил в подсветку салона более мощную лампу и как следствие помутнел плафон. Честно говоря был приятно удивлен что можно купить только стеклишко, без самого плафона. Естественно заказал! Новое стекло отлично расеивает свет (поставил светодиодную лампу). Да и по размеру и крепежу подошло идеально, держится очень хорошо. Спасибо! Можно снова в путь)

Синхронізатор КПП 2-й передачі (внутрішній) 96812969-OEM (Korea)
Савостин Вячеслав
Внешний вид
4
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Синхронізатор КПП 2-й передачі (внутрішній)

Здорово что можно купить не целиком синхронизатор, а лишь отдельные его части. Вот например я заказал внутреннее кольцо второй передачи на Виду, остальные элементы были в порядке и реально замена только этого колечка решила всю проблему с КПП. Уже проехал пару тисяч никаких проблем с переключением нету.

Накладка порога переднього права (куточок) 96235987-OEM (АвтоЗАЗ)
Александр
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Накладка порога переднього права (куточок)

А я дурень свой пытался запаять) А он оказался весьма доступен по цене я вас скажу