Запчастини Заз

ЗАЗ - Запорізький автозавод є одним з найстаріших підприємств галузіЗапорізький автозавод є одним з найстаріших підприємств галузі. Свою історію починає ще з середини 19-го з виробництва сільськогосподарської техніки.

У 1923-му його перейменовують в завод Комунар, який продовжує займатися випуском машин для сільського господарства.

А перші автомобілі зійшли з конвеєра в 1960-го року, коли виїхав за ворота легендарний ЗАЗ-965, над яким працювали половина галузі СРСР та іноземні партнери.

З тих пір завод істотно змінився як технологічно, так і формою власності. Сьогодні ПАТ ЗАЗ це сучасна компанія, що об'єднує не тільки складальні і штампувальні лінії, але і ряд колись суміжних підприємств.

Обладнання, що минув останню модернізацію на початку 2000-х років, відповідає самим жорстким вимогам автомобілебудування. А компанія в змозі випускати до 300 тисяч автомобілів в рік.

Інтернет магазин «Укрзапчастина» пропонує запчастини до ЗАЗ сучасним автомобілям заводу, які сьогодні замінили на конвеєрі компанії легендарних «Запорожців».

Сьогоднішні реалії ЗАЗ

ЗАЗ Форза підбір запчастин від автомобіля Чері А13Тим не менш, нинішній модельний ряд підприємства досить широкий. Зі складального конвеєра невеликими партіями регулярно сходять такі малолітражні автомобілі, як Сенс та Ланос, сучасні Forza і VIDA, пікапи на базі Ланоса і навіть автобуси.

Ведуться підготовчі роботи по запуску в серію нової моделі Slavuta Nova, створеної за сприяння китайських партнерів компанії Chery.

Практично всі автомобілі, що випускаються компанією, являють собою реінкарнацію популярних моделей колишніх часів зарубіжних виробників під власним ім'ям.

Але це не плагіат, а результат спільної діяльності. Так, Форза – це Чері А13, Сенс – це диверсифікований Ланос, Виду – Шевроле Авео.

Незважаючи на катастрофічно низький рівень виробництва, і сьогодні запчастини ZAZ залишаються затребуваним і ходовим товаром.

Тільки в 2008-му році завод реалізував на внутрішньому і зовнішньому ринках більше чверті мільйона автомобілів. І кожен з них потребує обслуговування, ремонту, заміни що вийшли з ладу деталей.

Варто турбуватися власникам автомобілів ZAZ

З урахуванням нинішньої ситуації, майбутнє підприємства під великим питанням. Потрібні не тільки капітальні вкладення, але і повний перегляд виробничої політики. Починаючи від оновлення модельного ряду, і закінчуючи підвищенням енергоефективності та зміни цінової політики.

Одним з напрямків може стати випуск електромобілів, над чим наш легендарний автовиробник працює сьогодні спільно з південнокорейською корпорацією Деу.

Але власникам автомобілів з логотипом компанії на капоті турбуватися не про що. Запчастини ЗАЗ не пропадуть з прилавків, оскільки випускаються не тільки самим заводом, а й безліччю суміжних підприємств.

Це означає, що навіть у разі повної зупинки, потрібні комплектуючі завжди будуть у нас у продажу за справедливою ціною.

Кращі пропозиції від «Укрзапчастина»

Інтернет магазин Укрзапчастина з розумінням ставиться до проблем і бажань клієнтів, а тому запчастини ZAZ в нашому асортименті займають досить великий і широко представлений розділ.

Враховуючи наші складські можливості і тісні партнерські відносини з кращими виробниками, ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найкраще якість комплектуючих, яке відповідає жорстким реаліям сьогодення.Відгуки клієнті

Шестерня распредвала выпускного 96940660-OEM (Korea)
Володимир
Внешний вид
4
Установка
5
Цена
3
Доставка
4
Качество
5
Шестерня распредвала выпускного

Після закупівлі запчастин, які вилилися в кругленьку суму, вирішив що буду міняти все сам, тим більше на ютубі повно оглядів, що і як робиться. Розбирання не зайняло багато часу і дефектовка показала точну причину "смерті" моїх шестерень розпридвалів , під бугель хтось зовсім не пошкодував герметика, при знятому ремені ГРМ люфт був у обох шестернів. Ставив все нове, шестерні впуск, випуск, сальники розпредвалів, пробки і болти шестерень, а так же замінив масло. Прилічний вийшов ремонтик) Але дякую інтернет магазину Укрзапчасті за знижку! Приємно!

Патрубок радиатора верхний (с кондиционером) 96536532-Bosung (Korea)
Владос
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Патрубок радиатора верхний (с кондиционером)

Отличный патрубок. Материал не дубовый. Даже есть какое-то армирование, хоть в разрезе оно и не очень густое, но тем не менее это уже хорошо. По размеру на штуцера сел плотнинько.

Амортизатор задній масло 96226990-GM (Korea)
Владислав
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Амортизатор задній масло

У меня эти амортизаторы отходили 120 тыс. с 2014 года. Устали, конечно, но до сих пор не стучат и не текут. Заменил недавно на такие же gm. Ничего плохого в их сторону сказать не могу. 120 тыс. без подтеков не каждый амортизатор выдержит. Замену произвести возможно и самостоятельно, не прибегая к помощи специалистов - https://youtu.be/3SyXcFdVOBY

Шків гідропідсилювача Китай A11-3407011
Александра
Внешний вид
4
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Шків гідропідсилювача Китай

У меня был такой же распространенный случай с течью насоса ГУР возле шкива как и описано на форуме Форза. - http://forza-club.org.ua/index.php?topic=2201.0. Был воспроизведён ремонт насоса ГУР и по совету специалиста, приобретен новый шкив насоса гидроусилителя руля. Все скомплектовали, установили, езжу, радуюсь) Все елементы для нужного ремонта приобретались здесь! Было не простое задание по подбору, но Вы справились! Спасибо!

Комплект прокладки двигуна в зборі 477 / FORZA 477-000000
Евгений
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Комплект прокладки двигуна в зборі 477 / FORZA

Все прокладки из комплекта подошли, ну во всяком случае те что я использовал. Что касается материала, то как по мне нормальная плотность и толщина. Думаю не хуже заводских, поэтому прослужат много. Спасибо за оперативные действия, в отправке и оформлении заказа!

Важіль передньої підвіски (Китай, WHCQ) A11-2909010-CQ
Павло
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Важіль передньої підвіски (Китай, WHCQ)

При такій вартості нового ричага підвіски, я рахую, що краще буде його замінити, ніж перепресовувати або випалювати сайлінтблоки зі старого ричага, тим більше старий потрібно все одно знімати. І по ресурсу думаю вистачить не менше чим замінених тяжкою працею нових сайлінтблоків.

Направляющая клапана (STD) 96336671-GM (Korea)
Безверхний Александр
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
3
Доставка
4
Качество
4
Направляющая клапана (STD)

Направляюшие действительно хорошего качества. Можно смело брать и не бояться. Внутрений диаметр в размере (клапан входит легко) после запресовки в ГБЦ, нужно проходить разверткой. Сколько отходят только время покажет! А так всё устраивает!

Кільце стопорне вала рульової колонки 93740625-GM (Korea)
Святослав
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
3
Доставка
4
Качество
5
Кільце стопорне вала рульової колонки

Брал такое колечко. Материал хороший пружинный. Без проблем стало на рулевой вал. Ещё обязательно обращусь!

Заглушка блока цилиндров (34мм) (белая) 96180730-OEM (Korea)
Артеменко Стёпа
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Заглушка блока цилиндров (34мм) (белая)

Как зацепился с одной заглушкой блока цилиндров на заз вида, так и решил поменять уже все. Выбрал какие-то корейские OEM. Отлично стали на свои места. Плотничком, с хорошим натягом. Течи антифриза нету. Самое сложное поменять первую, а дальше остальные по накатоной))

бачок ГУР 96413748-OEM (China)
Vida ZAZ
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
бачок ГУР

Хороший бачек. Хоть и китайский, но вроде и пластик не очень отличается от того с чего сделан родной бачок ( не понятно, может и он китайский)). Да и фильтр, штуцера - сделаны нормально. Одним словом- Спасибо! Угодили!

Бризговики задній лівий 96808284-OEM (Korea)
Сергей Рубан
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Бризговики задній лівий

Бризговик ничем не уступает оригиналу, даже лучше мне кажется. Когда-то покупал саморезы обычные металлические для переднего бампера, со временем начала отходить левая сторона. Так осталось пару штук. Как раз и пригодились при установке нового бризговика.

Сальник коленвала задний (80x98x10) 96101489-Taiwan
Диндарь Сергій Володимирович
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Сальник коленвала задний (80x98x10)

Раджу, це краще ніж Віктор Ренз, особливо якщо попадеться не оригінал а репліка (зажувало при установці), а на цьому знята фаска для більш зручної посадки, як і до цього на встановленому сальнику ( не Ренз). Став сальник відмінно, свою фунцкію виконує, якість хороша! А головне по розміру точ в точ.