Запчастини Грейт Вол

Great Wall – це один з найбільших автовиробників Китайської Народної РеспублікиКомпанія Great Wall – це один з найбільших автовиробників Китайської Народної Республіки, основним напрямком діяльності якого є випуск різних позашляховиків, пікапів і кросоверів.

Саме з цією продукцією бренд вперше вийшов на міжнародний ринок, і вже в перший рік продажів зміг реалізувати в Західній Європі понад 30 тисяч примірників своїх машин.

Корпорація регулярно входить в топ 30 кращих автовиробників Китаю, і удостоєний високих звань всередині країни. З 2007-го Грейт Вол починає випуск легкових автомобілів, і вже через чотири роки виходить на десяту позицію в цьому напрямку.

Всього за весь час існування було випущено більше 35 різних моделей авто, більше 22 з яких збираються і сьогодні, в тому числі – і в нашій країні.

Запчастини Грейт Вол від інтернет магазину «Укрзапчастина» дозволять кожному українському власникові будь-якої моделі цієї компанії своєчасно проводити регламентні роботи, ремонти і обслуговування своїх автомобілів за доступними цінами.

Грейт Вол в Україні

позашляховик Hover і три пікапа Safe, Wingle і DeerНа наш ринок компанія спочатку прийшла з чотирма моделями – позашляховик Hover і три пікапа Safe, Wingle і Deer.

Вже в 2007-му році на Кременчуцькому автоскладальному підприємстві починається великовузлове складання трьох з них (за бортом залишився тільки Deer).

Популярність всіх автомобілів Great Wall в Україні перевершила всі очікування: через кілька років Грейт Вол входить в трійку лідерів продажів китайських марок, а за рівнем реалізації позашляховиків переганяє навіть значно більш імениті Європейські і Японські бренди.

На сьогоднішній день в Україні реалізується більше 10 різних моделей Грейт Вол, серед яких є і легкові автомобілі (Voleex C30, Voleex C50 та ін.) – такі ж надійні, витривалі, як і їх старші побратими-позашляховики.

Щорічно компанія представляє свої прем'єри, покращує якість вже випускаються машин, розробляє нові з урахуванням зростаючих вимог покупців, покращує комфорт, використовує інноваційні технології, підвищує надійність.

В нашій країні користуються великою популярністю насамперед ті автомобілі, з якими Great Wall вперше прийшов на цей ринок.

Вони прості в обслуговуванні, витривалі, досить економічні, і володіють високими показниками прохідності.

Надійність позашляховиків + доступність = популярність

Секрет такого стрімкого успіху – у чесності. Компанія запропонувала українському покупцеві чесний позашляховик з усіма його атрибутами – потужною несучою рамою, повним приводом, високою прохідністю і дуже міцним кузовом.

При цьому, ціна на автомобілі завжди була набагато цікавіше, ніж у конкурентів, а запчастини Great Wall, завдяки продуманій інфраструктурі, дістати було досить легко.

Сьогодні моделі цього бренду являють собою міцного середнячка з доступною початковою вартістю.

Зміст автомобіля Грейт Вол істотно полегшує наявність великої кількості аналогів і ліцензійних запчастин, багато з яких підходять і від інших транспортних засобів, вироблених в тій же Японії, і славляться високою витривалістю.

Все це в сукупності напевно збереже популярність цього бренду серед українських покупців на довгі роки.

Що пропонує інтернет магазин "Укрзапчастина"

Інтернет-магазин ТМ Укрзапчастина прагне завжди задовольнити потреби власників автомобілів цієї марки в якісних і недорогих комплектуючих.

У цьому розділі ви зможете підібрати і купити будь-які запчастини Грейт Вол для ремонту та сервісного обслуговування авто всіх поколінь, які коду або продавалися в Україні.

Наша швидка доставка в усі регіони країни, дозволить вам оперативно вирішити питання різної складності за найбільш вигідною на ринку ціною.Відгуки клієнті

Патрубок радіатора грубки 8101026-P00
Ксюша Ломонова
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Патрубок радіатора грубки

Очень хорошо когда получаешь именно, то что заказываешь! И ещё в оговоренные сроки! Справились со всем, без путаниц и предложений всё таки "втюхать" своё) есть такие кадры. Здесь всё организованно на высшем уровне! Когда придет момент заказа запчастей, вернусь к вам за заказом!

Пильник амортизатора перед. 2905104-G08
Виктор Витряков
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Пильник амортизатора перед.

Впринципе самый обыкновенный пыльник. Не дубовый. На амортизаторе держится хорошо. Можно смело брать!

Маточина колеса задн. лев. 3104100XG08XA
Святослав
Внешний вид
4
Установка
5
Цена
3
Доставка
4
Качество
4
Маточина колеса задн. лев.

Брал себе на Волекс С30 эту ступицу. Да, конечно не особо дешевая деталь. Но реально она того стоит. Обработка деталей на хорошем уровне. Внутри уже было достаточное количество смазки. На машине езжу много, сейчас пробег этой ступицы около 25 тисяч, это за год. Никаких замечаний в роботе пока что нету, да и не должно думаю быть. Вроде ж как оригинал!

Сідло клапана випускного 1003107XEG26
Шевчук Михаил
Внешний вид
4
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Сідло клапана випускного

Покупал себе два таких новых седла, ну и новые клапана - https://ukrzapchast.ua/parts-great-wall-haval-m4-1007012-eg01-klapan-vypusknoj-27639/. Седла брал такие по рекомендации мастера, говорит проходилось работать с ними, качество хорошее. Заказ отправили на следующий день. Реально седла стали хорошо. Спасибо!

Колодки стоянкового гальма ‎3507120-K00
Александр
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Колодки стоянкового гальма

Поставил себе такие колодки на Hover. Я так понимаю что это оригинал, ну или во всяком случае что-то на него очень сильно похожее. Потому-что колодки по качеству виглядят весьма солидно. Держат хорошо. На всякий случай при замене смазал места контакта колодок с привалочными плоскостями. Не знаю на сколько это поможет, но думаю явно хуже не станет. Магазин отдельно благодарю за скорость!

Суппорт тормозной передний правый Китай 3501200-K00-aftermarket
Василий Грейт Вол Сейф
Внешний вид
4
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Суппорт тормозной передний правый Китай

Поменял себе в сборе передний тормозной суппорт на Грейт вол Сейф. Заказывал aftermarket, потому что оригинал для меня дороговато. Вполне нормальный вариант, даже с учётом старых колодок, работает хорошо. Пыльнички, резиночки на мой взгляд неплохого качества. Ну естественно никаких потеков тормозухи нету (как было у меня на старом).

Панель підлоги багажного відділення 5101020XS56XA
Святослав Колодий
Внешний вид
4
Установка
4
Цена
4
Доставка
4
Качество
4
Панель підлоги багажного відділення

Заказывал такую деталь. Прислали в течении нескольких дней. Естественно отправка только по предоплате, но не критично. Нюансов с заменой особо никаких не было. Как минимум мастера не жаловались. Железо по толщине одинаковое с родным. Имеет какую-то антикорозийную обработку.

кронштейн заднього бампера правий верхній 2804302-J08
Ігор Маркович
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
кронштейн заднього бампера правий верхній

Был удивлен доступной ценой и квалификацией менеджеров по продажам. От приобретения остались только положительные впечатления. Кронштейн подходящий, бампер стал с оригинальными зазорами.

Трос клімату вибору режимів 8112201-G08
Семён Каницкий
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Трос клімату вибору режимів

Вот и закончилась моя эпопея с климатом. Трос климата найден!!! Искал почти месяц, был уже и на разборках именно на С30 не было этого тросика. Я и не догадывался что это такая проблемная вещь. По правде думал что и здесь скажут что нет в наличии, но повезло услышать что есть! Отправили как и было договорено, услугами магазина с удовольствием воспользуйтесь ещё не раз, по необходимости конечно же)

Дзеркало нару. лев. 8202101-D07
Антон
Внешний вид
4
Установка
4
Цена
3
Доставка
4
Качество
4
Дзеркало нару. лев.

Проблем с установкой не будет, оно точь в точь как завод?

Накладка панелі приладів 5306061-K80-0089
Сергей
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Накладка панелі приладів

Всегда думал что такие товары как эта накладка хранятся на удалённых складах, где-то на самой верхней полке под столетним слоем пыли), но приятно удивился когда она была у меня через два дня после заказа. Спасибо! Да кстати, по цвету и текстуре пластик, аналогичный с заводской накладкой!

Вітровики HOVER H3 HOVER-V
Ярослав Королёв
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Вітровики HOVER H3

Хорошая цена как для HIC. Я как-то покупал себе такие. Прилягание к кузову идеальное и имеют хороший скот ( написано было 3М). Если даже не 3M то какой-то хороший аналог. Я наклеил без каких-либо праймеров, просто обезжирил и уже больше года прошло, ни один не начал отходить от кузова. Рекомендую!