Диск зчеплення для автомобіля Грейт Вол Хавал М4 (Cross)

Сортувати за: Назва (А -> Я) Назва (Я -> А)
Диск зчеплення Диск зчеплення
1601200-EG01-B1
Добавить в корзину
3417 грн
купити
Диск сцепления Южная Диск сцепления Южная
1601200-EG01-B1-Valeo
Добавить в корзину
787 грн
купити
Диск сцепления Китай Диск сцепления Китай
1601200-EG01-B1-Aftermarket
Добавить в корзину
699 грн
купити

Якщо ви втомилися від нескінченних пошуків якісних автозапчастин, інтернет магазин «Укрзапчасть» в змозі швидко і гарантовано вирішити цю нелегку проблему із заміною запчастини диск зчеплення на автомобілі Грейт Вол Хавал М4 (Cross)

Сьогоднішня пропозиція комплектуючих до бюджетних автомобілів дуже різноманітно за ціною і за якістю. Але тільки у нас ви можете бути впевнені в тому, що будь-яка придбана деталь буде оригінальною або ж строго ліцензійної. А це означає 100% гарантію якості, надійності і довговічності.

  • Диск зчеплення на Грейт Вол Хавал М4 (Cross) з каталогу нашого сайту – це купівля, яка позбавить вас проблем з установкою, підгонкою або заміною деталі. Ми висилаємо тільки те, що потрібно, за доступною вартістю і з високою точністю виготовлення, хто-б не був виробником даної запчастини.

Диск зчеплення

Вся продукція цього розділу, з величезним асортименту якої ви можете ознайомитися в каталозі магазину «Укразапчасть», поставляється надійними партнерами компанії, чия порядність, професіоналізм і пунктуальність перевірена довгими роками спільної роботи. Здійснюючи ремонт з набутими тут запчастинами, ви не тільки істотно економите свої кошти, але і оберігає себе від недобросовісних постачальників, які живуть заради наживи, а не задоволеності клієнта.

Оригінал та аналоги: Диск зчеплення для ремонту Грейт Вол Хавал М4 (Cross)

У нас ви легко підберете елементи кузова і оздоблення салону, силових агрегатів і трансмісії, оригінальних деталей підвіски, рульового управління та інших систем автомобіля, а так само їх аналоги, що випускаються по ліцензії. Весь товар відрізняється високою якістю виготовлення, точністю в розмірах і дуже приємною ціною для покупця. В тому числі і диск зчеплення для технічного обслуговування автомобіля Грейт Вол Хавал М4 (Cross).

  • Інтернет магазин «Укрзапчасть» пропонує вам назавжди забути про купівлю універсальних комплектуючих, аналогічність яких для вашої машини є досить спірною. Хіба вам приємно, коли куплена деталь просто не підходить, хоча запевняли вас у протилежному? Хіба вам хочеться раз за разом витрачати свої гроші та час у пошуках адекватної заміни?

Ми гарантуємо: наші запчастини виготовлені ТІЛЬКИ для вашого автомобіля і ні для якого більше. І вже зараз ви можете в цьому переконатися. 

Диск зчеплення на Грейт Вол Хавал М4 (Cross) від «Укрзапчасть» – це ваша впевненість в тому, що це саме та деталь, яка встановиться без проблем. Ви знаходитесь в потрібний час і в потрібному місці! Адже наш магазин це:

  • Низькі ціни
  • Краща якість серед аналогів
  • Швидка доставка
  • Націленість на довгострокове співробітництво

Кожен придбаний у нас товар дасть можливість зробити ваш автомобіль краще, надійніше і безпечніше. 

Диск зчеплення Грейт Вол Хавал М4 (Cross) – правильна заміна

Ремонт будь-якого автомобіля – робота відповідальна і дуже важлива. Купуючи у нас запчастини, пам'ятайте:

Непрофесійне втручання в пристрій машини знижує її термін служби і може повести за собою серйозні наслідки!

Не довіряйте виконання ремонтних робіт кустарним автослюсарів! Тільки фахівець-професіонал може виконати необхідну роботу якісно і з гарантією.

Якщо ви прагнете до зниження експлуатаційних витрат, але не хочете втрачати в якості, інтернет магазин «Укрзапчасть» - це ваш вибір. Ми можемо зробити експлуатацію авто доступною, а надійність – високою.Відгуки клієнті

Диск сцепления Южная 1601200-EG01-B1-Valeo
Стас
Внешний вид
4
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Диск сцепления Южная

Стал сильно потеть задний сальник коленвала : взял мануал и полез менять… Диск сцепления работал хорошо, но при вскрытии оказалось: заклёпки уже были плохо фиксированы и сверкали (уже тёрлись) на одной стороне полностью стёрлись противопылевые канавки. Опознавательные знаки отсутствуют. Подшипник первичного вала КПП установленный, в маховике люфтил и издавал звуки «сухости» На сальнике (потел дааавно) тоже забиты отражательные канавки наверно родным «зелёным» маслом). Заменил также диск сцепления ,собрал, залил масло И...обнаружил то о чём многие говорили а я немог их понять - Некорректную работу переключения передач. Все хорошо кроме 1- ой, она то вкл то нет. И т.к. синптомы были одинаковы при завед. Двиг и не завед то сцепление исключалось. Оказуется кулиса «допускает» вольность, при установке я развернул её фланец на 180 град. Снял «бороду», развернул всё на место и все стало «ОК». Диск отменного качества, Рекомендуют! ?

Нові запити від клієнтів