Запчастини Чері

Продукція торгової марки Chery Automobile – це «бюджетні» автомобілі з «дорогим» характеромПродукція торгової марки Chery Automobile – це «бюджетні» автомобілі з «дорогим» характером.

Незважаючи на статус найбільш доступних за ціною автотранспортних засобів, бренд входить в десятку найбільших підприємств Китаю з виробництва та експорту автомобілів.

Своєму успіху зобов'язаний тісній співпраці з гігантами світової автомобільної індустрії, серед яких можна виділити Американське бюро перспективних розробок MTS Systems, що займається в тому числі і діяльність таких монстрів, як Mercedes-Benz, Ford і Volkswagen.

Мало хто знає, але сьогодні запчастини Чері для виробничої лінії випускаються в співдружності з General Motors, Boeing і Airbus.

Торгова марка, що на 90 % є державним підприємством, що свого часу допомогло у війні з GM за порушення авторських прав (судова тяганина навколо Чері Ку-Ку).

На сьогоднішній день бренд володіє 6-ма автомобільними заводами і 11-ма фірмовими технологічними лініями, які функціонують практично на всіх континентах нашої планети. З 2006-го року компанія тісно співпрацює з ЗАЗ, і не одноразово збирала на потужностях заводу свої моделі.

Інтернет магазин «Укрзапчастина» у своєму каталозі зібрав кращі запчастини Чері з усієї України, надаючи можливість придбати доступні комплектуючі кожному автовласнику нашої країни.

Доля Chery в Україні

Модельний ряд автомобілів Chery Automobile отримав позитивну оцінку з боку автолюбителів з СНД. Саме тому, бренд і налагодив випуск своєї продукції різних країнах пострадянського простору.

Безпосередньо в Україні збірка проводилася не тільки на потужностях ЗАЗ, але і в Іллічівську (нині – Чорноморськ) на потужностях корпорації «УкрАвто».

на його потужностях стали збирати оновлений Тіго.

Саме машинам вітчизняної збірки і мав підкорювати українського автолюбителя. Так, з 2006-го практично весь модельний ряд збирався на заводі автоскладальних агрегатів – від малятка QQ до бізнес-класу Eastar.

Але після вступу до СОТ в 2008-му році виробництво було згорнуто. І лише через шість років Іллічівськ знову зустрів Chery: на його потужностях стали збирати оновлений Тіго.

Локалізація виробництва була не дуже великий, але, тим не менш, багато запчастини Чері були вітчизняного виробництва, що дозволило знизити ціну і популяризувати моделі цього китайського бренду в нашій країні. Додав свій внесок і ЗАЗ, освоїв випуск Chery А13 під ім'ям ЗАЗ Форза. Сьогодні десятки тисяч автомобілів цього виробника активно експлуатуються українськими автолюбителями.

Особливості автомобілів компанії

В структурі цієї торгової марки є дуже потужне бюро з розробки та впровадження інноваційних рішень. Саме Чері відкриває перший такий інститут в Китаї, де активно вивчає питання безпеки, довговічності, економії палива. До речі, саме цей виробник чи не єдиний в Китаї, який просуває двигуни власне розробки, що відповідають всім сучасним вимогам.

Як і у більшості автомобілів з піднебесної, запчастини Chery не відрізняються високою надійністю, але ця ситуація покращується з кожним роком. Так, власники часто стикаються з кузовними проблемами і з довговічністю деталей підвіски, але основні агрегати – надійні і витривалі.

Втім, більшість проблем вирішується досить просто і недорого: обробкою кузова, заміною «рідних» комплектуючих на ліцензійні аналоги. Зміст автомобілів цієї марки не накладно для бюджету, а самі машини – комфортні і легкі в управлінні.

«Укрзапчастина» - «чериводам»: з нами – дешевше!

Інтернет магазин «Укрзапчастина» вносить і свою скромну лепту у справу обслуговування і ремонту автомобілів цієї марки в нашій країні.

Ми пропонуємо широкий спектр фірмових ремонтних комплектів і витратних матеріалів за дуже доступними цінами, в чому ви можете переконатися, вивчивши наш каталог. У нас ви знайдете всі необхідні запчастини Чері - від деталей приводної системи до елементів комплектації салону і кузова. Працювати з нами легко і просто.

А головне – недорого, з швидкою доставкою і з безкоштовними консультаціями щодо підбору необхідних аналогів.Відгуки клієнті

Патрубок радіатора верх. T11-1303301BA
Гапоненко Иван Владимирович
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Патрубок радіатора верх.

И как это не редко бывает лопнул патрубок под хомутом, фонтаном не било, но постоянно мокрое соедение мне не нравилось, плюс в любом случае лучше бы не стало и само собой не розсосалась эта проблема. Быстренько сделал заказ на сайте и уже через 1,5 дня после заказа забрал на своем отделении. Практично, удобно, и выгодно! Как раз то что нужно для современного человека!) Сайт действительно очень хорошо наполнен, много чего можно найти на свой автомобиль.

Датчик витрати повітря впускного колектора Китай A11-3614011-original
Дерманец Илля
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
3
Качество
5
Датчик витрати повітря впускного колектора Китай

Да, датчик не дешевый, но (зараза) очень важный. Я решил не экономить, всё равно дешевле не выйдет ( знаю уже из практики), и купил оригинальный. После замены сразу же почуствовалось, что мощность нормализировалась. Уже проехал пару тысяч никаких замечаний к работе мотора не обнаружил. Магазину отдельное Спасибо!

Насос масляний 473H 473H-1011030
Леонид
Внешний вид
4
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Насос масляний 473H

Заказывал на этом сайте оригинальный маслонасос на Чери Кимо. Цена была здесь самой низкой. Тем не менее насос был в наличии, без проблем отправили. Качество нормальное. Уже стоит на машине пару тисяч. Из под сальника всё сухо. Давление масла в норме. Рекомендую и магазин и запчасть!

Трос відкриття лючка бензобака (оригінал) S12-5606230
Эдуард Гаврилов
Внешний вид
4
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Трос відкриття лючка бензобака (оригінал)

Недавно оборвался у меняться трос открытия бензобака на Чери Кимо. До последнего надеялся что просто выскочил шарик, но увы. Покупал на замену такой трос. Пришлось конечно подразобрать салон для замены, но благо качество нового троса нормальное. Оболочка в фиксаторах держится хорошо. Да и шарик впринципе не должен выпасть. Пока спасибо, всё отлично!)

Поддон масляный Китай 477F-1009010-aftermarket
Михаил
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Поддон масляный Китай

Поставили такой поддон на Элару. Могу сказать нормальный вариант. Хорошее литье, без внешних косяков. Плоскость соприкосновения с картером имеет хорошою обработку, никакого масляного запотевания после установки не обнаружено. Садил на герметик.

Сайлентблок заднього підрамника B11-3301020
Валентина Георгиевна
Внешний вид
4
Установка
4
Цена
4
Доставка
4
Качество
4
Сайлентблок заднього підрамника

Они меняются без снятия балки? Или обязательно нужно снимать балку, потому что по другому ни как? Тогда это совсем другая сумма по работе получается, я так подозреваю .,.

Подшипник первичного вала КПП Китай QR523-1701411-aftermarket
Процкий Рома
Внешний вид
4
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Подшипник первичного вала КПП Китай

Как для себя разобраться точно ли дело в первичном подшипнике КПП или нет. Универсальная статья, где описаны расположение подшипников, симптомы неисправностей, и сама замена. Поверхностно, но для ознакомления этого более чем достаточно - http://www.mkpp-remont.ru/blogg/69-kak-raspoznat-priznaki-neispravnosti-podshipnika-pervichnogo-vala

Дощовик склоочисника пластиковий M11-5301510-aftermarket
Виктор
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
3
Доставка
4
Качество
5
Дощовик склоочисника пластиковий

Взял себе такую решетку дворников. Чуть переживал по поводу доставки, потому что деталь хрупкая и достаточно длинная, но приехала целой). На посадочное место стала без каких либо щелей. Вообщем действительно стоит своих денег и внимание.

Супорт переднього KIMIKO A11-35010-KO1-KM
Павлюк Юрий
Внешний вид
4
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
5
Супорт переднього KIMIKO

С помощью такого ремкомплекта удалось реанимировать мой суппорт. Все резиночки хорошо подошли. Очень доволен что удалось сэкономить на замене суппорта. Спасибо большое!

Вал колінчастий 484J 484J-1005011
Михаил Стасюк
Внешний вид
4
Установка
4
Цена
3
Доставка
4
Качество
4
Вал колінчастий 484J

Добрый день! А какой его вес точно будет? Чтобы я мог просчитать доставку к себе. И здесь ещё хочу уточнить такой момент, отправка возможна только новой почтой, или другие перевозчики тоже могут быть ?!

Сепаратор картерних газів (сапун) (CDN) S18 473H-1014110-CDN
Василий Гончарук
Внешний вид
5
Установка
5
Цена
4
Доставка
4
Качество
4
Сепаратор картерних газів (сапун) (CDN) S18

После очередного обращения в автосервис, посоветовали заказать себе новый сепаратор картерных газов. Я не очень понимаю в этом, но наверное эго можно было и почистить как-то. Ну уже ладно заказал новый, заменили, цена в принципе доступная. Может мне чистка даже и дороже обошлась бы)

Трос замка дверей передньої L A21-6105270
Петрович
Внешний вид
4
Установка
5
Цена
3
Доставка
4
Качество
4
Трос замка дверей передньої L

Як швидко і правильно розібрати дверку на Еларі. - https://youtu.be/WQY61D-C4Fo. В данній ситуації точно знадобиться.