Магазин автозапчастин Укр Запчастина

Інтернет-магазин «Укр Запчастина» – це проект у сфері реалізації запчастин до бюджетних автомобілів китайських, корейських та вітчизняних марок.

Робота над сайтом розпочалася у 2008-му році, і каталог швидко став найвідомішим майданчиком з продажу комплектуючих до транспортних засобів з Китаю під назвою «Чері-Фар», допомагаючи кожному автолюбителю забезпечити свою машину надійними і недорогими деталями.

Зростання популярності китайських автомобілів підштовхнула нас до того, що ми неухильно, з року в рік розвивалися, розширюючи свої можливості, і збільшуючи асортимент нашого каталогу. Наш магазин істотно виріс з того формату, з якого починав.​

Сьогодні Укр Запчастина охоплює деталі на близько п'ятдесяти восьми моделей брендів, забезпечуємо постачання по всій Україні у стислі терміни, пропонуємо безкоштовні послуги з професійного підбору аналогів замість дорогих або не влаштовують клієнтів заводських деталей.

Партнери в Україні:

 

Компанія АІС партнер магазину УкрАвто - партнер магазину Корпорація Богдан - партнер магазину Транспортна компанія Нова Пошта - партнер магазину ПриватБанк - партнер магазину


Варіанти форми оплати для клієнтів:

Наложений платіж - оплата при отриманні товару

Передоплата - оплата за безготівковим розрахунком (без ПДВ) на р/р ПриватБанк.

Вартість Доставки -  оплачує покупець (замовник) за тарифами перевізника.

ТМ Укрзапчастина - не є виробником запчастин!

 

Центральні склади автомагазину "UkrZapchast"

Харків, Передмістя район, площа Юрія Кононенка, 1

відправка запчастин з понеділка по суботу з 9-00 до 15-00


Запоріжжя, Центральний авторинок, О. Шосе 36/1

відправка запчастин з понеділка по п'ятницю з 9-00 до 15-00


Київ, Пироговський шлях, 135

відправка запчастин з понеділка по п'ятницю з 9-00 до 16-00


Дніпро (партнерський склад) Донецьке шосе, 124

відправка запчастин з понеділка по п'ятницю з 9-00 до 16-30


УкрЗапчастина - запчастини на китайські та корейські авто купити в Україні


 
Ваше имя*

Телефон*

Cообщение*

В основі нашої діяльності – тісний зв'язок з покупцем, з якими ми ділимо його проблеми, допомагаємо вирішити його потреби, підказуємо, як це зробити найбільш ефективно

  • Оцінюючи успішність інших напрямків, ми гарантуємо, що і власники китайських та корейських авто залишаться задоволені співпрацею з інтернет-магазином Укр Запчастина.

Ми завжди будемо поруч з вами, з автолюбителями. І ви завжди можете розраховувати на нашу всебічну підтримку. З нами – комфортно, з нами – зручно, з нами – доступно!

Грамотний підбір запчастин

Сама ідея зайнятися реалізацією комплектуючих до недорогим, бюджетним марок виникла на практичному досвіді пошуку якісних запчастин, через який ми, будучи такими ж звичайними власниками автомобілів пройшли буквально кілька років тому.

І вже тоді ми усвідомили, що це часто може бути великою проблемою. Вирішити її виявилося досить просто: достатньо було зайнятися реалізацією самостійно. 

За кілька років роботи ми вивчили ці автомобілі і дуже добре знаємо:

  1. Що ламається частіше на автомобілі,
  2. на що існує найбільший попит,
  3. які аналоги можна використовувати для ремонту,
  4. а так само які виробники пропонують найбільш якісні ліцензійні комплектуючі – через все це ми пройшли самі, не на теорії, а на практиці.

Саме в цьому і є головний козир в боротьбі за ринок з конкурентами.

Саме особисті знання, власний досвід та практичні навички дозволили в короткий проміжок часу зайняти свою нішу на цьому щільному ринку.

УкрЗапчастина - надійний партнер для будь-якого автолюбителя!

Укр Запчастина - надійний партнер для будь-якого українського автолюбителя!

Кожне напрямки по конкретному виробникові вимагало певного підходу до формування роботи з постачальниками.

  • Наприклад, напрямком Chery займається група менеджерів, які самі є власниками автомобілів цієї марки.
  • Менеджмент по обслуговуванню Geely і Great Wall так само сформований за цим принципом.
  • Саме це дозволяє нам бути ближче до кожного клієнта.

Всі їх проблеми нам знайомі, пережиті нами і вирішені тим чи іншим способом. І цим досвідом ми ділимося з кожним покупцем.

Крім того, що ми готові допомагати і допомагаємо в питаннях забезпечення необхідними комплектуючими, ми так само ділимося і практичними навичками самостійного ремонту.

  • Ми підкажемо, як правильно підібрати запчастину і як можна самому виконати ту чи іншу операцію по ремонту, заміни або обслуговування автомобілів марок Чері, Джилі, Бід, Деу або Шевроле.

Іншими словами, ми не просто продаємо запчастини, але і підказувати, як заощадити на послугах автослюсарів, адже більшість робіт цілком можна виконати самостійно, використовуючи найпростіший доступний інструмент.

Кожен день ми думаємо над тим, як поліпшити наш сервіс, чим ще стати корисними для кожного клієнта.

Робота в цьому напрямку триває постійно, і ми не збираємося зупинятися на досягнутому. Акції, знижки та сезонні розпродажі напевно порадують вас не один раз.

Цікаві та корисні статті стануть джерелом потрібної і важливої інформації. Ідей багато, і їх реалізація вимагає часу. Але вже зараз, досягнувши за десять років роботи того рівня, що ми маємо, гарантуємо:

  • Інтернет-магазин "UkrZapchast" завжди буде залишатися вашим надійним партнером, колегою і помічником. 
Приєднуйтесь до нас в соц мережах