Історія магазину "Укрзапчастина" - ребрендинг сайту "Chery-Far.com.ua"

Chery-Far.com.ua історія інтернет магазинуІнтернет магазин "Чері-Фар" з'явився в далекому 2008-му році, коли проблема запчастин для китайських автомобілів стояла дуже гостро.

Відразу вона полягала в дефіциті комплектуючих в наявності.

А через деякий час – в їх якості, оскільки ринок заполонили виробами невідомого походження.

Саме боротьбу з цими двома проблемами наш колектив і поставив своєю основною метою.

Спочатку ми це робили для себе, оскільки були власниками автомобілів саме з Китаю.

А потім настільки втягнулися в регулярні пошуки, і настільки були вражені результатом, що вирішили поділитися своїм досвідом з іншими власниками транспортних засобів з Піднебесної.

Так, восени 2008-го, і з'явився сайт ЧЕРІ ФАР, який ми назвали СВІТ КИТАЙСЬКИХ ЗАПЧАСТИН.

На той час наш каталог включав 12 найбільш популярних моделей: сім від Чері (Amulet, Eastar, Elara, chery Kimo, QQ, Jaggi, Tiggo), дві – Джилі СК і МК), BYD F3 і два позашляховика від Грейт Вол (Hover та Safe). З цього моменту почалися розвиток і історія інтернет магазину chery-far.com.ua.

Хронологія розвитку

Перші зміни сайт зазнав через кілька місяців. Щоб полегшити навігацію для клієнтів, у грудні 2008-го ми ввели в інтернет магазин розділ «Карта сайту», через який швидко і легко можна було перейти на сторінку з потрібною інформацією.

З початку наступного року «Світ китайських запчастин» починає активну співпрацю з клубним рухом, а «Чері-Клуб» з 2009-го стає партнером інтернет-магазину на довгий час. Це дозволило донести наші можливості до великого числа потребують якісних і недорогих комплектуючих до китайських автомобілів, і chery-far.com.ua швидко стає одним з найпопулярніших ресурсів серед автолюбителів.

сайт Чери Фар - світ китайських запчастинРезультатом такої тісної взаємодії з власниками авто, вже в лютому 2009-го на сторінках сайту з'являється розділ «Тюнінг», який ми створили з їх численними проханнями.

Він включав в себе п'ять підкаталогів по найпопулярнішим китайських автомобілів, в яких можна було придбати деталі для зовнішнього тюнінгу.

надалі В ньому з'явиться ще один, присвячений ксеноновим комплектів для головного освітлення.

2010-й рік ознаменувався покращенням функціоналу і наповненням каталогу ще більшою кількістю позицій.

У нас з'явилися рідкісні, але затребувані запчастини для китайських автомобілів, нові партнери, постачальники, додаткові корисності для клієнтів.

Одними з останніх було підключення модуля Яндекс.Пробки – дуже корисного і ефективного функціоналу. Трохи пізніше ми додали і прогноз погоди, що було позитивно сприйнято численними клієнтами.

До 2010-го ми активно налаштовували системи оплати і доставки, і вже до середини літа покупці мали можливість отримати замовлення в будь-яке місто України через кілька партнерських служб – Делівері, Інтайм, Нова пошта, Автолюкс і Гюнсел.

Кілька років ми активно працювали над головним завданням: задоволення потреб в запчастинах максимальної кількості клієнтів, мало що, змінюючи на сайті, окрім ще більш повного наповнення каталогу. Так, з появою нових моделей розширювався асортимент, і в 2014-му році до все тим же 12 початковим моделям додаються ще дві. Ними стали Chery Forza і Chery M11.

Новий час – нові можливості

Історія магазину УкрЗапчастина-ребрендинг сайту Chery-Far2015-й став для нас переломним. Стало зрозуміло, що інтернет магазин запчастин до китайських автомобілів в тому вигляді, в якому існував на той момент, себе вже переріс.

До кінця 2015 року було прийнято рішення змінити дизайн, який вийшов більш сучасним і функціональним.

Замість того, щоб періодично оголошувати про знижки та акції, в ньому, крім усього іншого, був передбачений спеціальний розділ «Акції». А на головній сторінці справа з'явився список всіх акційних товарів, який можна було просто перегорнути прямо на головній.

У такому вигляді сайт проіснував ще пару років, коли було прийнято остаточне рішення про ребрендинг. Його результатом став саме інтернет магазин «Укрзапчасть», на сторінках якого ви зараз і знаходитеся.

Створення "UkrZapchast" почалося ще на початку 2016-го року, і ось після продуктивної і тривалої роботи сьогодні ви маєте можливість повноцінно скористатися його послугами.

Тут ми змогли втілити все те, чому навчилися за ці дев'ять років. Врахували всі побажання клієнтів, впровадили нові інтернет - технології, поліпшили взаємозв'язок з партнерами і зворотний зв'язок з клієнтами.

Ми раді залишатися з вами і бути корисними кожному з вас. І ми вдячні, що весь цей час ви були з нами, і сподіваємося, що наша багаторічна співпраця з часів chery-far.com.ua буде не менш тривалим, таким же успішним і таким же взаємовигідним.

УкрЗапчастина - великий вибір запчастин для китайських авто і вітчизняних Деу і Шевроле

Приєднуйтесь до нас в соц мережах