GAC GS4 – гідний китайський конкурент Аркани

Автоконцерн GAC порівняно недавно почав виходити за межі домашнього ринку і пропонувати свої автомобілі на пострадянському ринку. Зараз виробник готується до випуску нової моделі – купейного кросовера GAC GS4. Очікується, що це китайське авто складе конкуренцію Рено Аркана.

GAC GS4

Перші постачання в дилерські центри заплановані на травень 2020 року. Вихід на міжнародний ринок моделі GAC GS4 очікується у кінці поточного року.

Особливості моделі

Крос-купе оснастили турбірованим мотором на 169 к.с., що має об'єм 1,5 л. Компонується движок з 6-ступінчастою механічною коробкою Aisin. Також можливо на вибір покупця купити авто 6-ступінчастою автоматикою.

Привід пропонується тільки передній, безальтернативний.

Також виробник планує випустити гібридну версію GAC GS4. У цій версії буде більше оригінальних компонентів і помітніша схожість з Рено Аркана.

Дизайн GAC GS4

У гібридній модифікації крос-купе буде силова установка з потужністю 200 к.с. при обертальному моменті 300 Нм. В основі використовується турбірований бензиновий мотор на 150 «конячок», що має об'єм 1,5 л. Додатковий мотор – електричний на 50 к.с.

Усе це комплектується акумулятором, що дозволяє проїхати до 50 км на електротязі. Витрата бензину на кожні 100 км – 1,3 л.

У гібридній версії інший вид радіаторних грат, а також є лючок для підключення до електричної мережі.

У салоні авто також є важливі зміни. Повністю модернізована передня панель: тут з'явилися два сенсорні дисплеї мультимедійної системи, віртуальна приладова панель.

Салон GAC GS4

Консоль ергономічна, на ній є зручний селектор для вибору режиму їзди.

Остаточна ціна для міжнародного ринку доки не названа, проте очікується, що вона складе від 390 до 450 тисяч гривен. Вартість гібридної версії теж невідома.

Читайте также:

Dongfeng Rich 6 вже з
10.04.2021
Dongfeng Rich 6 вже з
В Україні стартували продажі пікапа з Піднебесної Dongfeng Rich 6 . По факту, він практично повна копія автомобіля Nissan Navara. При цьому китайське авто коштує набагато...
Hycan 007 – великий електро кросовер з Піднебесної
02.04.2021
Hycan 007 – великий електро кросовер з Піднебесної
Китайський електромобіль Hycan 007 , затверджений ще 2018 року, вже готовий до перших продажів. Дітище концерну GAC і компанії NIO - це  великий кросовер , у екстер'єрі...

Всі статті »