GAC GS4 – гідний китайський конкурент Аркани

Автоконцерн GAC порівняно недавно почав виходити за межі домашнього ринку і пропонувати свої автомобілі на пострадянському ринку. Зараз виробник готується до випуску нової моделі – купейного кросовера GAC GS4. Очікується, що це китайське авто складе конкуренцію Рено Аркана.

GAC GS4

Перші постачання в дилерські центри заплановані на травень 2020 року. Вихід на міжнародний ринок моделі GAC GS4 очікується у кінці поточного року.

Особливості моделі

Крос-купе оснастили турбірованим мотором на 169 к.с., що має об'єм 1,5 л. Компонується движок з 6-ступінчастою механічною коробкою Aisin. Також можливо на вибір покупця купити авто 6-ступінчастою автоматикою.

Привід пропонується тільки передній, безальтернативний.

Також виробник планує випустити гібридну версію GAC GS4. У цій версії буде більше оригінальних компонентів і помітніша схожість з Рено Аркана.

Дизайн GAC GS4

У гібридній модифікації крос-купе буде силова установка з потужністю 200 к.с. при обертальному моменті 300 Нм. В основі використовується турбірований бензиновий мотор на 150 «конячок», що має об'єм 1,5 л. Додатковий мотор – електричний на 50 к.с.

Усе це комплектується акумулятором, що дозволяє проїхати до 50 км на електротязі. Витрата бензину на кожні 100 км – 1,3 л.

У гібридній версії інший вид радіаторних грат, а також є лючок для підключення до електричної мережі.

У салоні авто також є важливі зміни. Повністю модернізована передня панель: тут з'явилися два сенсорні дисплеї мультимедійної системи, віртуальна приладова панель.

Салон GAC GS4

Консоль ергономічна, на ній є зручний селектор для вибору режиму їзди.

Остаточна ціна для міжнародного ринку доки не названа, проте очікується, що вона складе від 390 до 450 тисяч гривен. Вартість гібридної версії теж невідома.

Читайте также:

ORA Good White Cat EV – чергова новинка від суббренда Great Wall
29.07.2020
ORA Good White Cat EV – чергова новинка від суббренда Great Wall
Автовиробник ORA є суббрендовою компанією відомого концерну Грейт Вол у Китаї. Ора спеціалізується на випуску електромобілів, серед яких великий фурор викликала модель R1....
JAC Jiayue A5 – оригінальний ліфтбек, здатний конкурувати з Volkswagen Passat
22.07.2020
JAC Jiayue A5 – оригінальний ліфтбек, здатний конкурувати з Volkswagen Passat
Лифтбек JAC Jiayue A5 – нова розробка автоконцерну, створеного спільно компаніями Фольксваген і Джак ще 2 роки тому. Зараз цей китайський автомобіль доступний у...

Всі статті »