Geely Atlas Pro отримає нову повнопривідну систему

Паркетник Geely Atlas Pro завоював багато симпатій на автомобільному ринку. Саме тому виробник вирішив удосконалити модель, запропонувавши її з абсолютно новим типом повного приводу. Тепер на задній осі розташовуватиметься додатковий електричний двигун.

Geely Atlas Pro

Прем'єра оновленого кросовера з технологією 48G BSG повинна була відбутися у кінці березня. Повідомлення про це було розміщене в Твіттер-аккаунті Еша Саткліффа, PR-директора головного офісу автобренду.

Проте днями повідомлення було видалене. Це говорить про те, що прем'єра SUV перенесена на невизначений час.

Дизайн Geely Atlas Pro

Попри те, що такий «гібридний» повний привід – явище не нове, для концерну Джилі це все ж в новинку. Працює система так: бензиновий движок на 1,5 л відповідає за передню вісь, а електромотор за системою 48G BSG – за задню.

Прогнозується, що тепер китайський автомобіль Geely Atlas Pro у оновленій версії буде удвічі економічніше. Виробник заявляє, що повнопривідна модель витрачатиме 6,4 л бензину на кожні 100 км. Більше деталей доки автобренд не надав.

Спереду, швидше за все, залишиться той же турбодвигун на 177 к.с. Компонуватися силова установка буде з 6-ступінчастою «автоматикою» Aisin, 6-ступінчастою «механікою» Getrag або 7-ступінчастою роботизованою КПП.

Зовнішність автомобіля залишиться незмінною, так само як і салон. Очікується, що устаткування теж буде залишено з бензинової версії.

Салон Geely Atlas Pro

Поки що офіційно дата презентації і старту продажів невідома. Вартість автомобіля буде оголошена перед початком продажів.

Читайте также:

Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
12.06.2021
Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
Компанія Dongfeng створила суббренд Voyah для проектування, складання і реалізації під цією назвою дорожчих моделей автомобіля. Дебют нового бренду відбувся влітку 2020 року, проте...
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
03.06.2021
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
Раніше дочірня компанія FAW – Hongqi, орієнтувався виключно на виробництво лімузинів, які були призначені переважно для членів уряду. Рідше компанія випускала легкові автомобілі...

Всі статті »