Китайський бренд-лідер готується до випуску електрокросовера Chery eQ5

Китайська компанія Чері зараз готується презентувати новий електричний кросовер і найближчим часом випустити його на домашній ринок. Прем'єра автомобіля Chery eQ5 призначена на квітень 2020 року і буде проведена в час Пекінського автосалону. Продажі почнуться в другій половині 2020 року.

Chery eQ5

Зовнішній вигляд

Електрокросовер Chery eQ5 візуально нагадує автомобілі Lynk&Co. В той же час дизайн кузова створювався експертами Pininfarina. В цілому зовнішній вигляд звичайний, без особливостей. Не можна виділити дизайнерські фішки.

Головна оптика і габаритні вогні виконані на LED-лампах. Відзначається дуте оформлення навісних панелей, а також куполовидний дах. Передня частина спокійна, а задня – елегантна.

Дизайн Chery eQ5

Розміри цього китайського авто склали 4630х1910х1650 мм. При цьому довжина колісної бази Chery eQ5 рівна 2805 мм при кліренсі 194 мм.

Салон і оснащення

Салон виглядає дуже сучасно. Кермо мультифункціональне, виконане по спортивному дизайну і має зрізаний знизу обід. Передня панель і консоль мають строгу архітектуру. Між сидіннями перша ряду зроблена потужна надбудова. Для обробки використані шкіра і дерево.

Салон Chery eQ5

З оснащення є цифрова приладова панель, сенсорний екран системи мультимедіа, преміальна акустика на 10 динаміків і розширений вибір асистентом і електронних помічників.

Технічні аспекти

Кросовер Chery eQ5 зроблений на електричному модульному візку Chery LFS. Для кузова використаний алюміній – всього 93% із загальної кузовної маси. На кожну вісь додали по електричному мотору, тому авто має повний привід.

Модель автомобіля оснащена двома двигунами: перший на 120 кВт (163 к.с.) і другий на 130 кВт (177 к.с.). Батарея здатна забезпечити запас ходу до 510 км.

Корма Chery eQ5

Електричний паркетник почали виготовляти ще на початку поточного року на заводах автобренду в місті Уху. Ціну також вже назвали – виробник оголосив її ще до старту продажів – 200-250 тисяч юанів.

Читайте также:

Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
12.06.2021
Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
Компанія Dongfeng створила суббренд Voyah для проектування, складання і реалізації під цією назвою дорожчих моделей автомобіля. Дебют нового бренду відбувся влітку 2020 року, проте...
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
03.06.2021
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
Раніше дочірня компанія FAW – Hongqi, орієнтувався виключно на виробництво лімузинів, які були призначені переважно для членів уряду. Рідше компанія випускала легкові автомобілі...

Всі статті »