Hengtian L4600 – відмінна китайська версія Toyota Land Cruiser 200

Усі вже звикли до того, що китайські виробники охоче роблять копії автомобілів світового автопрома, особливо, якщо окремі моделі отримують загальну популярність. Це цілком виправдано, оскільки створити щось кардинально нове досить складно.

Поки одні китайські автоконцерни створюють нові моделі майже з нуля, інші продовжують робити майже 100% копії. Hengtian L4600 – один з варіантів таких копій. Цей позашляховик копіює Toyota Land Cruiser 200.

Hengtian L4600

Зовнішність, підвіска і салон

Для новинки виробник наново штампував усі кузовні елементи, в результаті авто війшло дещо більшим оригінального Ленд Крузера 200. Хоча візуальна схожість очевидна.

Схожість є і в підвісці. Поперечні рами, конфігурації лонжеронів, розміщення агрегатів, схема важелів повністю ідентичні Ленд Крузеру 200.

Спереду незалежна пружинна підвіска на поперечних важелях, а ззаду – залежна пружинна із стабілізатором. Відмінності стосуються паливного бака, іншого укладання труб системи вихлопу.

Автомобіль радує в першу чергу японським дизайном. Невеликі зміни на китайський лад помітні лише спереду у виді імітації радіаторної решітки. Збоку авто абсолютно ідентично. Корма – повна копія. Розміри: 5239х2026х1932 мм при відстані між колісними осями 2950 мм.

 

Передня частина Hengtian L4600

Правда, нове китайське авто доступно у насиченому синьому кольорі, тоді як японський оригінал таким ніколи не пропонувався. Варто відмітити, що компанія Toyota не давала дозвіл на копіювання.

Автомобіль Hengtian L4600 пропонується на п'ять і сім місць. В цілому салон теж копіює LC 200.

Салон Hengtian L4600

Технічні аспекти

Силовий агрегат пропонується дуже потужний. Це бензиновий мотор на 4,6 л, здатний видати 300 кінських сил. Очевидно, виробник вирішив за рахунок цього притягнути ще більше покупців і виправдати високу ціну. Компонується движок з коробкою «автомат».

На китайському ринку оригінальна Тойота ЛК 200, що поставляється з Японії, обійдеться в 100 тис доларів, тоді як копія Hengtian L4600 коштує 35 тис доларів. Для китайського авто це все одно велика ціна, хоча як для позашляховика – цілком прийнятна.

Читайте также:

Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
12.06.2021
Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
Компанія Dongfeng створила суббренд Voyah для проектування, складання і реалізації під цією назвою дорожчих моделей автомобіля. Дебют нового бренду відбувся влітку 2020 року, проте...
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
03.06.2021
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
Раніше дочірня компанія FAW – Hongqi, орієнтувався виключно на виробництво лімузинів, які були призначені переважно для членів уряду. Рідше компанія випускала легкові автомобілі...

Всі статті »