Стали відомі деталі по гарантійним умовам на Chery Tiggo 8

Компанія Chery розкрила інформацію по гарантійним умовам для кросовера Chery Tiggo 8.

Автоконцерн з Піднебесної надає гарантію на період 5 років або ж пробіг автомобіля до 150 тис км. Все залежить від того, який момент настав першим.

Аналогічний період гарантійного обслуговування передбачений для кузовних елементів і ЛКП.

Китайський автомобіль Chery Tiggo 8 поступить в продаж вже 1 березня 2020 року і буде доступний в топовій комплектації Престиж.

Chery Tiggo 8

Особливості Chery Tiggo 8

Автомобіль отримав силовий агрегат у виді турбомотора на 2 л, який має віддачу 170 к.с. при обертальному моменті 250 Нм. Компонується движок з варіатором.

Модель може розігнатися до 100 км/год всього за 10 секунд. При цьому кросовер може розвивати швидкість до 200 км/год. У змішаному режимі Chery Tiggo 8 на кожні 100 км витрачає до 8,2 л.

Автовласник зможе в новій моделі Чери вибрати один з двох режимів управління – Eco або Sport. Виробником рекомендовано застосування для заправки автомобіля бензину з октановим числом мінімум 92.

Салон Chery Tiggo 8

Модель Тиго 8 виконана на модульному візку Т1Х, створеному концерном Чери спільно з Jaguar Land Rover. Такий візок має значний потенціал і забезпечує динамічність авто, його комфорт і хорошу керованість. Спереду підвіска представлена стойками МакФерсон, а ззаду – багаторичажкою.

Двигун Chery Tiggo 8

Відмітимо, що новий кросовер Tiggo 8 – найбільший паркетник цього бренду, що має розміри 4700х1860х1705 мм при довжині колісної бази 2710 мм. У цьому авто 7 місць – усі пасажири комфортно розмістяться на трьох рядах. Доступна і 5-місна конфігурація.

В ході краш-тестов автомобіль отримав максимальну оцінку – 5 «зірок». Результат досягнутий за рахунок конструктивних особливостей, міцних і якісних матеріалів, наявності безлічі помічників і просунутої системи безпеки. Відповідно, це вплинуло і на період гарантії.

Читайте также:

Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
12.06.2021
Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
Компанія Dongfeng створила суббренд Voyah для проектування, складання і реалізації під цією назвою дорожчих моделей автомобіля. Дебют нового бренду відбувся влітку 2020 року, проте...
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
03.06.2021
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
Раніше дочірня компанія FAW – Hongqi, орієнтувався виключно на виробництво лімузинів, які були призначені переважно для членів уряду. Рідше компанія випускала легкові автомобілі...

Всі статті »