Стали відомі деталі по гарантійним умовам на Chery Tiggo 8

Компанія Chery розкрила інформацію по гарантійним умовам для кросовера Chery Tiggo 8.

Автоконцерн з Піднебесної надає гарантію на період 5 років або ж пробіг автомобіля до 150 тис км. Все залежить від того, який момент настав першим.

Аналогічний період гарантійного обслуговування передбачений для кузовних елементів і ЛКП.

Китайський автомобіль Chery Tiggo 8 поступить в продаж вже 1 березня 2020 року і буде доступний в топовій комплектації Престиж.

Chery Tiggo 8

Особливості Chery Tiggo 8

Автомобіль отримав силовий агрегат у виді турбомотора на 2 л, який має віддачу 170 к.с. при обертальному моменті 250 Нм. Компонується движок з варіатором.

Модель може розігнатися до 100 км/год всього за 10 секунд. При цьому кросовер може розвивати швидкість до 200 км/год. У змішаному режимі Chery Tiggo 8 на кожні 100 км витрачає до 8,2 л.

Автовласник зможе в новій моделі Чери вибрати один з двох режимів управління – Eco або Sport. Виробником рекомендовано застосування для заправки автомобіля бензину з октановим числом мінімум 92.

Салон Chery Tiggo 8

Модель Тиго 8 виконана на модульному візку Т1Х, створеному концерном Чери спільно з Jaguar Land Rover. Такий візок має значний потенціал і забезпечує динамічність авто, його комфорт і хорошу керованість. Спереду підвіска представлена стойками МакФерсон, а ззаду – багаторичажкою.

Двигун Chery Tiggo 8

Відмітимо, що новий кросовер Tiggo 8 – найбільший паркетник цього бренду, що має розміри 4700х1860х1705 мм при довжині колісної бази 2710 мм. У цьому авто 7 місць – усі пасажири комфортно розмістяться на трьох рядах. Доступна і 5-місна конфігурація.

В ході краш-тестов автомобіль отримав максимальну оцінку – 5 «зірок». Результат досягнутий за рахунок конструктивних особливостей, міцних і якісних матеріалів, наявності безлічі помічників і просунутої системи безпеки. Відповідно, це вплинуло і на період гарантії.

Читайте также:

JAC Jiayue X4 – стильний китайьский кросовер, який почнуть продавати вже літом 2020
15.06.2020
JAC Jiayue X4 – стильний китайьский кросовер, який почнуть продавати вже літом 2020
Автоконцерн JAC працює над розширенням модельного ряду і вже презентував оновлений паркетник. Автомобіль Jiayue X4 не 100% новинка, а переробка іншого кросовера , що не став...
ROEWE EI6 – китайський седан, що став конкурентом Камрі и Оптіми
08.06.2020
ROEWE EI6 – китайський седан, що став конкурентом Камрі и Оптіми
Китайський автопром упевнено крокує вперед, покращуючи якість з кожною новою моделлю. Седан ROEWE EI6 – яскраве тому підтвердження. Автомобіль виглядає дуже презентабельно ,...

Всі статті »