Найбільш популярні та надійні авто з Китаю 2019

Агентство J. D. Power проаналізувало якість авто по всьому світу і представило рейтинг найбільш надійних марок і моделей за 2019 рік. Незалежно дослідження показало досить цікаві результати – автомобілісти частіше купували і добре оцінювали автомобілі з Китаю, включаючи найпопулярніші і в Україні. Серед лідируючих марок виявилися і ті, які цінують українські автомобілісти: Чері, Джилі, Грейт Вол, JAC.

Chery Tiggo 7

Результати дослідження по автопрому Піднебесної

Цього разу між європейськими і китайськими авто був істотний розрив, причому на користь останніх. Опитано було майже 4 тисяч власників автомобілів в Китаї. Головною умовою була купівля авто після травня 2018 року. В цілому в рейтингу брало участь 266 моделей від 68 автобрендів, причому і «домашньою» складки, і європейською.

В результаті опитування показало, що автовласники китайської продукції демонструють споживчу задоволеність на 10% вище, чим в минулому дослідженні. Покращав і показник надійності – до нього додалися 52 бренди. Для оцінки брали такі аспекти, як механічна надійність, якість використовуваних матеріалів і складання, ергономічні параметри, економічність і так далі.

Очолив рейтинговий список автобренд GAC Trumpchi. Йому віддавали перевагу більше, ніж автомобілям Тойота і Форд, зібраним в Піднебесній.

GAC Trumpchi GS8

Майже такий же успіх мають авто брендів Чері і Bogward, відомі і затребувані в Україні. Основне лідерство у своєму класі по надійності отримав паркетник Чері Тіго 3.

В цілому лінійка Тіго в цьому списку представлена досить широко. Позицію переможця зайняв і компактний паркетник Чері Тіго 2. Також в рейтинг кращих увійшли Тіго 4 і Тіго 8, розмістившись в списку відразу після пари моделей VW і Toyota CH-R.

 

Chery Tiggo 3

З цього можна зробити висновок, що якість автомобілів китайської розробки і складання стала значно вища і продовжує рости.

Крім того, продукція Джилі, Чері, FAW завоювала на світовому ринку високі позиції. Цього року автомобілі з Китаю випереджають європейські моделі на декілька пунктів в плані надійності.

Серед лідерів відзначаються і седани класів C і D. У їх числі фаворитом став Джилі GC9, хетчбек Чанган Еадо ХТ, а серед минивенов лідерство отримав Baojun 730.

Джили GC9

Цікаво, що минулого року лідерами рейтингу були визнані марки Хавал, Чері, Ліфан FAW, DongFeng.

Читайте также:

Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
12.06.2021
Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
Компанія Dongfeng створила суббренд Voyah для проектування, складання і реалізації під цією назвою дорожчих моделей автомобіля. Дебют нового бренду відбувся влітку 2020 року, проте...
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
03.06.2021
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
Раніше дочірня компанія FAW – Hongqi, орієнтувався виключно на виробництво лімузинів, які були призначені переважно для членів уряду. Рідше компанія випускала легкові автомобілі...

Всі статті »