Maxus D60 – перший кросовер бренда SAIC

Ще в 2009 році британська компанія LVD була викуплена китайською корпорацією SAIC, яка використала залишки потужностей для розробки фургонів. Останні випускалися під маркою MAXUS.

Пізніше автоконцерн зосередився на розширенні і став випускати мінівени, пікапи, мікроавтобуси і навіть позашляховики. Тепер же модельний ряд поповнився першим в лінійці кросовером Maxus D60 з несучий кузовом.

Maxus D60

Зовнішній вигляд і інтер'єр

Розміри нового паркетника схожі з Хюндай Санта Фе і складають 4720х1860х1736 мм при колісній базі завдовжки в 2760 мм. Ця модель уніфікована з кросовером MG GS, проте візок вдосконалений: важелі задньої підвіски стали значно більше.

 

Пропонується цей китайський автомобіль на два або три ряди крісел. У разі наявності третього ряду може бути диван на три посадочні місця або два окремі крісла.

Передня частина Maxus D60

Оббивка в салоні повністю виконана шкірою або може бути комбінованою, тобто поєднуватися з алькантарою.

Наявний екран на 14 дюймів, через який здійснюється управління системою мультимедіа, контроль клімату і робота з різними другорядними опціями. Дисплей займає усе місце на центральній консолі.

Присутня цифрова приладова панель в екрані на 12,3 дюйма. Додані камери повного огляду, панорамний дах. Є електричний привід для крісел першого ряду. Усі сидіння з підголовниками.

Салон Maxus D60

Технічна сторона

Автомобіль Maxus D60 пропонується виключно з одним двигуном – турбочетвіркою на 1,5 л, що має потужність 169 к.с. при обертальному моменті 250 Нм. Компонується з 7-ступінчастим преселективним роботом.

Небагатьом пізніше виробник обіцяє випустити комплектацію з движком турботрійкой на 1,3 л при віддачі 163 «конячки» і обертальному моменті 230 Нм. Він компонуватиметься з МКПП.

Повний привід у цієї моделі доки не пропонується. Він стане доступний пізніше, наряду з гібридом, що заряджається.

Вартість автомобіля названа в районі 16 тис доларів. Продажі триватимуть до кінця липня 2020 року. Автомобіль продаватиметься в Китаї і Європі. 

Читайте также:

Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
12.06.2021
Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
Компанія Dongfeng створила суббренд Voyah для проектування, складання і реалізації під цією назвою дорожчих моделей автомобіля. Дебют нового бренду відбувся влітку 2020 року, проте...
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
03.06.2021
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
Раніше дочірня компанія FAW – Hongqi, орієнтувався виключно на виробництво лімузинів, які були призначені переважно для членів уряду. Рідше компанія випускала легкові автомобілі...

Всі статті »