Geely Preface – представлено концепт «китайця»

У Шанхаї пройшов 18-й автосалон, на якому корпорація Джилі представила свій новий концепт. Автомобіль Geely Preface – заявка на різкі зміни у фірмовому стилі. Ці седани позиціонуються як дорогі авто з акцентом на спортивне походження.

Geely Preface

 

Декілька важливих особливостей

Концепт виконаний на платформі СМА. Вона створена компанією Geely разом з інженерами Вольво. У лінійці Джилі ця модель – друга з таким візком. Першим був паркетник Xingyue.

Презентований китайський автомобіль Geely Preface повинен з'явитися на китайському ринку в 2020 року, можливо з коригуваннями в дизайні.

Дизайн Geely Preface

Зовнішній вигляд і салон

Новий седан відрізняється від попередників масивною решіткою радіатора, трохи втопленою в перед автомобіля. Також у вічі впадає нова емблема – її компанія застосовує з 2019 року.

Задні двері відкриваються проти ходу руху. При цьому центральної стійки і рамок у дверей немає. Звертають на себе увагу 6-кутне кермо і незвичної форми сидіння.

Салон Geely Preface

Технічні параметри

Поки що виробник не надав інформацію про технічну складову автомобіля. В той же час він позиціонується як уявлення про майбутнє. Цілком можливо, що у концепту зміняться задні двері, а оптика і салон будуть спрощені.

Водійське місце

Одночасно з тим в каталозі Джилі є седан Emgrand GT. Компанія подейкує про перезапуск дизайну автомобіля, у тому числі передачу йому рис нового Geely Preface. До того ж модель Borui теж можуть перекласти на візок СМА.

Під час автомобільного шоурума і демонстрації концепту Preface представники компанії також говорили про те, що Джилі готується до 2022 року перейти до масового випуску технологій умовного автопілота.

У планах автобренду електрифікація модельного ряду. Перші заявки в цьому плані – суббренд Geometry і перший електрокар Geometry А. Планується до 2025 року розробити моделі електромобілів в кузові мінівенів і кросоверів.

Читайте также:

Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
12.06.2021
Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
Компанія Dongfeng створила суббренд Voyah для проектування, складання і реалізації під цією назвою дорожчих моделей автомобіля. Дебют нового бренду відбувся влітку 2020 року, проте...
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
03.06.2021
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
Раніше дочірня компанія FAW – Hongqi, орієнтувався виключно на виробництво лімузинів, які були призначені переважно для членів уряду. Рідше компанія випускала легкові автомобілі...

Всі статті »