Преміальний кросовер Changan Oshan X7 – одна з эфектних новинок

Піднебесна представила в 2019 році досить багато різноманітних автомобілів. Велика частка припадає на кросовери. Яскравою новинкою року став китайський автомобіль Changan Auchan X7.

Авто належить до категорії преміальних, але має при цьому доступну вартість. Зараз кросовер коштує приблизно 13,3-14 тисяч доларів.

Changan Oshan X7

Зовнішній вигляд і салон

Кросовер Changan Oshan X7 виконаний в звичній для Китаю манері – стильний сучасний екстер'єр, солідний салон і велика кількість хрому.

Перед автомобіля досить масивний, хоча в ньому відсутні грубі лінії – все плавно і обтічно. Встановлена LED-оптика. Імітація радіаторної решітки має шестикутну форму.

Навісні панелі виглядають як дуті. Циркульні арки коліс вражають великими розмірами, при цьому для них використаний оригінальний пластик.

Зона бічного скла досить компактна, тоді як задня частина автомобіля виглядає масивно, але не важко. Розміри кросовера – 4705х1860х1720 мм при колісній базі завдовжки 2780 мм.

На Changan Oshan X7 встановлені легкосплавні диски на 18 дюймів, хоча в топовій комплектації доступні диски і на 19 дюймів.

Салон виглядає престижно, але стриманіше, ніж екстер'єр. Обробка виконана з високоякісних матеріалів, збірка максимально акуратна.

Салон Changan Oshan X7

Для центральної консолі і передньої панелі реалізована сучасна архітектура. Дуже комфортне водійське крісло, зручні пасажирські сидіння. Для другого ряду відведено багато місця - там вільно розміститься три людини.

Об'єм багажника складає 400 л, а якщо скласти задні сидіння – 1500 л.

Автомобіль має мультифункціональне кермо з пухким ободом, зрізаним до низу. Приладова панель оснащена екраном на 7 дюймів. Для системи мультимедіа встановлений сенсорний екран на 11 дюймів.

 

Консоль Changan Oshan X7

Передні сидіння мають електрорегулюванням. Електропідігрів є на усіх кріслах. Авто отримало бесключовий доступ, круїз-контроль і електропривід на багажних дверях.

Є панорамна криша, а також система кругового огляду.

Технічні параметри

Авто має передній привід і повністю незалежну підвіску. Спереду стоять стійки типу МакФерсон, а ззаду – багатоважільна підвіска. На усіх колесах дискові гальма і електропривод гальма стоянки. На кермі – електропідсилювач.

Для Changan Oshan X7 розробники вибрали турбомотор на 1,5 л, працюючий на бензині. Потужність двигуна 178 л.с. при 265 Нм. Компонується мотор з 6-ступінчастою МКПП

або 7-ступінчастим роботом на 2 зчеплення.

Читайте также:

Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
12.06.2021
Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
Компанія Dongfeng створила суббренд Voyah для проектування, складання і реалізації під цією назвою дорожчих моделей автомобіля. Дебют нового бренду відбувся влітку 2020 року, проте...
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
03.06.2021
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
Раніше дочірня компанія FAW – Hongqi, орієнтувався виключно на виробництво лімузинів, які були призначені переважно для членів уряду. Рідше компанія випускала легкові автомобілі...

Всі статті »