Hongqi підготувов гіпекар та люксовий кросовер з повним приводом

Марка Hongqi випускає елітні автомобілі в Китаї з 1958 року. З кінця минулого століття лінійка цього бренду стала поповнюватися доступнішими за ціною моделями, а з 2013 року компанія запропонувала ринкову модель Н7.

Цього року виробник люксових авто націлювався на вихід на ринок Європи, але конкретних термінів доки не названо.

У Франкфурті пройшла автовиставка, на якій бренд Hongqi презентував два приголомшливі концепти: электро-кроссовер Е115 і гібридний суперкар S9.

Деталі про Hongqi S9

Hongqi S9 – це середньомоторний купейний гіперкар. Для його кузова використаний вуглепластик, а двері виконані за типом «крило чайки».

Hongqi S9

Модель Хунци з індексом S9 отримала гібридний силовий агрегат, що базується на бензиновому турбодвигунові V.8. Точна потужність доки не оголошена, рівно як немає відомостей про електродвигуни.

Сукупна віддача усіх моторів складає 1400 л.с. Цей китайський автомобіль здатний набрати швидкість 100 км/год всього за 1.9 секунд. При цьому він розвиває швидкість до 400 км/год.

Точну дату конвеєрного виготовлення цього авто доки не назвали.

Салон Hongqi S9

Концепт Hongqi E115

Електромобіль Hongqi Е115 зараз виглядає незвично і презентабельно, проте не виключено, що концепт трансформують під товарну модель.

Для электро-кроссовера створена новий візок. Інформації про двигун поки що немає. Відомо тільки, що авто отримає повний привід і буде мати систему з різними режимами мотора (всього їх 7).

Перед Hongqi E115

Електрокар буде здатний проїхати на одному заряді до 600 км. Також він оснащений автопілом 4-го покоління – втручання водія знадобиться лише в складних випадках.

Зовні цей автомобіль схожий із стилістикою Ролс Ройса – у цьому бренд Hongqi веде єдину лінію і вибудовує фірмовий стиль ще з 2018 року.

Зовнішній вигляд Hongqi E115

Поки залишається чекати розкриття іншої інформації, оголошення комплектацій, цін і термінів випуску.

Проте можна сказати, що ці дві моделі в першу чергу орієнтовані на покупців високого достатку: в авто реалізовані інноваційні рішення, використані високоякісні матеріали і втілений преміальний дизайн.

Читайте также:

JAC Jiayue X4 – стильний китайьский кросовер, який почнуть продавати вже літом 2020
15.06.2020
JAC Jiayue X4 – стильний китайьский кросовер, який почнуть продавати вже літом 2020
Автоконцерн JAC працює над розширенням модельного ряду і вже презентував оновлений паркетник. Автомобіль Jiayue X4 не 100% новинка, а переробка іншого кросовера , що не став...
ROEWE EI6 – китайський седан, що став конкурентом Камрі и Оптіми
08.06.2020
ROEWE EI6 – китайський седан, що став конкурентом Камрі и Оптіми
Китайський автопром упевнено крокує вперед, покращуючи якість з кожною новою моделлю. Седан ROEWE EI6 – яскраве тому підтвердження. Автомобіль виглядає дуже презентабельно ,...

Всі статті »