Кросовер Chery Tiggo 4 під новим іменем міняє дизайн

Компанія Chery в 2014 році створила дочірню компанію Cowin, яка нині є самостійною маркою. У 2018 році цю компанію викупив уряд Ібінь, проте співпраця з Chery все ж залишилася.

Зараз бренд Cowin готується до випуску нового автомобіля. Новий паркертник компактних розмірів створений на основі знайомого китайського автомобіля Chery Tiggo 4. В основному від нього узяли технічну складову, а дизайн в корені поміняли.

Cowin Showjet

Кросовер вже отримав власне ім'я – Showjet. Головна орієнтація зроблена на молодь, тобто авто розраховане на молодих водіїв з безмежними запитами і амбіціями.

Особливості зовнішнього вигляду нового автомобіля

Упізнати в передній частині моделі Showjet прототип Тіго 4 украй складно. Автомобіль обзавівся новим бампером, змінився капот, встановлені абсолютно інші фари. Під останніми зайняли своє місце поворотники і протитуманні фари.

Радіаторна решітка теж інша: у ній є горизонтальні хромовані смуги, а також окантовка, виконана із стилізацією під букву W. У профіль авто отримало всього одне нововведення – «ширяючий» дах.

Розробники об'єднали задні ліхтарі єдиною червоною лінією з підсвічуванням. Розміри новенького паркетника з Піднебесної складають 4338 або 4358 мм в довжину (залежить від комплектації) при колісній базі в 2630 мм.

Задні фари Cowin Showjet

Інтер'єр

Салон також помінявся. Віртуальна приладова панель, а також передня панель поміняли дизайн. Встановлене двоспицеве кермо, а дефлектори обдуву переїхали під сенсорний екран системи мультимедіа.

Помінявся блок управління клімат-контролем, замінений трансмісійний селектор.

У новому Cowin Showjet зробили панорамний дах з секцією зрушення, додали безпровідну зарядку для телефонів. Також з нововведень – проекційний екран.

Передня панель Cowin Showjet

Технічні аспекти

Поки китайські розробники не розкрили деталі про технічну «начинку» кросовера, проте очікується, що вона перейде з моделі-прототипу. А це означає, що буде бензиновий мотор турбочетвірка на 116 к.с.

Компонуватися силовий агрегат буде з 5-ступінчастою МКПП або варіатором. Привід залишиться переднім.

Старт продажів Cowin Showjet намічений на 2020 рік, проте доки не оголошена вартість паркетника.

Читайте также:

Emgrand Xingrui новий седан от компанії Geely на базі Volvo XC40
15.01.2021
Emgrand Xingrui новий седан от компанії Geely на базі Volvo XC40
Emgrand Xingrui , він же Geely Preface ( FS 11) , вже з'явився на китайському ринку, а незабаром буде спрямований і на експорт. Новий седан компанії грунтується на...
Geely Vision 2021 - що оновилось у відомому седані?
04.01.2021
Geely Vision 2021 - що оновилось у відомому седані?
Автоконцерн Geely випускає модель Vision ще з 2007 року. Цей четиридверний седан вже не раз проходив оновлення. У 2021 році представлена вже п'ята модернізація...

Всі статті »