Китайский JAC iEV7S став одним із номінантів на звання Автомобіль року в Україні 2020

В Україні вже 18 років щорічно проходить голосування на кращий автомобіль року. Передбачено декілька номінацій для різних класів і спеціальних категорій, у тому числі і номінація Електромобіль.

У голосуванні Автомобіль року в Україні 2020 досить багато претендентів з Китаю. Одним із них став електромобіль JAC iEV7S.

JAC iEV7S

Електрокари зараз мають дуже велику популярність на тлі збільшеної уваги до екологічної ситуації. Китай в цьому плані не відстає від світових лідерів і випускає цілком конкурентні моделі авто.

Технічні аспекти

Для українського ринку автомобілем, що відповідає глобальним трендам і має адекватну ціну, став саме электро-кроссовер JAC iEV7S. Він створений на основі компактного кросовера JAC S2.

Зовні ці дві моделі мало відрізняються. У JAC iEV7S є впізнаване забарвлення: загальний білий фон з синіми елементами. Також машина має глуху радіаторну решітку – вона властива багатьом електрокарам.

Автомобіль має електромотор на 85кВт і здатний пройти на одній зарядці до 300 км.

Двигун JAC iEV7S

У ньому реалізована технологія рекуперативного гальмування.

Цей китайський автомобіль доступний виключно в топовій комплектації. Салон обшитий шкірою, є мультимедійна система, присутня цифрова панель приладів. Встановлені камери кругового огляду.

Замість селектора АКПП тут встановлений джойстик. На панель приладів виводиться уся необхідна інформація, у тому числі рівень заряду акумулятора і його температура. До речі акумулятор має місткість 40 кВтч.

Бортовий комп'ютер містить більш розширені дані. У ньому можна дізнатися, на який кілометраж вистачить акумулятора. Також тут показуються відомості про зарядку, коли авто підключається до зарядної станції.

Бортовий комп'ютер

Зарядка электро-кроссовера з Піднебесної відбувається по двом типам коннекторів:

  • Type 2 (Mennekes). Підключається до станції або побутової розетки.
  • CCS /Combo 2. Є тільки на зарядках, проте забезпечує прискорений процес заряджання.

Автомобіль вдалий і цілком заслуговує нагороди в цій номінації. Проте результати стануть відомі тільки в середині січня 2020 року.

Читайте также:

Geely Vision 2021 - що оновилось у відомому седані?
04.01.2021
Geely Vision 2021 - що оновилось у відомому седані?
Автоконцерн Geely випускає модель Vision ще з 2007 року. Цей четиридверний седан вже не раз проходив оновлення. У 2021 році представлена вже п'ята модернізація...
BYD E2 2021 року – недорогий та стильний електромобіль з Китаю
27.12.2020
BYD E2 2021 року – недорогий та стильний електромобіль з Китаю
Компанія Бід випустила нову модель електромобіля, яка поступить в продаж у кількості 2000 машин. Модель BYD E2 увійшла до трійки лідерів в категорії BYD lug - in і...

Всі статті »