Китайский JAC iEV7S став одним із номінантів на звання Автомобіль року в Україні 2020

В Україні вже 18 років щорічно проходить голосування на кращий автомобіль року. Передбачено декілька номінацій для різних класів і спеціальних категорій, у тому числі і номінація Електромобіль.

У голосуванні Автомобіль року в Україні 2020 досить багато претендентів з Китаю. Одним із них став електромобіль JAC iEV7S.

JAC iEV7S

Електрокари зараз мають дуже велику популярність на тлі збільшеної уваги до екологічної ситуації. Китай в цьому плані не відстає від світових лідерів і випускає цілком конкурентні моделі авто.

Технічні аспекти

Для українського ринку автомобілем, що відповідає глобальним трендам і має адекватну ціну, став саме электро-кроссовер JAC iEV7S. Він створений на основі компактного кросовера JAC S2.

Зовні ці дві моделі мало відрізняються. У JAC iEV7S є впізнаване забарвлення: загальний білий фон з синіми елементами. Також машина має глуху радіаторну решітку – вона властива багатьом електрокарам.

Автомобіль має електромотор на 85кВт і здатний пройти на одній зарядці до 300 км.

Двигун JAC iEV7S

У ньому реалізована технологія рекуперативного гальмування.

Цей китайський автомобіль доступний виключно в топовій комплектації. Салон обшитий шкірою, є мультимедійна система, присутня цифрова панель приладів. Встановлені камери кругового огляду.

Замість селектора АКПП тут встановлений джойстик. На панель приладів виводиться уся необхідна інформація, у тому числі рівень заряду акумулятора і його температура. До речі акумулятор має місткість 40 кВтч.

Бортовий комп'ютер містить більш розширені дані. У ньому можна дізнатися, на який кілометраж вистачить акумулятора. Також тут показуються відомості про зарядку, коли авто підключається до зарядної станції.

Бортовий комп'ютер

Зарядка электро-кроссовера з Піднебесної відбувається по двом типам коннекторів:

  • Type 2 (Mennekes). Підключається до станції або побутової розетки.
  • CCS /Combo 2. Є тільки на зарядках, проте забезпечує прискорений процес заряджання.

Автомобіль вдалий і цілком заслуговує нагороди в цій номінації. Проте результати стануть відомі тільки в середині січня 2020 року.

Читайте также:

Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
12.06.2021
Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
Компанія Dongfeng створила суббренд Voyah для проектування, складання і реалізації під цією назвою дорожчих моделей автомобіля. Дебют нового бренду відбувся влітку 2020 року, проте...
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
03.06.2021
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
Раніше дочірня компанія FAW – Hongqi, орієнтувався виключно на виробництво лімузинів, які були призначені переважно для членів уряду. Рідше компанія випускала легкові автомобілі...

Всі статті »