Дивності китайських кросоверів - ТОП 6

Ще 10-15 років тому якість і технічні параметри китайських машин дивували, причому неприємно. Нині автоконцерни КНР зробили великий ривок вперед, істотно поліпшивши якість складання і впроваджуючи нові технічні прийоми.

Одночасно з тим рішення в деяких автомобілях все ще спантеличують. Зокрема, це стосується кросоверів. Експерти сайту Укрзапчасть склали ТОП 6 дивностей у відомих китайських авто.

FAW Besturn X40

Загальноприйнято робити кришку двигуна головним чином заради естетики. Другорядна функція – захист котушок запалення і свічок від кліматичнго впливу у разі відкритого капота. Проте компанія FAW порахувала інакше.

Підкапотний простір FAW Besturn X40

Виробник поєднав її з резонансною камерою системи впускання повітря. Як результат, щоб дістатися до свічок, треба відключати повітряний патрубок. Це незручно, треба використати інструмент, а також є ризик в отвір впустити дрібні деталі, наприклад, гайки.

Ще одна дивність: використання у фарі з лінзами однониткової галогенки HIR2/9012 у кількості однієї штуки для ближнього і далекого світла. Незважаючи на високу ефективність лампи, її недолік в рідкості і дорожнечі.

На ближньому світлі шторка бере на себе приблизно 1/3 світла від спіралі. Тому раціональніше і економічно вигідніше схема з роздільним ближнім і далеким світлом.

DFM AX4

У цьому автомобілі блок управління мотором знаходиться над акумулятором. У разі морозів джгути проводки, яка йде до цього блоку, просто закам'яніють від холоду. І з ними украй важко щось зробити коли знадобиться зняти батарею.

DFM AX4

Рациональніше робити як багато сучасних автовиробників – розташовувати блок управління на бічній стінці кронштейна.

Ще одне некоректне рішення: розміщення блоку управління КПП на передній стінці агрегату. Порти знаходяться дуже низько, тому в них неодмінно потрапляє бруд і волога з дорожнього полотна.

Chery Tiggo 4

У оновленому Чері Тіго 4 дуже дивно виявити високовольтну проводку і котушку запалення на 4 виводи, що знаходиться окремо. Як правило, замість цього ставляться індивідуальні котушки.

Chery Tiggo 4

Остання дивність не так поширена. У системі кондиціонування труби підведення і відведення фреону до випарника поєднуються, а усередині товстої труби знаходиться тоненька.

З одного боку, це робить складання простіше, а систему компактніше. З іншого боку, під час ремонту витрати будуть значно більше.

Китайський автопром хоч і пройшов солідний шлях, але в поспіху випустити чергову новинку все ще робить деякі помилки і допускає недоробки.

Читайте также:

Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
12.06.2021
Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
Компанія Dongfeng створила суббренд Voyah для проектування, складання і реалізації під цією назвою дорожчих моделей автомобіля. Дебют нового бренду відбувся влітку 2020 року, проте...
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
03.06.2021
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
Раніше дочірня компанія FAW – Hongqi, орієнтувався виключно на виробництво лімузинів, які були призначені переважно для членів уряду. Рідше компанія випускала легкові автомобілі...

Всі статті »