Дивності китайських кросоверів - ТОП 6

Ще 10-15 років тому якість і технічні параметри китайських машин дивували, причому неприємно. Нині автоконцерни КНР зробили великий ривок вперед, істотно поліпшивши якість складання і впроваджуючи нові технічні прийоми.

Одночасно з тим рішення в деяких автомобілях все ще спантеличують. Зокрема, це стосується кросоверів. Експерти сайту Укрзапчасть склали ТОП 6 дивностей у відомих китайських авто.

FAW Besturn X40

Загальноприйнято робити кришку двигуна головним чином заради естетики. Другорядна функція – захист котушок запалення і свічок від кліматичнго впливу у разі відкритого капота. Проте компанія FAW порахувала інакше.

Підкапотний простір FAW Besturn X40

Виробник поєднав її з резонансною камерою системи впускання повітря. Як результат, щоб дістатися до свічок, треба відключати повітряний патрубок. Це незручно, треба використати інструмент, а також є ризик в отвір впустити дрібні деталі, наприклад, гайки.

Ще одна дивність: використання у фарі з лінзами однониткової галогенки HIR2/9012 у кількості однієї штуки для ближнього і далекого світла. Незважаючи на високу ефективність лампи, її недолік в рідкості і дорожнечі.

На ближньому світлі шторка бере на себе приблизно 1/3 світла від спіралі. Тому раціональніше і економічно вигідніше схема з роздільним ближнім і далеким світлом.

DFM AX4

У цьому автомобілі блок управління мотором знаходиться над акумулятором. У разі морозів джгути проводки, яка йде до цього блоку, просто закам'яніють від холоду. І з ними украй важко щось зробити коли знадобиться зняти батарею.

DFM AX4

Рациональніше робити як багато сучасних автовиробників – розташовувати блок управління на бічній стінці кронштейна.

Ще одне некоректне рішення: розміщення блоку управління КПП на передній стінці агрегату. Порти знаходяться дуже низько, тому в них неодмінно потрапляє бруд і волога з дорожнього полотна.

Chery Tiggo 4

У оновленому Чері Тіго 4 дуже дивно виявити високовольтну проводку і котушку запалення на 4 виводи, що знаходиться окремо. Як правило, замість цього ставляться індивідуальні котушки.

Chery Tiggo 4

Остання дивність не так поширена. У системі кондиціонування труби підведення і відведення фреону до випарника поєднуються, а усередині товстої труби знаходиться тоненька.

З одного боку, це робить складання простіше, а систему компактніше. З іншого боку, під час ремонту витрати будуть значно більше.

Китайський автопром хоч і пройшов солідний шлях, але в поспіху випустити чергову новинку все ще робить деякі помилки і допускає недоробки.

Читайте также:

JAC Jiayue X4 – стильний китайьский кросовер, який почнуть продавати вже літом 2020
15.06.2020
JAC Jiayue X4 – стильний китайьский кросовер, який почнуть продавати вже літом 2020
Автоконцерн JAC працює над розширенням модельного ряду і вже презентував оновлений паркетник. Автомобіль Jiayue X4 не 100% новинка, а переробка іншого кросовера , що не став...
ROEWE EI6 – китайський седан, що став конкурентом Камрі и Оптіми
08.06.2020
ROEWE EI6 – китайський седан, що став конкурентом Камрі и Оптіми
Китайський автопром упевнено крокує вперед, покращуючи якість з кожною новою моделлю. Седан ROEWE EI6 – яскраве тому підтвердження. Автомобіль виглядає дуже презентабельно ,...

Всі статті »