Втрати китайского автопрому - які бренди залишать ринок

За останні 10-15 років китайське автомобілебудування зробило великий ривок. Автомобілі з Піднебесної сталі якісніші, збільшилася їх різноманітність і навіть з'явилися цікаві власні інноваційні розробки.

Проте після зльоту слідує і падіння. Попит на такі авто нестримно виріс, а тепер також швидко знижується – продажі вже впали на 8%. Це пов'язано з тим, що китайські марки випускають дуже багато однотипних авто, схожих за характеристиками і навіть дизайном.

Китайські автомобілі

У окремих марок і зовсім ситуація плачевна. Зовсім скоро деякі автоконцерни можуть припинити свою роботу. І в їх числі навіть досить відомі. Експерти Укрзапчасть вже підготували рейтинг таких брендів.

Lifan

Як не дивно, але саме цей бренд – перший на вибування. Ще нещодавно усі чекали його перезапуск, а зараз вже стало відомо, що усі заводи компанії вже декілька місяців просто стоять.

Китайські споживачі зовсім не охоче купують продукцію цієї марки. З 28 млн автомобілістів продукцію Ліфан купили лише 58 тисяч. Це дуже слабкі продажі.

Криза на авторинку буквально змусила компанію Lifan згорнути виробництво і покинути ринок. У Піднебесній її автомобілі вже не продаються, проте виробник все ще має намір продати на експорт ще декілька сотень тисяч авто Х70.

Lifan

Haima і Brilliance

У досить складному становищі знаходяться марки Haima і Brilliance. Перша компанія має колосальні кредитні борги. Швидше за все її визнають банкротом і розпродадуть. У 2019 році компанія продала лише 1800 авто – це фіаско.

Haima

У Brilliance ситуація не настільки сумна. Бренд продав в 2019 році приблизно 30 тисяч авто. Це теж мало, і цілком імовірно, що компанія теж рухається до банкрутства.

Brilliance

Експерти пояснюють таку ситуацію тим, що деякі виробники не потрапили в ідеальну квінтесенцію ціни і якості. До того ж ринок також вносить свій внесок, розставляючи все по місцях.

Читайте также:

Dongfeng Rich 6 вже з
10.04.2021
Dongfeng Rich 6 вже з
В Україні стартували продажі пікапа з Піднебесної Dongfeng Rich 6 . По факту, він практично повна копія автомобіля Nissan Navara. При цьому китайське авто коштує набагато...
Hycan 007 – великий електро кросовер з Піднебесної
02.04.2021
Hycan 007 – великий електро кросовер з Піднебесної
Китайський електромобіль Hycan 007 , затверджений ще 2018 року, вже готовий до перших продажів. Дітище концерну GAC і компанії NIO - це  великий кросовер , у екстер'єрі...

Всі статті »