FAW Besturn B30 – з'явилась перша інформація про вартість новинки

Китайський автопром, незважаючи на деяке зниження попиту на ринку, продовжує радувати новими якісними новинками. Цього разу новенький седан Besturn B30 з'явився в лінійці бренду FAW.

FAW Besturn B30

Поки остаточна вартість без «вигоди по програмах» не озвучена, проте на офіційних сайтах виробника вже з'явився цінник із зірочкою.

Особливості автомобіля

FAW Besturn B30 – це седан С-класса, хоча якщо враховувати його розміри, його можна було б зарахувати і до класу D. Китайський автомобіль має передній привід і створений на основі VW Jetta PQ32 6-й генерації.

Розміри седана складають 4625х1790х1500 мм, а довжина колісної бази дорівнює 2630 мм. Кліренс досить високий – 160 мм.

Дизайн і габарити FAW Besturn B30

З усім спорядженням вага автомобіля складає 1230-1270 кг – все залежить від конкретної модифікації. Місткість багажного відділення – 480 л.

Для FAW Besturn B30 розробники вибрали 4-циліндровий атмосферний двигун, працюючий на бензині і що має об'єм 1.6 л. Мотор має розрядне компонування і систему розподіленого уприскування.

Ще одна особливість силового агрегату – змінювані фази газорозподілу і 16-тиклапанный DOHC. Мотор працює на 109 л.с. при 5500 об/хв і на 155 Нм при 3800 об/хв.

Підкапотний простір FAW Besturn B30

Силовий агрегат комплектується 5-ступінчастою МКПП. В якості варіації може бути встановлена 6-тидіапазонна гідромеханічна АКПП Aisin. Автомобіль здатний всього за 12 секунд з місця розігнатися до 100 км/год.

Гранична швидкість китайського седана FAW Besturn B30 складає 175 км/год, при цьому палива витрачається 6.4-6.7 л на кожні 100 км у комбінованому режимі їзди. На платформі PQ32 двигун розташовується упоперек.

Передня вісь платформи представлена незалежною підвіскою типу МакФерсон, оснащеною стабілізаторами поперечної стійкості. Ззаду встановлена напівзалежна підвіска з торсіонною балкою.

Салон FAW Besturn B30

В цілому автомобіль ідеально підходить для міських умов навіть у разі низької якості дорожнього покриття. При цьому не можна не відмітити понижену витрату палива в змішаному циклі.

Читайте также:

Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
12.06.2021
Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
Компанія Dongfeng створила суббренд Voyah для проектування, складання і реалізації під цією назвою дорожчих моделей автомобіля. Дебют нового бренду відбувся влітку 2020 року, проте...
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
03.06.2021
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
Раніше дочірня компанія FAW – Hongqi, орієнтувався виключно на виробництво лімузинів, які були призначені переважно для членів уряду. Рідше компанія випускала легкові автомобілі...

Всі статті »