Оновлений Haval H2 скоро в Україні

Бренд Haval став продаватися в Україні порівняно недавно. Під цією маркою спочатку продавалися окремі моделі Грейт Вол, а на початку 2018 року вже була виділена фірмова лінійка кросоверів вже з назвою Хавал.

Оновлений Haval H2

У другій половині того ж року по Україні відкрилася мережа фірмових салонів нового суббренду, в яких продавалися тільки кросовери: субкомпактний Хавал Н2, компактний Хавал Н6, середньорозмірний на 7 місць Хавал Н9.

Зовнішній вигляд

Розглядаючи Haval H2 першого покоління, можна говорити, що для українського автомобіліста в нім сильно відчувається азіатський формат: надто багато LED -освітлення – габарити, ДХО, неясної форми фари.

Проте китайські розробники врахували ці недоліки і вже готові презентувати в Україні Haval H2 другого покоління.

Новий китайський автомобіль матиме радіаторні грати правильної форми шестигранника і три великі поперечки. Фари матимуть вузький «розріз», з них прибрали зайвий внутрішній декор.

Дизайн нового Haval H2

Бампер змінив дизайн і придбав повітрозабірник, велику «губу» і гнізда для протитуманних фар іншої форми.

Корма змінилася менше: плафони задніх ліхтарів стали більше згладженими, стали більше розтруби насадок системи вихлопу, а на бампері з'явився сріблястий дифузор.

В цілому зовнішній вигляд Haval H2 став гармонійнішим.

Поки виготівник не вніс ясність в те, чи буде змінений інтер'єр. Цілком імовірно, що усередині буде встановлений все той же сенсорний екран на 7 дюймів в центрі торпедо, а також буде двухзонний клімат-контроль.

Центральна консоль нового Haval H2

Технічна частина і ціна

Оновлений Хавал Н2 оснащуватиметься турбомотором на 1,5 літра, працюючий на бензині і що видає потужність до 150 л.с. при 210 Нм.

Більше деталей про технічні параметри для автомобілів, призначених для українського ринку, можна буде дізнатися до кінця лютого. Саме на цей період в 2020 році заплановані постачання в дилерські центри України нового кросовера.

Двигун Haval H2

На фото нового кросовера помітне розташування керма справа: це пов'язано з тим, що його перші продажі пройдуть в Австралії, Південній Африці і Новій Зеландії, а вже після перейдуть в Європу і Україну зі змінами положення керма.

Поки що ціна на Haval H2 починається від 390 тис гривен за автомобіль з переднім приводом і 6-ступінчастою МКПП в комплектації Комфорт.

Повний привід доступний тільки з МКПП в комплектації Еліт+ за 436 тыс гривен. За 6-ступінчасту АКПП потрібно буде віддати не менше 447 тыс гривен.

Читайте также:

Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
12.06.2021
Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
Компанія Dongfeng створила суббренд Voyah для проектування, складання і реалізації під цією назвою дорожчих моделей автомобіля. Дебют нового бренду відбувся влітку 2020 року, проте...
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
03.06.2021
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
Раніше дочірня компанія FAW – Hongqi, орієнтувався виключно на виробництво лімузинів, які були призначені переважно для членів уряду. Рідше компанія випускала легкові автомобілі...

Всі статті »