Chery починає випуск Jetour X70М – великий SUV по самій низькій ціні

Суббренд Jetour, що належить компанії Chery, на початку 2018 року почав випускати лінійку Х70. Зараз же розробники створили нову версію кросовера і пропонують його у трьох комплектаціях.

Jetour Х70М

Нова модель Х70М являється родичем Chery Tiggo 8, оскільки виконана на тій же платформі з багатоважільною задньою підвіскою. Поки тільки анонсовані продажі нового «полегшеного» кросовера.

Екстер'єр

Представлений на огляді сайту Укрзапчасть автомобіль Jetour Х70М має повністю оновлений «передок»: змінився бампер і радіаторні грати.

В той же час задній бампер і вихлопні патрубки вирішили не переробляти – вони виглядають так само як і до рестайлинга, що пройшов в серпні 2019 року для усієї лінійки.

Дизайн Jetour Х70М

Фари візуально залишилися такими ж, як у преміальних версій, проте усередині них відсутні точкові LED ДХО. Новий паркетник замість 18-20-дюймових коліс отримав колеса на 17 дюймів.

Габарити китайського автомобіля найбільші в лінійці. Довжина складає 4755 мм Для порівняння, модель Х70 мала довжину 4720 мм, а X70S трохи коротше «полегшеною» версії – 4750 мм

Довжина підвіски залишилася незмінною і склала 2745 мм

Інтер'єр і устаткування

Загальний дизайн салону змінився мало. Для нього використовуються простіші і практичні варіанти обробки, а під екраном мультимедійної системи з'явилися клавіші.

Салон Jetour Х70М

Трохи змінився вид центрального тунеля. Кросовер Jetour Х70М доступний з салом на 5, 6 і 7 місць.

Паркетник базового рівня запропонований в 3 комплектаціях. Оснащення стало простіше: прибрані безпровідна зарядка, камери повного огляду, круїз-контроль, система повідомлення про зміщення із смуги і контролю «сліпих» зон.

Розробники залишили камеру заднього виду, віртуальну приладову панель ESP, помічника при підйомі. За бажанням можна вибрати варіант з панорамним дахом.

Технічні моменти

Двигун той же, що і в Х70 – бензинова турбочетвірка на 156 к.с. і 230 Нм. Комплектується 6-ступінчастою МКПП або 7-ступінчастим «роботом» і двома зчепленнями. Для моделі Х70М доступний тільки передній привід.

Двигун Jetour Х70М

У плані вартості цей кросовер з Піднебесної коштує дешевше, ніж його старший брат Х70 і оспортивленный X70S.

Читайте также:

Hycan 007 – великий електро кросовер з Піднебесної
02.04.2021
Hycan 007 – великий електро кросовер з Піднебесної
Китайський електромобіль Hycan 007 , затверджений ще 2018 року, вже готовий до перших продажів. Дітище концерну GAC і компанії NIO - це  великий кросовер , у екстер'єрі...
Haval Chulian - спадкоємець легендарного H2 готується до випуску
27.03.2021
Haval Chulian - спадкоємець легендарного H2 готується до випуску
Ера компактного кросовера Great Wall Haval H 2 добігає кінця. Цей автомобіль випускався більше 7 років, і тепер з'явилася інформація про спадкоємця серії. Ним стане...

Всі статті »