Chery починає випуск Jetour X70М – великий SUV по самій низькій ціні

Суббренд Jetour, що належить компанії Chery, на початку 2018 року почав випускати лінійку Х70. Зараз же розробники створили нову версію кросовера і пропонують його у трьох комплектаціях.

Jetour Х70М

Нова модель Х70М являється родичем Chery Tiggo 8, оскільки виконана на тій же платформі з багатоважільною задньою підвіскою. Поки тільки анонсовані продажі нового «полегшеного» кросовера.

Екстер'єр

Представлений на огляді сайту Укрзапчасть автомобіль Jetour Х70М має повністю оновлений «передок»: змінився бампер і радіаторні грати.

В той же час задній бампер і вихлопні патрубки вирішили не переробляти – вони виглядають так само як і до рестайлинга, що пройшов в серпні 2019 року для усієї лінійки.

Дизайн Jetour Х70М

Фари візуально залишилися такими ж, як у преміальних версій, проте усередині них відсутні точкові LED ДХО. Новий паркетник замість 18-20-дюймових коліс отримав колеса на 17 дюймів.

Габарити китайського автомобіля найбільші в лінійці. Довжина складає 4755 мм Для порівняння, модель Х70 мала довжину 4720 мм, а X70S трохи коротше «полегшеною» версії – 4750 мм

Довжина підвіски залишилася незмінною і склала 2745 мм

Інтер'єр і устаткування

Загальний дизайн салону змінився мало. Для нього використовуються простіші і практичні варіанти обробки, а під екраном мультимедійної системи з'явилися клавіші.

Салон Jetour Х70М

Трохи змінився вид центрального тунеля. Кросовер Jetour Х70М доступний з салом на 5, 6 і 7 місць.

Паркетник базового рівня запропонований в 3 комплектаціях. Оснащення стало простіше: прибрані безпровідна зарядка, камери повного огляду, круїз-контроль, система повідомлення про зміщення із смуги і контролю «сліпих» зон.

Розробники залишили камеру заднього виду, віртуальну приладову панель ESP, помічника при підйомі. За бажанням можна вибрати варіант з панорамним дахом.

Технічні моменти

Двигун той же, що і в Х70 – бензинова турбочетвірка на 156 к.с. і 230 Нм. Комплектується 6-ступінчастою МКПП або 7-ступінчастим «роботом» і двома зчепленнями. Для моделі Х70М доступний тільки передній привід.

Двигун Jetour Х70М

У плані вартості цей кросовер з Піднебесної коштує дешевше, ніж його старший брат Х70 і оспортивленный X70S.

Читайте также:

Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
12.06.2021
Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
Компанія Dongfeng створила суббренд Voyah для проектування, складання і реалізації під цією назвою дорожчих моделей автомобіля. Дебют нового бренду відбувся влітку 2020 року, проте...
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
03.06.2021
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
Раніше дочірня компанія FAW – Hongqi, орієнтувався виключно на виробництво лімузинів, які були призначені переважно для членів уряду. Рідше компанія випускала легкові автомобілі...

Всі статті »