Оновлений Lifan X70 – серйозний конкурент готується до продажу

Досить відомий і популярний бренд китайського автопрома – Ліфан, заявив про наміри випустити на зовнішній ринок оновленого кросовера. Цією моделлю стане Lifan X70, який зовсім нещодавно пережив істотне доопрацювання.

Автомобіль став виглядати грізніше, особливо його підведена в порівнянні з першим поколінням передня частина. В той же час передок придбав схильність, що дозволило зберегти відмінну обзорность водієві.

Оновлений Lifan X70

Допрацьована декоративна складова. Капот отримав ступінчастий рельєф, зібраний по блоках.

Безпосередньо під кришкою капота розташувалися дуже великі повітрозабірні грати, що мають многокутну форму, з величезною кількістю внутрішніх горизонтальних смужок, забарвлених в хром.

Біля грат знаходяться масивні фари, які отримали майже прямокутну форму. Незалежно від комплектації в передніх ліхтарях встановлюються ксенонові джерела світла.

Нижче і трохи з боків можна виявити невеликі поглиблення, в яких розташувалися протитуманні фари круглого профілю.

По середині навісного бампера є додатковий виріз у формі трапеції, призначений для поліпшення охолодження деталей в підкапотному просторі.

Вище розташований номерний знак, а під вирізом – пластико-металевий захист.

Оновився зовнішній вигляд кросовера Lifan X70 і з боків. Основне нововведення – ступінчастий рельєф, рівномірно розподілений по усій поверхні.

Варто відмітити і досить масивні вікна з поступовим звуженням до задньої частини автомобіля. Передбачені дуже стильні стойки, що розділяють вікна, а також тонко виконане хромоване підведення.

Трохи змінилися і дзеркала заднього виду в новому Ліфан Х70, які додали в розмірах. Тепер на усіх комплектаціях встановлюватимуться повторювачі поворотних вогнів.

Дуже характерною є задня частина кросовера. Злегка нахилене заднє прямокутне скло доповнюється переконливим козирком, на якому встановлюється додатковий стоп-сигнал.

Новий вид Lifan X70

Також можна спостерігати дуже великі задні ліхтарі, які з'єднуються спеціально прокладеною хромованою лінією.

Дверці багажника також отримали рельєфний дизайн, характерний для усього авто.

З усіх боків Lifan X70 оточений досить широким пластиковим шаром по нижній частині.

Внутрішня обробка салону не може похвалитися багатством, проте використовуються досить якісні зразки пластика, тканини і штучної шкіри.

Мультимедійна установка сильно не оновилася, має не дуже великий функціонал і не відрізняється сучасним виглядом, але цілком справляється зі своєю роботою.

Значну частину простору займає центральна консоль, хоча її функціонал досить мізерний.

З корисних елементів можна виділити сенсорний дисплей невеликого розміру, який оточується трикутними дефлекторами, маленьку панель з кнопками і класичний щиток управління климат-контролем.

Салон Lifan X70

На стику торпеди з тунелем можна відшукати невелику панель, де розташовано місце під різні дрібні предмети, а також відсік, де розміщуються різні речі.

Сам тунель Х70 також не відрізняється великою різноманітністю функціональних складових – ручка КПП, ручник, підлокітник і підсклянник.

Підвищився рівень комфорту посадочних місць. Вони отримали тканинну обробку, набули бічну підтримку, підігрів. Можливе механічне регулювання положення сидінь.

Вільного місця в салоні предостатньо, як і у багажнику, який отримав 400 літрів об'єму (чи 2000 літрів при складених сидіннях).

Новий Lifan X70 отримає дволітровий бензиновий силовий агрегат, потужністю 136 к.с. Цілком зрозуміло, що на великі швидкості і особливу динаміку можна і не сподіватися, але авто буде досить жвавим для міста.

Підкапотний простір Lifan X70

Двигун поєднується з варіатором або 6-тиступінчастою МКПП. Привід автомобіля – передній.

Вартість оновленої моделі на українському ринку складе приблизно від 11500-12000 доларів. Появу нового Ліфан Х70 варто чекати в кінці 2019 – першій половині 2020 року.

Читайте также:

Geely Vision 2021 - що оновилось у відомому седані?
04.01.2021
Geely Vision 2021 - що оновилось у відомому седані?
Автоконцерн Geely випускає модель Vision ще з 2007 року. Цей четиридверний седан вже не раз проходив оновлення. У 2021 році представлена вже п'ята модернізація...
BYD E2 2021 року – недорогий та стильний електромобіль з Китаю
27.12.2020
BYD E2 2021 року – недорогий та стильний електромобіль з Китаю
Компанія Бід випустила нову модель електромобіля, яка поступить в продаж у кількості 2000 машин. Модель BYD E2 увійшла до трійки лідерів в категорії BYD lug - in і...

Всі статті »