BYD презентував новий концепт-кар E-Seed GT

На пройшовшому зовсім нещодавно Пекінському автошоу один з лідерів китайського ринку автомобілів BYD презентував концепт свого нового авто - E-Seed GT.

Розробкою дизайну нового автомобіля займалися відразу три відомі світові дизайнери автомобілів.

BYD E - Seed GT

Серед них – Вольфганг Эггера, займаючий пост головного дизайнера в концерні BYD Global, а також відомого по дизайнерських ідеях Alfa Romeo і Audi.

Також в розробках брав участь Хуанм Лопес, який сьогодні є директором по зовнішньому дизайну в концерні BYD і Яух Паганетті – директор по інтер'єрному дизайну BYD Global.

Розроблений дизайн нового автомобіля в самій компанії вже встигли охрестити як «Обличчя дракона». Згідно із затією, фари є своєрідними «вусами дракона».

Обличчя Дракона - BYD E - Seed GT

Унікальна форма даху і задньої частини кузова у поєднанні з сидіннями виступають «гребенем дракона», а досить масивні підйомні двері типу «крило чайки» виступають відповідно крилами.

Що стосується габаритних характеристик концепту E-Seed GT, то його довжина складе 4590 мм, а висота 1490 мм. В принципі, отримуємо класичний средньорозмірний легковий автомобіль.

Грандіозний BYD E - Seed GT

Проте похилий скляний дах, який професійно візуально з'єднується з дверним склом, створює враження приземленості авто.

Вже відомо, що авто отримає диски в 22 дюйми.

Поки невідомо, яку силову установку отримає автомобіль. Проте імовірно на E-Seed GT буде встановлений дволітровий бензиновий турбодвигун в парі з сучасним електромотором.

Згідно із заявами інженерів компанії авто зможе розганятися до 100 км/год менш ніж за 3 секунди.

BYD E - Seed GT отримає новий двигун

Передні фари будуть представлені світлодіодною смугою уздовж усієї передньої частини авто.

Швидше за все нова модель буде 4 місцева. Обробка салону здійснюється якісними матеріалами і забезпечує підвищений комфорт.

На центральній частині торпеди буде встановлений досить великий цифровий дисплей для управління функціоналом авто.

Поки невідомо, чи піде ця модель в серійне виробництво, проте якщо це станеться, то чекати появи автомобіля на ринку раніше кінця першого півріччя 2021 року не варто.

Читайте также:

Haval Chulian - спадкоємець легендарного H2 готується до випуску
27.03.2021
Haval Chulian - спадкоємець легендарного H2 готується до випуску
Ера компактного кросовера Great Wall Haval H 2 добігає кінця. Цей автомобіль випускався більше 7 років, і тепер з'явилася інформація про спадкоємця серії. Ним стане...
Changan Uni-K - новий великий кросовер з Піднебесної
17.03.2021
Changan Uni-K - новий великий кросовер з Піднебесної
Новинки з піднебесної продовжують радувати автолюбителів. Цього разу виділився Changan Uni - K , який дивує своїм зовнішнім виглядом і технічними характеристиками. Модель...

Всі статті »