BYD Qin Pro Sedan - своєчасний варіант для проходження складностей

Компанія BYD вже декілька місяців зазнає серйозні проблеми в області продажів власних автомобілів.

Тиск посилюється і з боку уряду Китаю, який має намір понизити субсидії на окремі види авто.

Проте складна ситуація не перешкодила автовиробникові підготувати і показати публіці нову розробку – автомобіль Qin Pro Sedan, який дебютував на ринку Китаю у кінці минулого року.

BYD Qin Pro Sedan

Зовні автомобіль виглядає не дуже привабливо, хоча деякі окремі елементи все-таки можна оцінити належним чином.

Наприклад, фари і вставку під гратами радіатора, які рятують зовнішність авто від повного провалу. В принципі, досить представницьке авто без особливого шику.

А ось салон – це окрема історія. Тут все цілком не погано, навіть у задніх пасажирів.

BYD Qin Pro Sedan оснащений сенсорною приладовою панеллю, на якій окрім основних необхідних показників можна побачити і розміщення авто на дорозі.

Передня панель BYD Qin Pro Sedan

Додатково встановлений сенсорний дисплей для управління різними функціями.

При базовому положенні цей дисплей частково закриває деякі функціональні кнопки, проте при необхідності його можна поставити на бік, використовуючи в такому положенні.

Кермо встановлене з мультифункціональними кнопками. Можливе безпроблемне регулювання сидінь і керма в декількох площинах.

Пластик салону м'який, оббивка сидінь зроблена під шкіру. Передні сидіння мають додаткові підтримувальні елементи, що створює високий рівень комфорту.

Салон BYD Qin Pro Sedan

Компанія планує випуск BYD Qin Pro Sedan відразу в 3 варіантах двигунів – бензинові, електричні і гібридні.

Бензинові моделі будуть представлені 1,5-літровим силовим агрегатом з потужністю в 109 л.с., а також 1,5-літровим турбіруваним двигуном на 154 л.с.

Електродвигун отримає потужність в 163 кінських сили з автономністю ходу в 500 км.

Гібридний агрегат отримає 285 кінських сил.

Вартість бензинових автомобілів знаходитиметься на відмітці близько 100 тисяч юанів, електромоторів – 170 тисяч, гібридних – 160 тисяч.

Двигун BYD Qin Pro Sedan

Найбільш вдалим можна назвати варіант гібридної силової установки, найневдалішим поза сумнівом являється бензиновий 1,5-літровий.

Поєднуватися двигуни будуть як з АКПП, так і МКПП – тут все залежить виключно від переваг клієнтів, оскільки представлені досить різні варіанти.

В цілому, BYD Qin Pro Sedan вийшов цілком успішним і цілком реально зможе вивести компанію з тривалої кризи.

Читайте также:

Dongfeng Rich 6 вже з
10.04.2021
Dongfeng Rich 6 вже з
В Україні стартували продажі пікапа з Піднебесної Dongfeng Rich 6 . По факту, він практично повна копія автомобіля Nissan Navara. При цьому китайське авто коштує набагато...
Hycan 007 – великий електро кросовер з Піднебесної
02.04.2021
Hycan 007 – великий електро кросовер з Піднебесної
Китайський електромобіль Hycan 007 , затверджений ще 2018 року, вже готовий до перших продажів. Дітище концерну GAC і компанії NIO - це  великий кросовер , у екстер'єрі...

Всі статті »