Седан Lynk & Co 03 - нове дітище Volvo і Geely

Lynk & Co – суббренд китайської компанії Geely, випустив чергову модель автомобіля. Цього разу це седан 03, який з'явився після позашляховика і кросовера під відповідними номерами 01 і 02.

Особливістю моделей авто Lynk & Co стало виготовлення їх на платформі СМА (використовується також на Volvo XC40). Це багато в чому вплинуло на зовнішній вигляд нового седана.

Седан Lynk & Co 03

Річ у тому, що представлена платформа розрахована переважно для великих авто – кросоверів і позашляховиків.

Саме через це новий седан отримав хоч і привабливу, але цілком незграбну передню частину. Хоча, щось спортивне і молодіжне все-таки видиме.

Дебют нового седана пройшов у вересні 2019 року в Чэнду, на щорічному автосалоні. У останньому кварталі 2019 модель з'явилася у продажу на китайському ринку.

Поява Lynk & Co седан 03 на європейських ринках заплановано на початок 2020 року.

На момент старту продажів покупцям буде доступні 3 версії седана з різними силовими агрегатами:

  • 1,5-літровий турбіруваний на 156 кінських сил.
  • 1,5-літровий турбіруваний потужністю 180 л.с.
  • 2-літровий турбіруваний з потужністю в 190 л.с.

Трохи бентежить невелика різниця в показниках останніх двох варіантів. Всього 10 кінських сил.

Більше того, невелика різниця у них і в показниках обертаючого моменту - 1,5-літровий турбо має 265 Нм, тоді як 2-літровий турбо всього 300 Нм.

Двигун седана Lynk & Co 03

Окремо варто розглянути перший варіант – турбіруваний 1,5-літровий двигун розробки Geely, який помітно поступається за показниками іншим варіантам.

В принципі, немає нічого дивовижного, адже розробкою потужніших силових агрегатів займалися в Volvo, який хоч і належить китайському концерну, але продовжує вести окремі розробки.

Надалі планується розширення лінії двигунів шляхом додавання гібридного бензинового і електронного двигуна. Заздалегідь відомо, що його потужність складе 248 кінських сил.

Двигуни поєднуються з МКПП і АКПП.

Що стосується вартості, то Lynk & Co коштуватиме не на багато дешевше, ніж популярні моделі Вольво з подібними показниками.

Інтер'єр седана Lynk & Co 03 багато в чому практично ідентичний попередникові – 02 моделі. Проте розміри трохи зменшені.

Встановлена сенсорна приладова панель зі вбудованим навігатором і показчиком положення авто на дорожньому покритті.

Сенсорна приладова панель седана Lynk & Co 03

Додатково встановлена сенсорна панель управління аудіосистемою і іншим функціоналом авто.

Нижче розташовані кнопки управління клімат-контролем. Є електронний підкурювач і інші додаткові функції. Кермо оснащене мультифункціональними кнопками.

Задня частина автомобіля виглядає вдаліше, хоча загальне враження псує досить крихкий спойлер і штучний дифузор трохи невдалого виду.

Седана Lynk & Co 03 ззаду

Рятують ситуацію вихлопні труби, що істотно покращують вид авто.

Варто відмітити, що краще авто виглядає в чорному кольорі, ніж в червоному чи іншому.

Читайте также:

Emgrand Xingrui новий седан от компанії Geely на базі Volvo XC40
15.01.2021
Emgrand Xingrui новий седан от компанії Geely на базі Volvo XC40
Emgrand Xingrui , він же Geely Preface ( FS 11) , вже з'явився на китайському ринку, а незабаром буде спрямований і на експорт. Новий седан компанії грунтується на...
Geely Vision 2021 - що оновилось у відомому седані?
04.01.2021
Geely Vision 2021 - що оновилось у відомому седані?
Автоконцерн Geely випускає модель Vision ще з 2007 року. Цей четиридверний седан вже не раз проходив оновлення. У 2021 році представлена вже п'ята модернізація...

Всі статті »