Седан Lynk & Co 03 - нове дітище Volvo і Geely

Lynk & Co – суббренд китайської компанії Geely, випустив чергову модель автомобіля. Цього разу це седан 03, який з'явився після позашляховика і кросовера під відповідними номерами 01 і 02.

Особливістю моделей авто Lynk & Co стало виготовлення їх на платформі СМА (використовується також на Volvo XC40). Це багато в чому вплинуло на зовнішній вигляд нового седана.

Седан Lynk & Co 03

Річ у тому, що представлена платформа розрахована переважно для великих авто – кросоверів і позашляховиків.

Саме через це новий седан отримав хоч і привабливу, але цілком незграбну передню частину. Хоча, щось спортивне і молодіжне все-таки видиме.

Дебют нового седана пройшов у вересні 2019 року в Чэнду, на щорічному автосалоні. У останньому кварталі 2019 модель з'явилася у продажу на китайському ринку.

Поява Lynk & Co седан 03 на європейських ринках заплановано на початок 2020 року.

На момент старту продажів покупцям буде доступні 3 версії седана з різними силовими агрегатами:

  • 1,5-літровий турбіруваний на 156 кінських сил.
  • 1,5-літровий турбіруваний потужністю 180 л.с.
  • 2-літровий турбіруваний з потужністю в 190 л.с.

Трохи бентежить невелика різниця в показниках останніх двох варіантів. Всього 10 кінських сил.

Більше того, невелика різниця у них і в показниках обертаючого моменту - 1,5-літровий турбо має 265 Нм, тоді як 2-літровий турбо всього 300 Нм.

Двигун седана Lynk & Co 03

Окремо варто розглянути перший варіант – турбіруваний 1,5-літровий двигун розробки Geely, який помітно поступається за показниками іншим варіантам.

В принципі, немає нічого дивовижного, адже розробкою потужніших силових агрегатів займалися в Volvo, який хоч і належить китайському концерну, але продовжує вести окремі розробки.

Надалі планується розширення лінії двигунів шляхом додавання гібридного бензинового і електронного двигуна. Заздалегідь відомо, що його потужність складе 248 кінських сил.

Двигуни поєднуються з МКПП і АКПП.

Що стосується вартості, то Lynk & Co коштуватиме не на багато дешевше, ніж популярні моделі Вольво з подібними показниками.

Інтер'єр седана Lynk & Co 03 багато в чому практично ідентичний попередникові – 02 моделі. Проте розміри трохи зменшені.

Встановлена сенсорна приладова панель зі вбудованим навігатором і показчиком положення авто на дорожньому покритті.

Сенсорна приладова панель седана Lynk & Co 03

Додатково встановлена сенсорна панель управління аудіосистемою і іншим функціоналом авто.

Нижче розташовані кнопки управління клімат-контролем. Є електронний підкурювач і інші додаткові функції. Кермо оснащене мультифункціональними кнопками.

Задня частина автомобіля виглядає вдаліше, хоча загальне враження псує досить крихкий спойлер і штучний дифузор трохи невдалого виду.

Седана Lynk & Co 03 ззаду

Рятують ситуацію вихлопні труби, що істотно покращують вид авто.

Варто відмітити, що краще авто виглядає в чорному кольорі, ніж в червоному чи іншому.

Читайте также:

Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
12.06.2021
Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
Компанія Dongfeng створила суббренд Voyah для проектування, складання і реалізації під цією назвою дорожчих моделей автомобіля. Дебют нового бренду відбувся влітку 2020 року, проте...
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
03.06.2021
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
Раніше дочірня компанія FAW – Hongqi, орієнтувався виключно на виробництво лімузинів, які були призначені переважно для членів уряду. Рідше компанія випускала легкові автомобілі...

Всі статті »