Brilliance V6 новий китайський позашляховик від БМВ

Презентація даної моделі пройшла на автошоу в Гуанчжоу восени 2017 року. Тоді і стало відомо, що поява Brilliance V6 на китайському ринку планується на грудень.

По суті, новий средньогабаритний позашляховик став найкрасивішим для свого часу представником бренду.

Brilliance V6

Варто відмітити, що презентація нової моделі пройшла під дуже цікавим гаслом – V6: Провідне століття інтелекту.

В той же час компанія уперше використала своє китайське найменування Чжунхуа навіть в англійській версії презентаційного тексту, хоча до цього користувалася англійським Brilliance.

Технічні характеристики

V6 розрахований для комфортного розміщення 5 чоловік. Проте доступним буде семимістний китайський автомобіль, під назвою варіант – V7.

Для Brilliance V6 був підготовлений двигун з об'ємом 1,5 літра. Чотирициліндровий бензиновий турбіруваний силовий агрегат видає потужність в 150 л.с.

Підкапотний простір Brilliance V6

Цікавішим є підхід компанії до коробки перемикання передач. Покупцям буде доступне відразу 3 різні рішення – механічна 6-тиступінчата, автоматична 6-тиступінчата, а також DCT 7-миступінчата.

Габарити представленої моделі складають 4620х1922х1734 мм, колісна база має показники 2725 мм.

Компанія Brilliance повідомляє про те, що V6 проектувався, розроблявся і робився при щільній співпраці з BMW.

Більше 200 фахівців германської компанії було включено в штат Brilliance для проведення усіх необхідних робіт.

Варто відмітити, що Brilliance і BMW планують і подальшу співпрацю, включаючи створення спільного виробництва в Китаї, де виготовлятимуться БМВ для китайського ринку.

Салон

Приладова панель додатково оснащена сенсорним дисплеєм, нагадуючи своїм видом Тесла. Проте на Brilliance V6 встановлені аналогові циферблати, між якими і стоїть TFT на 7 дюймів.

Приладова панель Brilliance V6

Рульове колесо зроблене під спортивні моделі, додатково оснащене цілим рядом функціональних клавіш.

Управління інформаційно-розважальною системою можна здійснювати за допомогою додаткового сенсорного екрану.

Спеціально під цю модель авто була розроблена і запущена нова операційна система BriAir. Поруч розташовано додаткове управління клімат-контролем.

Нова операційна система підтримує голосове управління і здатна розпізнавати декілька десятків мов і діалектів.

Надалі компанія планує розширити можливості системи, додавши нові мови. При цьому BriAir вже позиціонують як систему, перевершуючу SIRI.

Загальні враження

Хороший і функціональний екран на приладовій панелі – це добре і красиво, але не у поєднанні з архаїчними аналоговими циферблатами.

Позитивний момент – наявність електронного гальма стоянки.

Цілком привабливо виглядають червоні варіанти автомобіля. У поєднанні з червоною обробкою салону. Більше того, радіаторні грати краще видно саме на такому колірному оформленні, що дозволяє краще оцінити зовнішній вигляд авто.

Brilliance V6 в червоному кольорі

Фари і задні вогні трохи розширилися, якщо порівнювати з попередніми моделями. Бампер виглядає відмінно, в задньому цілком гармонійно розміщена вихлопна труба.

В цілому, Brilliance V6 вийшов досить вдалим, незважаючи на використання деяких застарілих рішень. Авто цілком здатне конкурувати з провідними виробниками, враховуючи, що вартість моделі виявиться нижча, ніж у схожих представників авторинку.

 

Читайте также:

Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
12.06.2021
Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
Компанія Dongfeng створила суббренд Voyah для проектування, складання і реалізації під цією назвою дорожчих моделей автомобіля. Дебют нового бренду відбувся влітку 2020 року, проте...
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
03.06.2021
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
Раніше дочірня компанія FAW – Hongqi, орієнтувався виключно на виробництво лімузинів, які були призначені переважно для членів уряду. Рідше компанія випускала легкові автомобілі...

Всі статті »