GAC виводить на ринок оновлений седан Aion S Plus

Уперше седан Aion S був представлений публіці в 2018 році. Презентація моделі відбулася на автосалоні в Гуанчжоу. Модель вийшла цілком вдалою і продажі швидко поповзли вгору.

Aion S Plus

В результаті цього GAC, яка є материнською маркою для суббренду Aion прийняла рішення оновити модель і знову запустити її в продаж вже під індексом Aion S Plus.

Оновлення інтер'єру і екстер'єру

Новий китайський автомобіль помітно змінився як зовні, так і усередині. Істотно змінилося облицювання фар, які, правда, залишилися Т-подібними, як і в минулій модифікації авто.

Екстер'єр Aion S Plus

Передня частина автомобіля стала менш завантаженою, і трохи схожа на акулячу пащу.

Задні ліхтарі зберегли свою моноформу, але тепер отримали невелику особливість. По середині ліхтарів проходить хромована смуга, перетворюючи оптику на двоповерхову.

Інтер'єр же не залишився таким же спокійним. Салон отримав багатоколірне оформлення, яке перейшло і на торпедо. Колірними схемами торпедо розділено на декілька зон.

Вид з водійського місця Aion S Plus

Практично повністю зникли фізичні (механічні) кнопки з салону. Їх функції перенесли на сенсорний екран, за допомогою якого і здійснюється управління більшістю систем автомобіля.

Окремо встановлений екран і для водія, на який окрім приладової панелі виводиться і інша необхідна для водія інформація.

Фізичні кнопки в новому Aion S Plus залишилися тільки на мультифункціональному кермі.

Технічні аспекти

Китайська новинка отримала один електродвигун. При цьому на вибір покупцям наданий три варіанти – 136 к.с. (225 Нм), 204 к.с. (350 Нм) і 224 к.с. (380 Нм). Відповідно доступні і три варіанти батарей, яких вистачає на 410, 510 і 602 кілометри пробігу без заряджання.

Aion S Plus в динаміці

Орієнтовна вартість новинки складає від 140 до 172 тисяч юанів.

Читайте также:

Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
12.06.2021
Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
Компанія Dongfeng створила суббренд Voyah для проектування, складання і реалізації під цією назвою дорожчих моделей автомобіля. Дебют нового бренду відбувся влітку 2020 року, проте...
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
03.06.2021
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
Раніше дочірня компанія FAW – Hongqi, орієнтувався виключно на виробництво лімузинів, які були призначені переважно для членів уряду. Рідше компанія випускала легкові автомобілі...

Всі статті »