Джилі Тугела - оновлена Geely FY11 для країн СНД

Поява Geely FY11 в 2019 році викликало фурор. Кросовер в кузові купе і з цілком непоганим функціоналом стало справжнім проривом для китайського бренду Джилі. Тепер же оновлена FY - 11 добралася і до країн СНД під назвою Geely Tugella.

Джилі Тугела

Модель зазнала зміни не лише в назві але і в окремих деталях автомобіля. Отримала певне оновлення вона перед появою на ринках України, Белорусии і Казахстану.

Дизайнерські зміни

На передній частині нового оновленого кросовера тепер встановлена повністю світлодіодну оптику. Зверху її розташувалися тонкі світлодіодні смуги, що виконують функцію ДХО.

Передня частина Джили Тугела

Помітною відмінністю радіаторних грат Джилі Тугела стала наявність по її нижній частині хромованої лінії. Подібна деталь з'явилася на новинці і в районі оптики. Центр радіаторних грат зайняла емблема бренду.

Змінився і передній бампер, на центральній частині якого розташувалася додаткові грати радіатора – вони розділена на дві частини горизонтальною лінією. Верхня частина додаткових грат зливається з основною. На нижній же розташувалися ряд сенсорів і датчиків.

Зміни торкнулися і інших елементів кузова автомобіля. Панорамний дах, стоп-сигнали, що частково перейшли на кришку багажника, цікаво пропрацьована сама кришка, з невеликим виступом. Зовні сплутати Тугела з ФУ11 буде практично неможливе.

Джилиі Тугела вигляд збоку

Оновлена модель кросовера обзавелася цифровою панеллю приладів з екраном на 12,3 дюйма. Додалися і можливості управління різними функціями – стало більше кнопок на центральній панелі.

Салон автомобіля оброблений м'яким пластиком. Сидіння обтягнуті виключно з використанням шкіри Nappa, з боків невеликі вставки алькантариКолір салону поки доступний тільки чорний.

Технічні аспекти

Джилі Тугела поки доступна для жителів СНД тільки з 2-хлітровим турбіруваним бензиновим двигуном з 4 циліндрами і 16 клапанами. Скомпонований він з 8-миступінчатою автоматичною коробкою перемикання передач.

Підкапотний простір Джилі Тугела

Проявилася відмінність і тут – автомобіль продаватиметься з повним приводом, що також досить нехарактерно для китайських кросоверів.

Читайте также:

Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
12.06.2021
Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
Компанія Dongfeng створила суббренд Voyah для проектування, складання і реалізації під цією назвою дорожчих моделей автомобіля. Дебют нового бренду відбувся влітку 2020 року, проте...
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
03.06.2021
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
Раніше дочірня компанія FAW – Hongqi, орієнтувався виключно на виробництво лімузинів, які були призначені переважно для членів уряду. Рідше компанія випускала легкові автомобілі...

Всі статті »