Haval XY - розкриті секрети нового кроссовера від Грейт Вол

У рамках Шанхайського автошоу компанія Haval представила публіці свою новинкукросовер XY. Цей китайський автомобіль до останнього залишався загадкою, оскільки виробникові вдавалося приховувати абсолютно усі деталі, навіть зовнішній вигляд.

Haval XY

Нова модель вже отримала статус флагманською, а значить незабаром варто чекати її вихід на ринок.

Дизайн

Зовнішній вигляд новинки від Грейт Вол став несподіванкою для любителів цього бренду – такого на Haval раніше не було. Авто отримало розширені грати радіатора, на яких встановлено безліч горизонтальних планок, розташованих в шаховому порядку.

Передня частина Haval XY

Головна оптика стала помітно вужче, ніж на усіх більш ранніх моделях. Проте виділяється наявність додаткової світлодіодної смуги, розташованої між передніми ліхтарями.

З боків грат радіатора помітні додаткові вирізи, в яких розташовані додаткові фари.

По низу переднього бампера, а також на дверях дизайнери розмістили спеціальну декоративну вставку, виконану в контрастному кольорі. Унікальною для китайського бренду стала і корма автомобіля.

Новий Haval XY

Відомо, що Haval XY буде оснащений системою Coffee Intelligent, яка дозволить передавати на автомобіль певні команди за допомогою смартфону і хмарного сховища.

Технічні аспекти

На новинці від Haval передбачена установка гібридної установки. Турбіруваний двигун об'ємом 1,5 літра доповнений одним електродвигуном. Загальна потужність установки складає 245 к.с.

Салон Haval XY

Відомо, що на низьких швидкостях і оборотах бензиновий агрегат працюватиме тільки на генератор, а основне навантаження ляже на електромотор. При збільшенні швидкості в роботу включатиметься і бензиновий агрегат.

Поєднуватися двигун буде з семиступінчастою автоматизованою коробкою перемикання передач з подвійним мокрим зчепленням.

Читайте также:

Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
12.06.2021
Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
Компанія Dongfeng створила суббренд Voyah для проектування, складання і реалізації під цією назвою дорожчих моделей автомобіля. Дебют нового бренду відбувся влітку 2020 року, проте...
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
03.06.2021
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
Раніше дочірня компанія FAW – Hongqi, орієнтувався виключно на виробництво лімузинів, які були призначені переважно для членів уряду. Рідше компанія випускала легкові автомобілі...

Всі статті »