Roewe Jing - новий «кит» концерна SAIC

Концерн SAIC представив на пройшовшому в кінці квітня Шанхайському автосалоні свою новинкукомпактний кросовер Roewe Jing. Представники бренду заявили про схожість моделі з китом, що і відбилося в назві, адже Jing переводиться як кит. Новий китайський автомобіль дивує і радує.

Передня частина Roewe Jing

Подібності з китами особливо актуальні при огляді автомобіля з передньої частини. Радіаторні грати і дійсно багато в чому перекликається з «пащею кита». В цілому ж, дизайнери компанії попрацювали цілком добре, і новинка цілком тішить очі.

Дизайн Roewe Jing

Навіть якщо не звертати увагу на грати радіатора, то погляд зачепиться за основне освітлення, представленого світлодіодними фарами. Також цікаво виглядає і ідея з схожими на бумеранги LED ДХО.

 

Дизайн Roewe Jing

Дах і бічні стойки автомобіля виділені з використанням чорного глянцю. Ручки дверей приховані урівень і практично непомітні. Чорним була виділена і нижня захисна окантовка кузова.

Привабливо виглядають і легкосплавні диски, які отримали форму п'ятикутної зірки.

Оригінальне оформлення світла з передньої частини купеобразного кросовера перейшло і на корму. Тут використовується світлодіодна смуга, розташована по усій ширині. З обох сторін від кришки багажника є вертикально орієнтовані блоки ліхтарів.

Корма Roewe Jing

Відзначається і похила задня частина даху, на якому додатково встановлений чорний спойлер. У нижньому дифузорі розташувалася вихлопна труба.

Технічні аспекти

Габарити автомобіля цілком компактні. Довжина нової моделі складає 4647 мм, ширина 1891 мм, висота 1725 мм. Колісна база – 2760 мм.

Автомобіль отримає декілька варіантів двигунів. Першим стане 1.5-літровий бензиновий турбіруваний агрегат. Другий варіант – 2.0-літровий турбо двигун. Відомо, що у поєднанні з ними використовуватиметься 6-тиступінчата механічна або автоматична КПП.

Roewe Jing на презентації

Надалі планується випуск гібридних варіантів з додатковою установкою електродвигунів. Але це доки залишається в планах компанії. Продажі на внутрішньому ринку почнуться вже цього року.

Читайте также:

Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
12.06.2021
Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
Компанія Dongfeng створила суббренд Voyah для проектування, складання і реалізації під цією назвою дорожчих моделей автомобіля. Дебют нового бренду відбувся влітку 2020 року, проте...
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
03.06.2021
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
Раніше дочірня компанія FAW – Hongqi, орієнтувався виключно на виробництво лімузинів, які були призначені переважно для членів уряду. Рідше компанія випускала легкові автомобілі...

Всі статті »