Geely Xingyue-L - дебют повнопривідного кросовера в Шанхаї 19-28 квітня 2021

На автошоу в Шанхаї, що проходить з 19 по 28 квітня 2021 року, представлені багато новинок китайського автопрома, в т.ч. повноприводний кросовер Geely Xingyue-L. Приставка L ментально на домашньому ринку відносить його до категорії великих і розкішних. Отже, на огляді сайту Укрзапчасть стильний і гідний паркетник.

Geely Xingyue - L

Особливості автомобіля

По розмірах новий автомобіль лише злегка менше родича Haoyue. Він отримав габарити 4770х1895х1689 мм. Машина побудована на платформі Volvo CMA і має колісну базу завдовжки 2845 мм. За рахунок цього середньорозмірний паркетник Geely Xingyue-L зроблений трирядним.

Зовні автомобіль виглядає хоч і стримано, але упевнено і могутньо. На передній частині увігнута решітка, чимось схожа з передом на Volvo XC90. LED-оптика зроблена за матричним типом.

Дизайн Geely Xingyue - L

На даху розробники додали рейлінги і панорамний люк. Також є антена-плавник. Залежно від комплектації розміри дисків складають 18, 19 і 20 дюймів.

У салоні усі матеріали якісні, пластик не скрипучий. На передній панелі три сенсорні екрани, два з яких діагоналлю 12,3 дюйма прикриті склом. Приладова панель цифрова, злегка поглиблена в загальну панель. Кермо мультифункціональне.

Запускається двигун за допомогою кнопки. Авто Geely Xingyue-L оснащене системою автономної парковки, завдяки якій може саме знайти собі місце в радіусі 1 км.

Салон Geely Xingyue - L

Технічна частина

Технічні параметри розробники кросовера розкрили безпосередньо перед стартом виставки. Він отримав повний привід за рахунок двох двигунів. Обоє являються бензиновими турбочетверками Volvo Drive-E, але мають відмінності.

Перший мотор потужністю 218 к.с. з обертальним моментом 325 Нм працює з 7-діапазонною роботизованою коробкою, відповідає за передній привід. Другий движок на 238 к.с. і 350 Нм компонується з 8-ступінчастою автоматикою Aisin. Відповідає за задню вісь, підключаючи її за 100 мілісекунд.

Витрата по місту 7,8 л на кожні 100 км, а розгін до 100 км/год всього за 7,7 секунд.

Старт продажів в Китаї намічений на кінець 2021 року. Планується продати зверху 1,5 мільйонів авто, причому не лише на китайському, але і на інших ринках.

Чи добереться автомобіль Geely Xingyue-L до України – поки не розголошується, проте вже говорять про те, що для іноземних ринків авто матиме різні імена.  

Читайте также:

Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
12.06.2021
Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
Компанія Dongfeng створила суббренд Voyah для проектування, складання і реалізації під цією назвою дорожчих моделей автомобіля. Дебют нового бренду відбувся влітку 2020 року, проте...
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
03.06.2021
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
Раніше дочірня компанія FAW – Hongqi, орієнтувався виключно на виробництво лімузинів, які були призначені переважно для членів уряду. Рідше компанія випускала легкові автомобілі...

Всі статті »