Haval Chulian - спадкоємець легендарного H2 готується до випуску

Ера компактного кросовера Great Wall Haval H2 добігає кінця. Цей автомобіль випускався більше 7 років, і тепер з'явилася інформація про спадкоємця серії. Ним стане Haval Chulian (з перекладу – Перша Любов).

Haval Chulian

Найімовірніше нова модель з'явиться на ринку автомобілів вже цього року. Принаймні, на внутрішньому китайському.

Трохи про авто

Уперше новинка була показана на Пекінському автошоу 2020 року і стала одним з найпопулярніших екземплярів. Судячи з побаченого, можна говорити, що Chulian має елегантніший зовнішній вигляд і більші габарити, ніж були у H2.

Габарити нової моделі наступні – довжина 4472 мм, ширина 1841 мм, колісна база склала 2700 мм. Висота, порівняно з H2, знизилася до відмітки в 1619 мм. Колеса діаметром 17 або 18 дюймів залежно від комплектації.

Зовнішній вигляд Haval Chulian

У основі китайського автомобіля розташувалася платформа L.E.M.O.N., яка відмінно зарекомендувала себе на інших моделях. При виробництві платформи використовується високоміцна сталь. Також вона відрізняється високою жорсткістю силових елементів кузова і великою варіативністю.

Салон

Вже відомо, що матеріали салону Haval Chulian будуть якіснішими, ніж у його попередника. Помітно зменшитися і кількість різних функціональних кнопок. Їх функції будуть перенесені в вбудований бортовий комп'ютер, управління яким здійснюватиметься за допомогою сенсорного екрану медіасистеми з діагональ в 10,25 або 12,3 дюйма.

Вид з водійського місця Haval Chulian

Панель приладів сенсорна, з екраном по центру відведеного місця. Збоку розташуються піктограми і декілька фіксованих шкал. У деяких комплектаціях буде проекційний дисплей.

Технічні аспекти

Новий Haval буде оснащений бензиновою турбочетвіркою з об'ємом 1,5 літра. Потужність силового агрегату складає 150 к.с. з максимальним обертаючим моментом в 200 Нм.

Коробка передач – роботизована, семиступінчаста. Селектор перемикання представлений у виді шайби. Привід автомобіля – передній. Повний привід буде представлений пізніше, на гібридній версії авто, де на задній привід буде встановлений автономний електродвигун.

Селектор КПП

Орієнтовна вартість моделі на внутрішньому ринку – 14-17 тисяч доларів.

Читайте также:

Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
12.06.2021
Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
Компанія Dongfeng створила суббренд Voyah для проектування, складання і реалізації під цією назвою дорожчих моделей автомобіля. Дебют нового бренду відбувся влітку 2020 року, проте...
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
03.06.2021
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
Раніше дочірня компанія FAW – Hongqi, орієнтувався виключно на виробництво лімузинів, які були призначені переважно для членів уряду. Рідше компанія випускала легкові автомобілі...

Всі статті »