Changan Uni-K - новий великий кросовер з Піднебесної

Новинки з піднебесної продовжують радувати автолюбителів. Цього разу виділився Changan Uni-K, який дивує своїм зовнішнім виглядом і технічними характеристиками. Модель виділяється серед інших представників бренду і цілком здатна стати новим флагманом.

Changan Uni - K

Дизайн

У дизайні нового китайського автомобіля вгадується багато від останніх моделей Honda. Дуже гармонійний дизайн відмінно доповнюється яскравою світлотехнікою. Вражає і вид грат радіатора.

Дизайн Changan Uni - K

У передній проекції Changan Uni - K особливо виділяється не дуже велике, похиле лобове скло яке плавне переходить в кришку капота що не виділяється особливим рельєфом, але розташовану під нахилом.

Основна оптика практично зливається з радіаторними гратами яка складається з безлічі шестикутних планок, зафарбованих в основний колір кузова. Нижче можна спостерігати масивний обвіс з Y-подібними протитуманними фарами з боків.

Салон автомобіля порадує сучасною цифровою приладовою панеллю. Мультифункціональне кермо помітно спростить процес управління рядом систем. Основна медіасистема тепер також отримала цифровий екран. Під ним розташовані кнопки управління різним устаткуванням.

Частина салону Changan Uni - K

Оформлений салон в темних тонах з використанням пластика, шкіри і тканини. Кількість місць в новинці – 5, проте місця для водія і пасажирів буде предостатньо. При цьому задні пасажири також отримали можливість хоч і трохи, але регулювати рівень нахилу спинки.

Технічні аспекти

Changan Uni - K отримав звичний дволітровий турбіруваний двигун з потужністю в 230 к.с. Основний привід автомобіля – передній проте буде передбачена можливість підключення повного приводу.

Двигун Changan Uni - K

Коробка перемикання передач – автоматична, 8-миступінчаста. Орієнтовна вартість новинки на внутрішньому ринку складає від 27 тисяч доларів.

Читайте также:

Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
12.06.2021
Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
Компанія Dongfeng створила суббренд Voyah для проектування, складання і реалізації під цією назвою дорожчих моделей автомобіля. Дебют нового бренду відбувся влітку 2020 року, проте...
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
03.06.2021
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
Раніше дочірня компанія FAW – Hongqi, орієнтувався виключно на виробництво лімузинів, які були призначені переважно для членів уряду. Рідше компанія випускала легкові автомобілі...

Всі статті »