Changan Uni-K - новий великий кросовер з Піднебесної

Новинки з піднебесної продовжують радувати автолюбителів. Цього разу виділився Changan Uni-K, який дивує своїм зовнішнім виглядом і технічними характеристиками. Модель виділяється серед інших представників бренду і цілком здатна стати новим флагманом.

Changan Uni - K

Дизайн

У дизайні нового китайського автомобіля вгадується багато від останніх моделей Honda. Дуже гармонійний дизайн відмінно доповнюється яскравою світлотехнікою. Вражає і вид грат радіатора.

Дизайн Changan Uni - K

У передній проекції Changan Uni - K особливо виділяється не дуже велике, похиле лобове скло яке плавне переходить в кришку капота що не виділяється особливим рельєфом, але розташовану під нахилом.

Основна оптика практично зливається з радіаторними гратами яка складається з безлічі шестикутних планок, зафарбованих в основний колір кузова. Нижче можна спостерігати масивний обвіс з Y-подібними протитуманними фарами з боків.

Салон автомобіля порадує сучасною цифровою приладовою панеллю. Мультифункціональне кермо помітно спростить процес управління рядом систем. Основна медіасистема тепер також отримала цифровий екран. Під ним розташовані кнопки управління різним устаткуванням.

Частина салону Changan Uni - K

Оформлений салон в темних тонах з використанням пластика, шкіри і тканини. Кількість місць в новинці – 5, проте місця для водія і пасажирів буде предостатньо. При цьому задні пасажири також отримали можливість хоч і трохи, але регулювати рівень нахилу спинки.

Технічні аспекти

Changan Uni - K отримав звичний дволітровий турбіруваний двигун з потужністю в 230 к.с. Основний привід автомобіля – передній проте буде передбачена можливість підключення повного приводу.

Двигун Changan Uni - K

Коробка перемикання передач – автоматична, 8-миступінчаста. Орієнтовна вартість новинки на внутрішньому ринку складає від 27 тисяч доларів.

Читайте также:

Dongfeng Rich 6 вже з
10.04.2021
Dongfeng Rich 6 вже з
В Україні стартували продажі пікапа з Піднебесної Dongfeng Rich 6 . По факту, він практично повна копія автомобіля Nissan Navara. При цьому китайське авто коштує набагато...
Hycan 007 – великий електро кросовер з Піднебесної
02.04.2021
Hycan 007 – великий електро кросовер з Піднебесної
Китайський електромобіль Hycan 007 , затверджений ще 2018 року, вже готовий до перших продажів. Дітище концерну GAC і компанії NIO - це  великий кросовер , у екстер'єрі...

Всі статті »