Седан SAIC MG MG5 – китайська новинка з английським акцентом

Китайський концерн SAIC, що викупив британську марку MG, представив новий автомобіль SAIC MG MG5. Це китайське авто має характерні англійські елементи, фірмовий дизайн суббренду і є другим легковим авто цієї гамми.

SAIC MG MG5

«П'ята» версія склала компанію моделі MG6 – великому ліфтбеку. Нове авто – це компактний седан у свіжому стилі. Ключовими особливостями є капот з низькою лицьовою кромкою, велика «заземлена» радіаторна решітка, об'єднана з бічними нішами бампера.

Особливості моделі

Фастбек SAIC MG MG5 отримав похилий дах і коротку корму при розмірах 4675х1842х1480 мм і колісній платформі 2680 мм. Автомобіль потрапив в гольф-клас за рахунок цих параметрів. Шасі досить просте: напівзалежна задня підвіска, при цьому задня пара коліс оснащені дисковими гальмами.

Дизайн SAIC MG MG5

Салон виглядає дуже ефектно. Центральний тунель розташований високо. Центральна консоль розгорнута до водія. Панель приладів віртуальна, джойстик КПП не фіксується. У топовій комплектації є люк, а обробка виконана у двох кольорах.

Нова модель авто отримала два варіанти двигуна на вибір. Початкова версія представлена атмосферним мотором на 1,5 л з віддачею 120 к.с. Він компонується з 8-ступінчастою КПП. Друга версія – 1,5-літровий турбодвижок на 172 к.с. з 8-ступінчастим «роботом» і 2 мокрими зчепленнями.

Корма SAIC MG MG5

Не варто плутати китайську новинку з англійським автомобілем MG 5 EV. Останній випускається під брендом Roewe, з іншою емблемою, електродвигуном і в зовсім іншому кузові.

Читайте также:

Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
12.06.2021
Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
Компанія Dongfeng створила суббренд Voyah для проектування, складання і реалізації під цією назвою дорожчих моделей автомобіля. Дебют нового бренду відбувся влітку 2020 року, проте...
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
03.06.2021
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
Раніше дочірня компанія FAW – Hongqi, орієнтувався виключно на виробництво лімузинів, які були призначені переважно для членів уряду. Рідше компанія випускала легкові автомобілі...

Всі статті »