Седан SAIC MG MG5 – китайська новинка з английським акцентом

Китайський концерн SAIC, що викупив британську марку MG, представив новий автомобіль SAIC MG MG5. Це китайське авто має характерні англійські елементи, фірмовий дизайн суббренду і є другим легковим авто цієї гамми.

SAIC MG MG5

«П'ята» версія склала компанію моделі MG6 – великому ліфтбеку. Нове авто – це компактний седан у свіжому стилі. Ключовими особливостями є капот з низькою лицьовою кромкою, велика «заземлена» радіаторна решітка, об'єднана з бічними нішами бампера.

Особливості моделі

Фастбек SAIC MG MG5 отримав похилий дах і коротку корму при розмірах 4675х1842х1480 мм і колісній платформі 2680 мм. Автомобіль потрапив в гольф-клас за рахунок цих параметрів. Шасі досить просте: напівзалежна задня підвіска, при цьому задня пара коліс оснащені дисковими гальмами.

Дизайн SAIC MG MG5

Салон виглядає дуже ефектно. Центральний тунель розташований високо. Центральна консоль розгорнута до водія. Панель приладів віртуальна, джойстик КПП не фіксується. У топовій комплектації є люк, а обробка виконана у двох кольорах.

Нова модель авто отримала два варіанти двигуна на вибір. Початкова версія представлена атмосферним мотором на 1,5 л з віддачею 120 к.с. Він компонується з 8-ступінчастою КПП. Друга версія – 1,5-літровий турбодвижок на 172 к.с. з 8-ступінчастим «роботом» і 2 мокрими зчепленнями.

Корма SAIC MG MG5

Не варто плутати китайську новинку з англійським автомобілем MG 5 EV. Останній випускається під брендом Roewe, з іншою емблемою, електродвигуном і в зовсім іншому кузові.

Читайте также:

Dongfeng Rich 6 вже з
10.04.2021
Dongfeng Rich 6 вже з
В Україні стартували продажі пікапа з Піднебесної Dongfeng Rich 6 . По факту, він практично повна копія автомобіля Nissan Navara. При цьому китайське авто коштує набагато...
Hycan 007 – великий електро кросовер з Піднебесної
02.04.2021
Hycan 007 – великий електро кросовер з Піднебесної
Китайський електромобіль Hycan 007 , затверджений ще 2018 року, вже готовий до перших продажів. Дітище концерну GAC і компанії NIO - це  великий кросовер , у екстер'єрі...

Всі статті »