В Китаї представлено електричний хетчбек Geely Geometry C EV

Новий китайський  електромобіль Geometry C  нарешті був презентований на автошоу в Китаї. Його попередник Geometry A, випущений на 9 місяців раніше, був розпроданий у кількості 13000 одиниць. Тепер же настав час нового електрокара, якому і присвячений цей репортаж сайту Укрзапчасть.

Geometry C

Особливості моделі

Зовнішність обох автомобілів дуже схожа, хоча однакових кузовних елементів у них немає. Новий EV хетчбэк обзавівся іншою пластикою боковин, абсолютно іншим капотом і зміненим бампером.

Скління на передніх дверях оснащено нерухомими частинами, а дзеркала фіксуються на ніжках. Розробники Geely Geometry C особливо звертають увагу на аеродинаміку автомобіля: коефіцієнт хетчбека став 0,273 проти Cd седана, рівного 0,2375.

Дизайн Geometry C

Дверні ручки втоплені, як і заслінка перед радіатором, розміщеним внизу бампера. Остання відкривається у міру потреби.

Технічні параметри і салон

Довжина колісної бази нового електромобіля така ж, як у попередника – 2700 мм. При цьому Geometry C відноситься до гольф-класу, оскільки має розміри 4432х1833х1560 мм.

Розробники оснастили авто матричними фарами, що мають 80 LED-ламп, а в задніх ліхтарях з центральною перемичкою всього налічується 216 діодів. Також є камери огляду на 360 градусів і адаптивний круїз-контроль. Салон зроблений так само як і у седана.

Салон Geometry C

Хетчбек Geometry C оснастили електродвигуном на 204 к.с. з обертальним моментом 310 Нм. Розташовується на передній осі. Є можливість вибрати один з двох варіантів акумуляторів: на 400 і 550 км ходу.

Автомобіль повинен з'явитися на домашньому ринку в липні 2021 року за ціною 17000 доларів, а після вийти на міжнародний ринок.

Читайте также:

Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
12.06.2021
Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
Компанія Dongfeng створила суббренд Voyah для проектування, складання і реалізації під цією назвою дорожчих моделей автомобіля. Дебют нового бренду відбувся влітку 2020 року, проте...
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
03.06.2021
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
Раніше дочірня компанія FAW – Hongqi, орієнтувався виключно на виробництво лімузинів, які були призначені переважно для членів уряду. Рідше компанія випускала легкові автомобілі...

Всі статті »