Great Wall Black Bullet новий позашляховик P-серії

На автосалоні Пекіна 2020 року компанія Great Wall представила новий позашляховик P-серії. Відповідно, йдеться про автомобіль суббренду компанії Грейт ВолPao.

Black Bullet

Із зовнішнього вигляду нового пікапа можна судити про те, що зроблений він на тій же платформі, що і попередник від Pao. Проте новинка істотно відрізняється від попередніх варіантів. Зокрема, відразу впадає у вічі, що китайський автомобіль розрахований на експлуатацію в умовах екстремального бездоріжжя.

Зовнішній вигляд

Китайський автомобіль отримав досить переконливий кліренс, який доповнений великим захисним обважуванням. Також авто оснащується вседорожніми шинами з досить великими протекторами. Впадає у вічі і масивний передній бампер. У нього вбудована лебідка – під номерним знаком.

За прикладом деяких варіантів Toyota вихлопна труба була розташована спереду кабіни.

Вантажна платформа доповнена дивною конструкцією, повне призначення якої компанія ще не розсекретила. Проте можна припустити, що вона виконуватиме роль вантажного контейнера. Великий багажник розташований і на даху Black Bullet.

Невеликі, але потужні світлодіодні фари прямокутної конфігурації розташовані з боків від радіаторної решітки.

Салон

Салон нового позашляховика Great Wall отримав преміальну обробку. Оформлений в двоколірних тонах з використанням високоякісної тканини і шкіри. Доповнюється інтер'єр контрастним прострочуванням.

Салон Black Bullet

Приладова панель в Black Bullet виконана у виді цифрового екрану. Сенсорний монітор розважальної системи отримав вертикальну орієнтацію і розміщений на центральній консолі автомобіля.

Технічні характеристики

Поки залишаються невідомими усі деталі технічного оснащення автомобіля. Проте найімовірніше він отримає 2-літровий турбірований силовий агрегат. Потужність двигуна складатиме 197 к.с.

Скомпонован мотор буде з 8-миступінчатою автоматичною коробкою перемикання передач. Привід – постійний повний.

Цілком імовірно, що вже найближчим часом модель вийде на китайський ринок, після чого буде спрямована і на експорт в інші країни.

Читайте также:

Dongfeng Rich 6 вже з
10.04.2021
Dongfeng Rich 6 вже з
В Україні стартували продажі пікапа з Піднебесної Dongfeng Rich 6 . По факту, він практично повна копія автомобіля Nissan Navara. При цьому китайське авто коштує набагато...
Hycan 007 – великий електро кросовер з Піднебесної
02.04.2021
Hycan 007 – великий електро кросовер з Піднебесної
Китайський електромобіль Hycan 007 , затверджений ще 2018 року, вже готовий до перших продажів. Дітище концерну GAC і компанії NIO - це  великий кросовер , у екстер'єрі...

Всі статті »