Great Wall Black Bullet новий позашляховик P-серії

На автосалоні Пекіна 2020 року компанія Great Wall представила новий позашляховик P-серії. Відповідно, йдеться про автомобіль суббренду компанії Грейт ВолPao.

Black Bullet

Із зовнішнього вигляду нового пікапа можна судити про те, що зроблений він на тій же платформі, що і попередник від Pao. Проте новинка істотно відрізняється від попередніх варіантів. Зокрема, відразу впадає у вічі, що китайський автомобіль розрахований на експлуатацію в умовах екстремального бездоріжжя.

Зовнішній вигляд

Китайський автомобіль отримав досить переконливий кліренс, який доповнений великим захисним обважуванням. Також авто оснащується вседорожніми шинами з досить великими протекторами. Впадає у вічі і масивний передній бампер. У нього вбудована лебідка – під номерним знаком.

За прикладом деяких варіантів Toyota вихлопна труба була розташована спереду кабіни.

Вантажна платформа доповнена дивною конструкцією, повне призначення якої компанія ще не розсекретила. Проте можна припустити, що вона виконуватиме роль вантажного контейнера. Великий багажник розташований і на даху Black Bullet.

Невеликі, але потужні світлодіодні фари прямокутної конфігурації розташовані з боків від радіаторної решітки.

Салон

Салон нового позашляховика Great Wall отримав преміальну обробку. Оформлений в двоколірних тонах з використанням високоякісної тканини і шкіри. Доповнюється інтер'єр контрастним прострочуванням.

Салон Black Bullet

Приладова панель в Black Bullet виконана у виді цифрового екрану. Сенсорний монітор розважальної системи отримав вертикальну орієнтацію і розміщений на центральній консолі автомобіля.

Технічні характеристики

Поки залишаються невідомими усі деталі технічного оснащення автомобіля. Проте найімовірніше він отримає 2-літровий турбірований силовий агрегат. Потужність двигуна складатиме 197 к.с.

Скомпонован мотор буде з 8-миступінчатою автоматичною коробкою перемикання передач. Привід – постійний повний.

Цілком імовірно, що вже найближчим часом модель вийде на китайський ринок, після чого буде спрямована і на експорт в інші країни.

Читайте также:

Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
12.06.2021
Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
Компанія Dongfeng створила суббренд Voyah для проектування, складання і реалізації під цією назвою дорожчих моделей автомобіля. Дебют нового бренду відбувся влітку 2020 року, проте...
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
03.06.2021
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
Раніше дочірня компанія FAW – Hongqi, орієнтувався виключно на виробництво лімузинів, які були призначені переважно для членів уряду. Рідше компанія випускала легкові автомобілі...

Всі статті »