Emgrand Xingrui новий седан от компанії Geely на базі Volvo XC40

Emgrand Xingrui, він же Geely Preface (FS11), вже з'явився на китайському ринку, а незабаром буде спрямований і на експорт. Новий седан компанії грунтується на вольвовскій платформі СМА, яка відома по автомобілях Volvo XC40 і Джилі FY11.

Emgrand Xingrui

На цей раз на колісній базі в 2800 міліметрів був зібраний кузов завдовжки в 4785 мм, шириною в 1869 мм і заввишки в 1469 мм. Складання авто здійснюється з високоміцної полегшеної сталі.

Кузов

Китайський автомобіль був представлений на Пекінському автошоу 2020 року і вже дебютує на ринку. Екстер'єр автомобіля розроблений в новому фірмовому стилі компанії Джилі – Technology Geely 4.0.

Кузов Emgrand Xingrui

Це своєрідний симбіоз поточного стилю бренду з черговими напрацюваннями Пітера Хорбері з невеликим відсиланням до екстер'єру Вольво. В цілому, дизайн досить вдалий і оригінальний.

Салон

Салон пропрацьований досить добре, з урахуванням фірмового стилю. У деякій мірі інтер'єр перетинається із вже відомою Coolray. В даному випадку розробники не стали сліпо копіювати Volvo, а була повністю збережена архітектура китайського бренду.

Вид з водійського місця

Не забули китайці підкреслити і технологічність, що особливо проявилося на передній панелі. Там розміщено два екрани з діагоналлю 12,3 дюйма. Один виконує роль цифрової приладової панелі, другий – сенсорний дисплей з розважальною функцією.

Інтер'єр виконаний в двоколірній гаммі. На вибір сидіння можуть бути оброблені алькантарою або шкірою, а центральний тунель представлений в ролі ширяючого елементу – під тунелем розташовано поглиблення з USB-розємами і лотком для дрібних речей. Встановлена аудіосистема Bose, є майданчик для проведення безпровідної зарядки телефону.

Технічні характеристики

Emgrand Xingrui оснащується 2-літровим турбіруваним чотирициліндровим бензиновим двигуном з потужністю в 190 к.с. Максимальний обретаючий момент, складає 300 Нм. Скомпонован він з 7-миступінчатою роботизованою КПП.

Роботизована КПП

Відомо, що авто оснащується двома зчепленнями мокрого типу, які повинні забезпечити надійну роботу при тривалій експлуатації.

Поки авто має один двигун проте не виключено, що незабаром з'являться інші пропозиції, серед яких можуть бути і гібридні екземпляри.

Читайте также:

Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
12.06.2021
Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
Компанія Dongfeng створила суббренд Voyah для проектування, складання і реалізації під цією назвою дорожчих моделей автомобіля. Дебют нового бренду відбувся влітку 2020 року, проте...
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
03.06.2021
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
Раніше дочірня компанія FAW – Hongqi, орієнтувався виключно на виробництво лімузинів, які були призначені переважно для членів уряду. Рідше компанія випускала легкові автомобілі...

Всі статті »