NIO ET7 китайський електромобіль із запасом ходу більше 279 миль

Компанія NIO представила новинкуседан ET7 ще в 2019 році, проте вихід в серію китайського авто планується в 2021 році. Проектування нового авто багато в чому перетинається з попередниками бренду, зберігши Х-образну форму. Ключовою відмінністю буде тільки витягування профілю.

NIO ET7

Фари NIO ET7 будуть тонкими і плавними, їх лінії повторюватимуть грати радіатора у формі «Х». У інтер'єрі лампової групи застосовується матричне світлодіодне компонування – вертикальні світлодіодні ліхтарі вбудовуються в металеву стрічку, яка розділяється на два елементи. Освітлення виходить якісним і привабливим.

Загальний дизайн кузова плавний і динамічний. Дверна ручка прихована, що дозволяє зберегти дизайнерську задумку і не порушити загальний стиль. Також, на думку розробників, це повинно поліпшити аеродинаміку.

NIO ET7 збоку

На NIO ET7 використовується 5-тиколіісна ступиця зі збільшеним до 22 дюймів розміром колеса. Шини високопродуктивні з розмірами 295/30 R22.

У задній частині нового автомобіля легко вгадується популярний на сьогодні стиль купе slip-back – форма задніх ліхтарів помітно перекликається з фарами. Виглядає це цілком сучасно і привабливо.

NIO ET7 ззаду

Цілком імовірно, що автомобіль отримає відразу 2 електродвигуни з розташуванням попереду і ззаду. Потужність кожного з силових агрегатів складе 160 кВт. Таким чином загальна потужність установок складе 320 кВт (429 к.с).

NIO ET7 спереду

Проте допускається варіант з установкою в задній частині авто двигуна на 240 кВт, що забезпечить загальну потужність в 400 кВт (536 к.с). Час розгону до 100 км/год складає 5,6 і 4,7 секунди. Діапазон їзди складає 279 миль (450 км) без заряджання.

Читайте также:

Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
12.06.2021
Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
Компанія Dongfeng створила суббренд Voyah для проектування, складання і реалізації під цією назвою дорожчих моделей автомобіля. Дебют нового бренду відбувся влітку 2020 року, проте...
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
03.06.2021
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
Раніше дочірня компанія FAW – Hongqi, орієнтувався виключно на виробництво лімузинів, які були призначені переважно для членів уряду. Рідше компанія випускала легкові автомобілі...

Всі статті »