Модельний ряд китайских позашляховиків Грейт Вол, Хавал 2021

Great-wall.com.ua - модельний ряд китайских позашляховиків Грейт ВолСьогодні китайський бренд Грейт Вол і його окрема лінійка Хавал стали досить популярними і затребуваними.

У цьому немає нічого дивного, адже компанія не лише продовжує випуск старих, вже вподобаних багатьом моделей, але і регулярно радує новинками.

 

Особливу увагу автовиробник приділяє позашляховикам, які вже сьогодні готові конкурувати з багатьма іменитими брендами.

У переддень нового, 2021 року, пропонуємо вам коротко ознайомитися з доступними моделями автомобілів від Грейт Вол і Хавал.

Грейт Вол Ховер Н3

Грейт Вол Ховер Н3

Great Wall Hover H3 являється класичним рамним позашляховиком, здатним вмістити 5 чоловік. Переконливі габарити і цілком сучасний дизайн робить його помітним і впізнанним. Кліренс автомобіля складає 24 см, що позитивно впливає на прохідність.

Great Wall Hover H3

Автомобіль комплектується бензиновим двигуном потужністю 149 к.с. Комбінується силовий агрегат з шестиступінчастою механічною коробкою передач. Привід повний - підключається, за умовчанням включений задній привід.

Грейт Віл Ховер Н5

Логічним продовженням лінійки стала поява на ринку Great Wall Hover H5. Це рамний позашляховик (конструкція рами сходового типу) який став старшим братом попередньої моделі. Габарити авто стали більше, дорожній просвіт залишився на відмітці в 24 см.

Грейт Вол Ховер Н5

Оснащений автомобіль чотирициліндровим шістнадцяти клапанним бензиновим двигуном потужністю 149 к.с. Максимальний обертаючий момент складає 250 Нм. Привід автомобіля повний - підключається, за умовчанням ведучий привід задній.

Грейт Вол Ховер Н6

Ще одним спадкоємцем став Great Wall Hover H6. Він відрізняється габаритами, що виросли, а також істотним доопрацюванням дизайну. Також в цій моделі розробники відійшли від рамної конструкції і використали варіант з несучим кузовом, поперечною установкою двигуна і незалежною підвіскою.

Грейт Вол Ховер Н6

Доступні варіанти з 1,5 і 2,4 літровими бензиновими двигунами з турбонадувом, а також 2-літровим дизельним силовим агрегатом. Спочатку були доступні версії тільки з механічною КПП, але планується і випуск моделі з автоматом. Є варіанти з переднім приводом або повним, що підключається.

Грейт Вол Вінгл 5

Це рестайлинговая версія молодшої моделі з індексом 3. Зміни торкнулися як зовнішнього вигляду автомобіля, так і його силового агрегату. Great Wall Wingle 5 має систему підключення повного привода. Кліренс складає 19,5 см.

Грейт Вол Вінгл 5

Автомобіль оснащений бензиновим двигуном з об'ємом 2,2 літри, який компонується з 5-тиступінчатой механічною коробкою перемикання передач. Споживання бензину складає 9,7 літра на 100 км пробігу у змішаному циклі.

Хавал Н9

Ще одним варіантом великого рамного позашляховика з піднебесної є Haval H9. Зовсім нещодавно він пройшов рестайлинг, який зачепив переважно зовнішній вигляд автомобіля.

Хавал Н9

Авто оснащене 2-літровим турбіруванимм двигуном з потужністю в 245 к.с., який працює в парі з 8-миступінчатою автоматичною трансмісією. Привід автомобіля повний.

Хавал Ф7

Haval F7 відноситься швидше до кросоверів, проте наявність повного приводу на деяких комплектаціях дозволяє істотно підвищити його прохідність і записати в категорію позашляховиків.

Хавал Ф7

Оснащається авто 1,5 і 2 літровими двигунами, потужність яких відповідно складає 150 і 190 к.с. Двигуни працюють у поєднанні з роботизованою 7-миступінчатою коробкою перемикання передач.

Хавал Ф7х

Haval F7x є сучасним купеподібним позашляховиком, який з'явився на ринку зовсім нещодавно. Варіанти двигунів автомобіля повністю відповідають його попередникові, Хавал Ф7, як і трансмісія, що має два зчеплення.

Хавал Ф7х

Автомобіль відрізняється чудовими динамічними показниками, а також має дорожній просвіт в 19,5 см. Зовнішній вигляд авто солідний дизайн якісно пропрацьований.

Залишається сподіватися на те, що надалі китайський бренд також радуватиме новинками, які відрізнятимуться високою якістю і чудовими експлуатаційними характеристиками.

Great-wall.com.ua - гарантійне обслуговування автомобілів Hyundai, Subaru, Haval, Great Wall, JAC.

Киев, Новокостянтинівська, 1а

Швидко, якісно, професійно – саме так обслуговують легкові автомобілі всіх брендів і всіх моделей на станціях технічного обслуговування (СТО) компанії «Богдан-Авто Холдинг».

Наші сервісні центри також здійснюють гарантійне обслугов Тел.: +380(97)107-87-35

Тест-драйв автомобіля Great Wall

 

Читайте также:

Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
12.06.2021
Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
Компанія Dongfeng створила суббренд Voyah для проектування, складання і реалізації під цією назвою дорожчих моделей автомобіля. Дебют нового бренду відбувся влітку 2020 року, проте...
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
03.06.2021
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
Раніше дочірня компанія FAW – Hongqi, орієнтувався виключно на виробництво лімузинів, які були призначені переважно для членів уряду. Рідше компанія випускала легкові автомобілі...

Всі статті »