Ціна новинки Lynk&Co 01 виявилась значно вище очікуваної

Компанія Lynk&Co цього року представила новий стильний паркетник Lynk&Co 01. Він готується до продажу з 17 листопада 2020 року у онлайн-режимі, а з кінця листопада – у дилерських магазинах. Зараз вже є інформація про технічні параметри і комплектації.

Lynk&Co 01

Найбільше здивування викликали ціни на авто і загальне позиціонування на ринку. Коли навесні відбувся перший показ в Шанхаї, представники бренду заявляли, що на домашньому ринку автомобіль буде коштувати 19-29 тисяч доларів.

У реальності офіційні ціни виявилися значно вищі – 26-36 тисяч доларів. При цьому варто враховувати, що кросовери оснащуються турбірованим двигуном Volvo 2.0 Drive-E з віддачею 190 к.с. і обертальним моментом 300 Нм. Варіанти з турботрікой на 179 к.с. продаватимуться пізніше.

Особливості автомобіля

Китайське авто Lynk&Co 01 доступно в чотирьох комплектаціях – від базової Lite до преміальної Pro. Компонуються двигуни з механічною КПП, 6-ступінчастою автоматикою або 7-ступінчастим роботом з двома зчепленнями. Авто має повний або передній привід.

Дизайн Lynk&Co 01

Покупців чекає велика варіативність:

  • 13 типів легкосплавних дисків.
  • 15 варіантів мультикерма.
  • 7 різновидів салонного підсвічування.

У топовій комплектації авто Lynk&Co 01 отримало світлодіодні фари, 2-зонну систему клімат-контролю, комплекс електронних асистентів, самопаркувальник, автогальмо, шкіряну обробку салону. Побудовано авто на платформі СМА.

Салон Lynk&Co 01

У плані ціни паркетник займає місце в ніші авторитетних авто разом з Honda CR-V і Volkswagen Tiguan. Lynk&Co 01 планує постачання автомобіля 01 і в інші країни, але доки точні дати не встановлені.

Читайте также:

Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
12.06.2021
Новий електричний кросовер Voyah Free готується до серійного виробництва
Компанія Dongfeng створила суббренд Voyah для проектування, складання і реалізації під цією назвою дорожчих моделей автомобіля. Дебют нового бренду відбувся влітку 2020 року, проте...
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
03.06.2021
Hongqi E-HS9 – електричний кроссовер преміального класу від FAW
Раніше дочірня компанія FAW – Hongqi, орієнтувався виключно на виробництво лімузинів, які були призначені переважно для членів уряду. Рідше компанія випускала легкові автомобілі...

Всі статті »