ORA Good White Cat EV – чергова новинка від суббренда Great Wall

Автовиробник ORA є суббрендовою компанією відомого концерну Грейт Вол у Китаї. Ора спеціалізується на випуску електромобілів, серед яких великий фурор викликала модель R1. Китайський автомобіль ORA Good White Cat EV – симпатична новинка 2020 року.

ORA Good White Cat EV

Зовнішній вигляд і салон

Автомобіль отримав компактний кузов – розміри сітікара складають 3625х1660х1530 мм. Силует електромобіля досить оригінальний. За задумом розробників передня частина повинна нагадувати морду кішки.

Фари прямокутні, вузькі і витягнуті, злегка заходять на боки. Замість імітації радіаторної решітки безпосередньо у кузові зроблена перфорація. Відзначається висока рельєфність, особливо – перехід від капота до перфорованої частини.

Дизайн ORA Good White Cat EV

У профіль авто цікаве, з низьким кліренсом. Циркульні колісні арки дуже великі. Дах абсолютно рівний. Лінія скління звужується до корми, має широку чорну окантовку і такі ж стойки.

Салон автомобіля, як і кузов, виконаний у білому кольорі. Приладова панель цифрова, є мультимедійний планшет з функцією клімат-контроля. Є система аварійного гальмування, контролю руху в смузі, ESP. В цілому салонне компонування близьке до старшої моделі R1.

 

Салон ORA Good White Cat EV

Технічні аспекти

Електрокар ORA Good White Cat EV пропонується в двох версіях: початковою і посиленою. У першому випадку встановлений електромотор на 48 к.с. Він поєднується з батареєю на 34 кВтгод і може проїхати на одному заряді до 360 км.

У розширеній модифікації силова установка має віддачу 61 к.с., акумулятор на 38 кВтгод. На одному заряді пробіг складає до 401 км. Привід автомобіля пропонується тільки

передній. Гранична швидкість – 102 км/год. До 50 км/год авто розгониться за 5,6 с.

Автомобіль вже надійшов у продаж. Його ціна складає від 10800 доларів.

Читайте также:

Geely Vision 2021 - що оновилось у відомому седані?
04.01.2021
Geely Vision 2021 - що оновилось у відомому седані?
Автоконцерн Geely випускає модель Vision ще з 2007 року. Цей четиридверний седан вже не раз проходив оновлення. У 2021 році представлена вже п'ята модернізація...
BYD E2 2021 року – недорогий та стильний електромобіль з Китаю
27.12.2020
BYD E2 2021 року – недорогий та стильний електромобіль з Китаю
Компанія Бід випустила нову модель електромобіля, яка поступить в продаж у кількості 2000 машин. Модель BYD E2 увійшла до трійки лідерів в категорії BYD lug - in і...

Всі статті »