JAC Jiayue A5 – оригінальний ліфтбек, здатний конкурувати з Volkswagen Passat

Лифтбек JAC Jiayue A5 – нова розробка автоконцерну, створеного спільно компаніями Фольксваген і Джак ще 2 роки тому. Зараз цей китайський автомобіль доступний у бензиновій версії, а в 2021 році буде презентована його електрифікована версія.

JAC Jiayue A5

Над технічною складовою автомобіля працювали китайські і німецькі експерти, а ось дизайн авто залишився фірмовим. Над ним працював італійський дизайнер Даниеле Гальоне. На заводі JAC він почав працювати в 2010 році, створивши новий фірмовий стиль бренду.

Габарити нового п'ятидверного лифтбека JAC Jiayue A5 роблять його чимось середнім між Супербом і Октавією. Розміри склали 4772х1820х1492 мм, при цьому відстань між осями коліс рівна 2760 мм.

Дизайн JAC Jiayue A5

Візок вдосконалений. Зазвичай на китайському автопроме ззаду ставлять балку, а в цій моделі зробили незалежну підвіску.

В якості силового агрегату автомобіль отримав безальтернативний турбодвигун на 1,5 л, що має віддачу 150 «конячок» при обертальному моменті 210 Нм. Компонується мотор з 6-ступінчастою механічною КПП або варіатором – на вибір покупця.

Салон виглядає футуристично. Авто JAC Jiayue A5 оснастили віртуальною приладовою панеллю з екраном на 7 дюймів. Сенсорний планшет системи мультимедіа має екран з діагоналлю 10,4 дюйма. Є система контролю клімату, додано голосове управління.

 

Салон JAC Jiayue A5

Розробники зробили оснащення сильною стороною авто: є 6 подушок безпеки, камери повного огляду, панорамний дах, у першому ряду у крісел є електропривод.

У салоні зробили контурне підсвічування – воно доступна в 64 кольорах на вибір. Обробка передньої панелі і дверей виконана шкірою.

Автомобіль на «рідному» ринку з'явиться вже в листопаді. Він більше орієнтований на молодих водіїв. Ціна при цьому складе приблизно 280-300 тисяч гривен.

Читайте также:

ORA Good White Cat EV – чергова новинка від суббренда Great Wall
29.07.2020
ORA Good White Cat EV – чергова новинка від суббренда Great Wall
Автовиробник ORA є суббрендовою компанією відомого концерну Грейт Вол у Китаї. Ора спеціалізується на випуску електромобілів, серед яких великий фурор викликала модель R1....
JAC Jiayue A5 – оригінальний ліфтбек, здатний конкурувати з Volkswagen Passat
22.07.2020
JAC Jiayue A5 – оригінальний ліфтбек, здатний конкурувати з Volkswagen Passat
Лифтбек JAC Jiayue A5 – нова розробка автоконцерну, створеного спільно компаніями Фольксваген і Джак ще 2 роки тому. Зараз цей китайський автомобіль доступний у...

Всі статті »