Заміна переднього датчика ABS на Шевроле Авео Т250 з артикулом 96473221

Антиблокувальна система на всіх поколіннях Chevrolet Aveo вважається цілком надійною і рідко викликає складності. Проте запчастини Авео тормозної системи з часом виходять з ладу. Зокрема, це стосується датчика АБС з артикулом 96473221.

датчик

Діагностика і несправності ABS Шевроле Авео Т250

Антиблокувальна система на будь-якому автомобілі по суті займається тим, що вирівнює кутову швидкість кожного з коліс. Тим самим стабілізує курсову стійкість і запобігає занос на слизькій поверхні.

работа абс

На кожному з коліс встановлені датчики АБС, які працюють за принципом датчика Холла. Вони обчислюють швидкість обертання відповідно до показань задає зубчастого диска, встановленому на кожній ступиці.

При виході системи з ладу на приладовому щитку спалахує індикатор АБС. Якщо він світиться під час змагань або коли гасне понад 10 секунд, система несправна і вимагає діагностики, заміни датчиків або контролера АБС.

датчик абс

Втім, вихід з ладу АБС не повинен глобально впливати на роботу всієї гальмівної системи - контролер просто відключається, а гальма працюють у звичайному режимі без допомоги антиблокування.

Водійські навички у кожного різні, тому не звертати уваги на несправність АБС було занадто самовпевнено.

система антиблокировки

Система може давати збій і при повністю справних елементах.

Наприклад, в тих випадках, коли на передній і задній осі встановлені шини різного діаметру, що і призводить до різниці кутових швидкостей обертання коліс, що і викликає спрацьовування системи і мерехтіння індикатора.

Причини відмови ABS

Складність діагностики системи полягає в тому, що її перевірка (зокрема, перевірка контролера, насоса і датчиків) неможлива, якщо автомобіль стоїть. На Шевроле Авео, Деу Ланос система починає спрацьовувати тільки на швидкості 20-25 км/год.

устройство абс

В цілому, всі причини виходу з ладу системи можна розділити на кілька категорій:

 1. Вихід з ладу колісних датчиків АБС. Це може бути викликано порушенням проводки, замиканням на корпус сигнальних проводів датчика. Також датчик часто виходить з ладу через втрату контакту з задаючим ротором внаслідок корозії або сильного забруднення.

 2. Не працює контролер АБС. У таких випадках система просто відключається, повідомляючи водієві про поломку кодом помилки.

 3. Механічне пошкодження задаючого ротора - датчик не має можливості зчитувати реальну швидкість обертання колеса, а контролер може відключити систему, або працювати некоректно.

 4. Різна швидкість обертання може бути викликана великою різницею тиску в шинах. Знову ж таки, все через те, що колеса мають різний діаметр і різну швидкість обертання.

 5. Проблеми з маточиною, підшипником або гальмівним супортом також можуть впливати на роботу системи в цілому.

Найчастіше страждають колісні датчики АБС, які працюють в несприятливих умовах - бруд, вода, дорожні реагенти, а також люфти в ступиці сильно впливають на працездатність датчика.

Заміна датчика ABS 96473221 Chevrolet Aveo

Для заміни датчика нам стане в пригоді стандартний набір інструментів, мастило, яке проникає (WD-40, наприклад) і шестигранник на 5 мм, а також новий датчик 96473221. Роботу будемо виконувати в наступній послідовності.

снимаем колесо

 1. Вивішуємо переднє колесо на домкраті, попередньо зірвавши колісний кріплення. Не забуваємо встановити підставку з метою безпеки і знімаємо колесо.
  датчик абс

 2. Від'єднуємо сигнальний провід від тримаючих кронштейнів в трьох точках.
  кронштейны

 3. Ретельно очищаємо металевою щіткою тильну сторону датчика.
  чистим щеткой

 4. Наносимо проникаюче мастило в район болта кріплення датчика, щоб не зірвати внутрішні межі в голівці болта.
  проникающая смазка

 5. Шестигранником на 5 мм акуратно відкручуємо болт.
  шестигранник на 5

 6. Виймаємо датчик з посадкового місця.
  вынимаем датчик

 7. Відкручуємо один саморіз локера, щоб дістатися до клемної колодки підключення датчика.
  хомут

 8. Відводимо локер в сторону.

 9. Виймаємо ущільнювальну заглушку у верхній частині колісної арки.
  уплотнитель

 10. Тепер можна дістати клемник. Відключаємо її, натиснувши на пластиковий язичок.
  разъем

 11. Залишилося зняти хомут з фіксатором з отвору в кузові. Датчик в зборі з проводом можна знімати.

 12. Перед установкою нового датчика змащуємо його корпус і болт кріплення графітовим мастилом, а збірку виконуємо в зворотному порядку. 
  смазываем корпус

При складанні вузла не забуваємо встановити на три хомути ущільнювачі дроту і пластикову засувку в отворі кузова.

» Всі статті


Як замінити мастило в двигуні Шевроле Авео

Як замінити мастило в двигуні Шевроле Авео Моторне мастило Chevrolet Aveo змінюється не рідше 1 разу на рік . Рекомендований пробіг для мастила двигуна становить 15 000 (км) . При заміні моторного змащування мастерові знадобляться наступні запчастини Шевроле Авео : Масляний фільтр : 94797406-GM (Т250), OC90OF-MAHLE , 96565412-GM (двигун 1.2), 96879797-GM , 93185674-JSC (змінний картридж) Зливна пробка : 94501841-GM Ущільнювальне кільце зливної пробки : 94525246-GM , 94525114-OEM Це цікаво! Місткість системи змащення двигуна Шевроле Авео становить 3,75 (л). Це для моторів обсягом 1.4, 1.5 і 1.6. Щодо двигуна 1.2, даний мотор вміщує в себе 3,2 (л) масла. Всі правила і вимоги заміни моторного мастила в цьому авто актуальні і...

Як замінити радіатор охолодження Шевроле Авео

Як замінити радіатор охолодження Шевроле Авео Термін служби радіатора охолодження Шевроле Авео Т250 залежить від маси факторів. Якщо не брати до уваги фізичні ушкодження, то стільники основного радіатора охолодження страждають в першу чергу від корозії.  Вона виникає як результат застосування неякісного антифризу. Тому заміна радіатора охолодження, на відміну від інших запчастин Chevrolet Aveo T250, не таке вже й рідкісне явище. Коли міняти радіатор охолодження Авео Т250 Система охолодження систематично потребує догляду. Найслабші її запчастини на Chevrolet Aveo Т250 і Деу Ланос з 8-клапанними двигунами - термостати , радіатори опалювача , помпи . В останню чергу виходить з ладу основний радіатор охолодження. Як правило, текти виникає в районі нижньої банки...

Як збільшити кліренс Шевроле Авео Т250

Як збільшити кліренс Шевроле Авео Т250 Дорожній просвіт стандартного Шевроле Авео Т250 зі справною підвіскою і на рідній гумі становить близько 150 мм . Цього цілком достатньо для міста, так і польові дороги в більшості випадків не стануть проблемою. Втім, деякі запчастини Aveo T250 по підвісці і рульовому управлінню можуть внести корективи в заводські показники. Чому зменшується кліренс на Авео Т250 Дорожній просвіт - поняття відносне. Купуючи нову машину або повністю перебираючи підвіску можна домогтися заводських 150 мм. Але варто хоча б трохи завантажити машину, як показники по кліренсу зменшаться.  Теоретично кліренсом заведено вважати відстань від землі до найнижчої точки автомобіля.  На практиці ж багато виробників хитрують і...