Заміна лампи підсвічування кнопки аварійки Шевроле Авео Т250

Якщо ми тактильно і м'язово запам'ятали розташування всіх органів управління свого Шевроле Авео Т250, особливої потреби в підсвічуванні ручок, крутилок і кнопок в темний час немає. Однак неробоча лампа при включених габаритах порушує гармонію консолі, якщо так можна висловитися про передній панелі Авео. 

При необхідності можна купити новий блок управління обігрівачем в каталозі запчастин Шевроле Авео магазину УкрЗапчастина. Заміна буде актуальна, якщо знос пластикових механізмів панелі критичний і відновленню не підлягає.

кнопка аварийки

Знімаємо панель керування пічкою на консолі Авео Т250

Щоб дістатися до ламп підсвічування панелі управління піччю і підсвічування кнопки аварійної зупинки, необхідно повністю зняти панель з консолі. Перед цим потрібно чітко знати, яка лампа працює, а яка ні, щоб не помилитися і не виконувати роботу два рази.

блок управления

У нашому випадку, з підсвічуванням кнопки аварійки, все просто - вона майже ніколи не горить, тому багато хто навіть не здогадуються про її існування. Ми її не бачимо, але вона є. Тільки не працює. 

Для заміни будемо використовувати найпростіші світлодіоди білого кольору SMD 6000-6500 K потужністю 1 W на 12 V в цоколі Т5. Розміри - 19х6х6 мм. Їх ціна близько 6 гривень за штуку.

светодиоды

Щоб зняти панель управління кліматом, виймаємо попільничку, натиснувши на важіль усередині контейнера.

пепельница

Після цього акуратно виймаємо пластикову накладку під панеллю управління кліматом.

накладка

Для цього викруткою з плоским шліцом проникаємо за панель і намацуємо два металевих фіксатора.

отщелкиваем фиксаторы

Виштовхуємо викруткою їх зі своїх гнізд, допомагаючи зовні пластиковим (щоб не подряпати панель) шпателем.

фиксатор

Працюємо акуратно, щоб не зламати фіксатори, в каталозі запчастин Шевроле Авео ці накладки трапляються рідко, до того ж важко буде підібрати за кольором.

Знімаємо рамку мультимедійної системи.

рамка

Вона теж тримається на таких же засувках. Піддягаємо рамку зверху і просуваємося вниз і до центру рамки. Таким же чином, акуратно виймаємо рамку з посадкового місця в консолі.

защелка

Засувок - чотири і розташовані вони по кутах рамки.

гнезда

Викручуємо два саморізи в нижніх кутах рамки під магнітолою.

саморезы1

Ще два саморізи знаходяться над попільничкою, під накладкою, яку ми вже зняли.

саморезы2

Подаємо панель управління на себе, щоб отримати доступ до тросів і контактним колодкам проводки управління обігрівачем.

вынимаем панель

Відключаємо троса приводу заслінок обігрівача. За допомогою викрутки з плоским шліцом знімаємо фіксатори на далеких кінцях тросів.

тросы заслонок

Відключаємо всі колодки і відводимо джгути проводів в сторону.

жгуты

Щоб відключити контактний конектор на корпусі кнопки аварійки, плоскою викруткою знизу натискаємо на фіксатор.

фиксатор

Колодка легко зніметься з корпусу.

снимаем колодку

Відключаємо другий трос, розтиснувши викруткою фіксатор

фиксатор троса

і піднявши його, зняти наконечник троса.

наконечник

Панель можна знімати.

Міняємо лампу підсвічування аварійки на світлодіод

Щоб дістатися до кнопки, необхідно зняти передню накладку на блок управління обігрівачем. Вона тримається на двох саморезах, які ми викрутимо хрестовою викруткою. 

саморезы

Потім відстібаємо засувки зверху і знизу.

защелки

Знімаємо лицьову накладку,

накладка

після чого топимо фіксатори кнопки аварійки.

фиксаторы

Кнопка виймається назовні.

второй фиксатор

Лампа підсвічування кнопки знаходиться в цоколі, встановленому збоку корпусу. Провертає цоколь і витягаємо його з корпусу.

цоколь

Дістаємо лампу розжарювання з цоколя, розігнувши контактні вусики.

достаем лампу

Замість звичайної лампи розжарювання Т5 встановимо яскравий світлодіод. Для цього вставляємо LED в цоколь

установили диод

і огинаємо контактними вусиками припливи на цоколі. Зайве - відрізаємо кусачками.

контактные усики

Світлодіод має полярність, тому потрібно перевірити, де плюсовій, а де мінусовій контакт.

вставляем цоколь

Вставляємо цоколь з встановленим світлодіодом в корпус і провертає на 45 градусів за годинниковою стрілкою.

проворачиваем

Збірку блоку управління обігрівачем проводимо у зворотному порядку.

 

рабочая кнопка

Враховуємо, що лампа підсвічування кнопки аварійної зупинки в натиснутому положенні моргати не повинна, вона загоряється тільки при включенні габаритних вогнів.

 

» Всі статті


Як замінити мастило в двигуні Шевроле Авео

Як замінити мастило в двигуні Шевроле Авео Моторне мастило Chevrolet Aveo змінюється не рідше 1 разу на рік . Рекомендований пробіг для мастила двигуна становить 15 000 (км) . При заміні моторного змащування мастерові знадобляться наступні запчастини Шевроле Авео : Масляний фільтр : 94797406-GM (Т250), OC90OF-MAHLE , 96565412-GM (двигун 1.2), 96879797-GM , 93185674-JSC (змінний картридж) Зливна пробка : 94501841-GM Ущільнювальне кільце зливної пробки : 94525246-GM , 94525114-OEM Це цікаво! Місткість системи змащення двигуна Шевроле Авео становить 3,75 (л). Це для моторів обсягом 1.4, 1.5 і 1.6. Щодо двигуна 1.2, даний мотор вміщує в себе 3,2 (л) масла. Всі правила і вимоги заміни моторного мастила в цьому авто актуальні і...

Заміна переднього датчика ABS на Шевроле Авео Т250 з артикулом 96473221

Заміна переднього датчика ABS на Шевроле Авео Т250 з артикулом 96473221 Антиблокувальна система на всіх поколіннях Chevrolet Aveo вважається цілком надійною і рідко викликає складності. Проте запчастини Авео тормозної системи з часом виходять з ладу. Зокрема, це стосується датчика АБС з артикулом 96473221 . Діагностика і несправності ABS Шевроле Авео Т250 Антиблокувальна система на будь-якому автомобілі по суті займається тим, що вирівнює кутову швидкість кожного з коліс. Тим самим стабілізує курсову стійкість і запобігає занос на слизькій поверхні. На кожному з коліс встановлені датчики АБС, які працюють за принципом датчика Холла. Вони обчислюють швидкість обертання відповідно до показань задає зубчастого диска, встановленому на кожній ступиці. При виході системи з ладу на...

Як замінити радіатор охолодження Шевроле Авео

Як замінити радіатор охолодження Шевроле Авео Термін служби радіатора охолодження Шевроле Авео Т250 залежить від маси факторів. Якщо не брати до уваги фізичні ушкодження, то стільники основного радіатора охолодження страждають в першу чергу від корозії.  Вона виникає як результат застосування неякісного антифризу. Тому заміна радіатора охолодження, на відміну від інших запчастин Chevrolet Aveo T250, не таке вже й рідкісне явище. Коли міняти радіатор охолодження Авео Т250 Система охолодження систематично потребує догляду. Найслабші її запчастини на Chevrolet Aveo Т250 і Деу Ланос з 8-клапанними двигунами - термостати , радіатори опалювача , помпи . В останню чергу виходить з ладу основний радіатор охолодження. Як правило, текти виникає в районі нижньої банки...